Coronavirus تاثیر گسترش در سراسر ایالات متحده با بسیاری از جمعیت تحت stay-at-home سفارشات

فشار سریع-گسترش شیوع کروناویروس شتاب در سراسر ایالات متحده در روز چهارشنبه فراتر از نقاط داغ از نیویورک و کالی

توسط PATRIS-FUN در 6 فروردین 1399

فشار سریع-گسترش شیوع کروناویروس شتاب در سراسر ایالات متحده در روز چهارشنبه فراتر از نقاط داغ از نیویورک و کالیفرنیا و واشنگتن به عنوان لوئیزیانا و آیووا اعلام شد فدرال مناطق فاجعه.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صادر فاجعه اظهارات اواخر سه شنبه شب آزاد کردن بودجه فدرال برای کمک به مبارزه با بیماری بالقوه کشنده آن را به عنوان سويه دولت و منابع محلی در سراسر کشور.

لوئیزیانا که در آن جمعیت زیادی را به تازگی جشن مردی Gras در نیواورلئان و دیگر parishes گزارش شده سنبله در موارد با 1,388 تعداد موارد تایید شده و 46 و میر ناشی از ظهر سه شنبه با توجه به لوئیزیانا وزارت بهداشت.

"من تعیین کرده اند که این حادثه است که از جمله شدت و بزرگی است که پاسخ موثر است که فراتر از توانایی های دولت و دولت های محلی" جان ادم ادواردز دولت فرماندار نوشت: کاخ سفید این هفته در به دنبال اعلام.

پیش از آن در هفته ادم ادواردز گفت: دولت تا به حال فقط 381 واحد مراقبت های ویژه تخت در دسترس است.

پیاده رو خالی توسط Cains سالن ثبت نام در Tulsa, Oka., در شب سه شنبه. اوکلاهما رژیم صهیونیستی است. کوین Stitt روز سه شنبه دستور داد غیر ضروری کسب و کار را تعطیل و به کارگردانی سالمندان و پزشکی مردم آسیب پذیر به اقامت در داخل خانه تا 30 آوریل به عنوان تعدادی از coronavirus موارد در دولت همچنان به صعود. (ایان Maule/Tulsa World/آسوشیتد پرس)

آیووا که در آن مقامات اعلام کرد که دولت برای اولین بار مرگ از رمان coronavirus سه شنبه شب گزارش شده 124 موارد تایید شده.

در کنتاکی رژیم صهیونیستی. اندی Beshear گفت: اواخر روز سه شنبه خود را از دولت پیشی گرفته است 160 coronavirus موارد به عنوان چند ده مورد جدید تشخیص داده شد در روز گذشته است.

او می گوید: یکی از موارد جدید ناشی از یک "کروناویروس ، فرماندار نمی دهد هر گونه اطلاعات در مورد این رویداد اما او به سرعت محکوم کرد و آن را.

"هر کسی که می رود چیزی شبیه به این ممکن است فکر می کنم که آنها غیر قابل خراب کردن است اما آن کسی که دیگری را دوست داشتم که آنها در حال رفتن به صدمه دیده است" گفت: Beshear.

در سراسر کشور COVID-19 آلوده بیش از 53,000 مردم و کشته شدن حداقل 720 با سازمان بهداشت جهانی مقامات هشدار ایالات متحده می تواند تبدیل به جهانی کانون بیماری همه گیر است که شکست در اواخر سال گذشته در ووهان چین.

بیشتر stay-at-home سفارشات

در روزهای اخیر فرمانداران حداقل 18 متحده صادر stay-at-home دستورات مؤثر در حدود نیمی از کشور جمعیت. فراگیر سفارشات با هدف کاهش این ویروس گسترش است اما طرح میتوانست زندگی روزانه به مدارس و کسب و کار شاتر به طور نامحدود.

در میشیگان مثلا دموکراتیک رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer اعلام کرد یک مادر اقامت در خانه سفارش در روز دوشنبه که ممنوع تمام تجمعات خارج از فرد و خانواده. Whitmer روز سه شنبه گفت یک اخبار تلویزیون خروجی که Beaumont بهداشت که دارای هشت بیمارستان در وین و اوکلند شهرستانهای نزدیک است ظرفیت و "ما را دیده اند و نه بدتر از آن نشده است."

خالی جاده های منتهی به دیترویت نشان داده شده در روز سه شنبه. رژیم صهیونیستی. گرچن Whitmer گفته ساکنان میشیگان به ماندن در خانه آغاز سهشنبه در اکثر جارو منظور از coronavirus بحران است. (پل Sancya/آسوشیتد پرس)

حدود 1800 نفر تست مثبت در میشیگان با حداقل 24 مرده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه در ابتدا گفت: او می خواست برای بازگشایی این کشور در عید پاک یکشنبه, مارس 12 اما بعد از آن به خبرنگاران گفت: او را به گوش دادن به توصیه های برتر کشور مقامات بهداشتی. آن را نیز روشن نیست حتی اگر کاخ سفید ترغیب کسب و کار را انتخاب کنید تا بعد از عید چه پاسخ خواهد بود با توجه به اقامت در خانه سفارشات صادر شده در سطح دولت است.

اوایل روز شنبه, کنگره, توافق رسیده اند بر 2 تریلیون دلار بسته محرک اقتصادی که مقداری از پول برای کارگران آمریکایی و کسب و کار. روز گذشته وزارت بهداشت و خدمات انسانی (HHS) گفت: جایزه 100 میلیون دلار بلافاصله به 1,381 مراکز درمانی, یک مقدار که اختصاص داده شده بود در شرایط اضطراری و هزینه های لایحه $8.3 میلیارد دلار امضا شده توسط نازی در تاریخ 6 مارس.

