Coronavirus: در اینجا چیزی است که اتفاق می افتد در کانادا و سراسر جهان در روز یکشنبه

آخرین: که اورژانس متخصص می گوید مستند به اندازه کافی برای شکست دادن ویروس. ایتالیا گزارش 800 COVID-19 مرگ و می

توسط PATRIS-FUN در 3 فروردین 1399

آخرین:

 • که اورژانس متخصص می گوید مستند به اندازه کافی برای شکست دادن ویروس.
 • ایتالیا گزارش 800 COVID-19 مرگ و میر در یک روز.
 • کانادا 1,331 موارد با 19 کشته و 16 بازیافت موارد است.
 • مرز دیگر باز به صورت روزمره گاه به گاه ترافیک بین کانادا و ایالات متحده
 • پرواز در آوردن کانادایی از مراکش اراضی در مونترال.
 • جهانی ورزشکاران خواستار به تعویق افتادن بازی های المپیک است.
 • تاثیر بر سیستم مراقبت های بهداشتی 'می تواند به فروپاشی کل,' هشدار ICU دکتر

کشور نمی تواند به سادگی قفل کردن جوامع خود به شکست coronavirus سازمان بهداشت جهانی بالا اورژانس متخصص گفت:, و اضافه کرد که وجود دارد نیاز به بهداشت عمومی اقدامات لازم برای جلوگیری از ظهور مجدد این ویروس بعد از آن.

"آنچه ما واقعا نیاز به تمرکز بر روی پیدا کردن کسانی که بیمار هستند کسانی که به این ویروس و منزوی کردن آنها در پیدا کردن مخاطبین خود را و آنها را منزوی" مایک رایان گفت: در یک مصاحبه با بیبیسی: Andrew Marr نشان می دهد.

"خطر در حال حاضر با مستندات ... اگر ما قرار نیست در جای قوی بهداشت عمومی اقدامات در حال حاضر زمانی که آن جنبش محدودیت ها و مستندات در حال برداشته خطر این بیماری را به پرش به بالا."

در سراسر جهان بیش از 307,000 مردم در حال حاضر قرارداد این رمان coronavirus و حداقل 12,944 فوت کرده اند با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز. برای بسیاری از coronavirus باعث تنها خفیف یا متوسط علائم. اما آن می تواند باعث بیماری شدید در دیگران و به خصوص افراد مسن و افراد با شرایط بهداشتی موجود. برخی از 92,000 مردم بهبود بیشتر در چین جایی که این ویروس برای اولین بار رخ داد و در اواخر سال گذشته.

پلیس راهنمایی و رانندگی نگه داشتن پلاکارد در یک جاده خلوت در طول یک روز در سراسر کشور مدنی مقررات منع رفت و آمد اعمال شده به عنوان یک اقدام پیشگیرانه در برابر COVID-19 در حیدرآباد در روز یکشنبه. (نوح Seelam/خبرگزاری گتی ایماژ)

ایتالیا روز یکشنبه گزارش داد نزدیک به 800 مرگ در یک روز. این کشور دارای بیش از 50,000 موارد و 4,825 مرگ و میر.

انگلیس نخست وزیر بوریس جانسون خواست مردم به مناسبت روز مادر با بازدیدکننده داشته است خانه به پدر و مادر سالمند. دولت می گوید بریتانیا خواهد بود رو به یک بحران در مقیاس ایتالیا در دو هفته اگر مردم نمی توجه به دستورالعمل ها را به اقامت در منزل و اجتناب از تماس با دیگران است.

سازمان دیده بان | کانادا دکتر خواستار اجباری مستند از ساحل به ساحل:

دکتر مایکل وارنر است مدیر پزشکی مراقبت بحرانی در مایکل Garron بیمارستان و می گوید کانادا باید اجرا اجباری مستند از ساحل به ساحل در حالی که پیش. 6:25

یک گروه در سراسر جهان به نمایندگی از المپیک امیدوار است با دعوت کمیته بین المللی المپیک به تعویق انداختن بازی های المپیک توکیو تا زمانی که این بیماری همه گیر کوروناویروس تحت کنترل است.

"به عنوان جهان متحد به منظور محدود کردن گسترش Covid-19 ویروس کمیته بین المللی المپیک ... باید انجام همان" جهانی ورزشکار گفت: در انتشار اخبار یکشنبه. این بازی در حال برنامه ریزی برای اجرا از تاریخ 24 ژوئیه به اوت.9. کمیته بین المللی المپیک است که در مشاوره با سازمان بهداشت جهانی و گیر کرده به موقعیت است که آن را خیلی زود برای تصمیم جدی.

ورزشکاران می خواهید به بخشی از یک راه حل برای اطمینان از این بازی ها یک موفقیت" جهانی ورزشکار بیانیه ای گفت:. "اما در حال حاضر جهانی محدودیت هایی که در حال محدود کردن تجمعات عمومی و همچنین بسته آموزش امکانات و مرزهای ورزشکاران نیست باید توانایی مناسب آماده شدن برای این بازی و خود ایمنی و بهداشت باید اول آمده است."

یک گروه از دانش آموزان از اروگوئه ژست برای عکس در حلقه های المپیک مجموعه در خارج از استادیوم المپیک در توکیو در روز شنبه. (Gregorio Borgia/آسوشیتد پرس)

کمیته بین المللی المپیک رئیس جمهور توماس باخ اصرار به بازی پیش خواهد رفت به عنوان برنامه ریزی شده گفتن آلمان SWR پخش در روز شنبه آنها "نمی تواند منتقل شود مانند یک بازی فوتبال است." او همچنین با رد لغو بازی.

سازمان دیده بان | رئیس سابق افسر پزشکی می گوید مستند اقدامات 'ناپایدار':

دکتر ریچارد Schabas سابق افسر ارشد پزشکی انتاریو می گوید مستند اقدامات 'ناپایدار.' 3:10

"لغو این بازی خواهد بود که حداقل راه حل منصفانه. لغو خواهد نابود المپیک رویای 11,000 ورزشکاران از 206 المپیک, کمیته," او گفت:.

به عنوان کشورهای سراسر جهان تقلا برای جلوگیری از گسترش ویروس کوبیدن بسته مرزها و قطع بین المللی سفر کانادایی ها از خواب بیدار شنبه به یک واقعیت جدید: جهان طولانی ترین undefended مرز است و دیگر باز به صورت روزمره گاه به گاه ترافیک بین کانادا و ایالات متحده است.

Snowbirds خواست به خانه آمده

ممنوعیت غیر ضروری مرزی سفر به اثر رفت در نیمه شب ET خواهد شد و در محل اقامت برای حداقل 30 روز به عنوان دو کشور تقلا برای جلوگیری از گسترش سریع COVID-19. وزیر امور خارجه فرانسوا-Philippe شامپاین می گوید کانادا snowbirds زندگی در آمریکا باید به خانه می آیند در حال حاضر و مرز باز باقی خواهد ماند برای آنها.

شامپاین گفت: پرواز اضافی هستند که در آثار به کانادایی ها از پرو و اسپانیا. مذاکرات نیز در جریان با دولت های هند و فیلیپین و اکوادور, شامپاین گفت.

سازمان دیده بان | خواهد کانادا $82 میلیارد COVID-19 بسته کمک کافی است ؟

CBC News پنل کسب و کار طول می کشد نگاه نزدیک در جزئیات از دولت کانادا $82 میلیارد نجات بسته و چگونه آن را در مقایسه با آنچه شده است پرده برداری کرد در ایالات متحده آمریکا و انگلستان 13:23

در اتاوا مجلس خواهد reconvene روز سه شنبه تنها با چند نمایندگان مجلس از هر یک از طرفین فقط به اندازه کافی به حد نصاب. فراخوان به اتخاذ دولت پیشنهاد چند میلیارد دلار اضطراری اقتصادی اقدامات هفته گذشته اعلام کرد. بسته کمک به نرم کردن ضربه از این بیماری همه گیر در کسب و کار و افراد است. سنا خواهد بود به نام جمعه به تصویب این لایحه است. موافقت سلطنتی انتظار می رود که در همان روز.

کانادا ramped تا تست برای COVID-19 به طور چشمگیری در هفته گذشته با بیش از 83,000 آزمون در حال حاضر تکمیل بیش از 80 درصد از آنها پس از 14 مارس ، که شامل بیش از 20 ، 000 آزمایشات انجام شده در روز پنج شنبه و جمعه.

سازمان دیده بان | 'ما می خواهم به خانه بروم اروپا و کانادا رشته در پرو

گرگ Bestavros یکی از صدها کانادایی رشته در پرو خواستار دولت کانادا به اقدام سریع قبل از پرو مرزها نزدیک است. 8:00

مدارس در حال حاضر بسته شده و در بسیاری از کشور, رستوران ها و کافه ها بیشتر باز تنها برای گرفتن خدمات و فیلم تئاتر, سالن کنسرت و دیگر مکان های عمومی جمع آوری فضاهای قفل شده است.

دکتر هوارد Njoo, کانادا