سازمان دیده بان l تهمت مشتاق به راه اندازی مجدد اقتصاد حتی در میان افزایش موارد:

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به صحبت کردن در مورد چگونه به زودی مردم می تواند بازگشت به کار و راه اندازی مجدد اقتصاد در حالی که هشدار داد که ایالات متحده به احتمال زیاد برای تبدیل شدن به کانون coronavirus بیماری همه گیر. 1:56

نه همه کشورها گرفته اند همان رویکرد است. در حالی که می سی سی پی رژیم صهیونیستی است. تیت ریوز توصیه کرده است افراد برای جلوگیری از تجمع بیش از 10 نفر و نمی تضعیف خانواده ها از پیوستن به یک خودخواسته مستند اگر آنها احساس می کنید لازم است او همچنین گفت: "می سی سی پی را هرگز به چین می سی سی پی را هرگز به کره شمالی."

فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis, در ضمن, انتقاد مواجه می شوند به صورت آهسته پاسخ در سفارش تعطیلی برخی از دولت محبوب ترین سواحل است.

دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن با انتقاد DeSantis در یک بیانیه منتشر شده صبح روز چهارشنبه.

"در حالی که دیگر کشورهای بزرگ ادامه را قوی فوری و گسترده اقدام به متوقف کردن گسترش COVID-19 فلوریدا است" گفت: بایدن. "من اصرار فرماندار DeSantis به اجازه دهید کارشناسان صحبت کنید و توضیح دهید که چرا این مورد است."

نیویورک و کالیفرنیا همچنان به سخت ترین ضربه.

"شما 100 درصد از زمان — بدون توجه به آنچه," دکتر گفت: Jolion McGreevy مدیر پزشکی کوه سینا اورژانس بيمارستان در شهر نیویورک است. "این یک ماه از نیروی کامل و این که قطعا بسیار استرس زا باشد."

بیماران در ابتدا نشان داد تا نسبتا خفیف علائم اعم از آبریزش بینی به یک تب خفیف نگران آنها قرارداد coronavirus. که تغییر در طول هفته گذشته, McGreevy گفت: در حال حاضر بیمارستان در حال دریافت کنون مریض تر بیماران نیاز به صرفه جویی در زندگی مداخله.

"این افراد در شدید تنفسی پریشانی نیاز به انتوبه و نیاز به مراقبت ويژه" او گفت:. "ما می دانستیم که آن آینده شد. ما شاهد آن در ایتالیا و جاهای دیگر بنابراین ما برای آن آماده شد و در حال حاضر ما شاهد آن است."

نزدیک به 14 ، 800 زمین مردم در شهر نیویورک تشخیص داده شده اند با کروناویروس که از سهشنبه حسابداری برای بیش از نیمی از موارد در سخت ترین-آمار دولتی در این کشور است.

بیش از 2800 نفر در این شهرستان در بیمارستان بستری شد به دلیل ویروس — دو رقم از سه روز پیش از آن و بیش از 600 بودند تحت درمان در بخش مراقبت های ویژه. مرگ و میر افزایش به 192.

کشتی نیروی دریایی به کار گرفته شود در کالیفرنیا مبارزه

یک شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز در روز سه شنبه در بر داشت کالیفرنیا موارد باید در صدر 2,500 با حداقل 50 مرگ و میر.

پیش بینی بیشتر بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر دولت و دولت های محلی شده اند و تقلا برای به دست آوردن دستکش و تجهیزات ایمنی برای مراقبت از سلامت کارگران و ramping تا تعدادی از دسترس تخت بیمارستان برای بیماران مبتلا به ویروس و اورژانس برای بی خانمان که در نظر گرفته شده در یک نامتناسب خطر است.

پلیس نوار بسته می شود دسترسی به ساحل سهشنبه در سن دیگو. چند شهرستانها و شهرهای محکم محدودیت در دسترسی به ساحل این هفته در واکنش به کروناویروس بیماری همه گیر. (گرگوری گاو/آسوشیتد پرس)

شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti گفت: شهرستان خود را ممکن است یک افزایش در coronavirus موارد بر اساس وحشی شیوع در منطقه نیویورک.

"ما در هر نقطه از حدود شش تا 12 روز پشت آنچه ما شاهد در شهر نیویورک ... که در آن بیش از یک آمریکایی است که مرگ هر ساعت" Garcetti روز سه شنبه گفت.

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom اعلام کرد که 1000 تخت بیمارستان نیروی دریایی کشتی رحمت بود در راه خود را به لس آنجلس از سن دیگو و می رسند و می توانند به عنوان اوایل روز شنبه به ارائه مراقبت به غیر coronavirus بیماران به منظور سهولت له در بیمارستان.

فرماندار نیز متوقف جدید پذیرش به زندان برای 30 روز یک حرکت پیش بینی شده برای کاهش جمعیت با بیش از 5000 زندانی پس از یک مجرم و هفت کارمندان زندان آزمایش مثبت برای coronavirus.

در همین حال مقامات بهداشتی فدرال به عنوان مشاوره سه شنبه برای کسانی که سفر در ایالات متحده از نقاط داغ. دکتر دبورا Birx co-ordinator کاخ سفید coronavirus نیروی کار گفت که مردم ترک ایالت نیویورک و شهر نیویورک در منطقه که در حال سفر به خانه دوم در فلوریدا و کارولینای شمالی و یا کشورهای دیگر باید در خانه بمانند در آن مکان های جدید برای دو هفته. Birx گفت: حتی اگر آنها ممکن است ظاهر بیمار می تواند آنها را در معرض شده به ویروس.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب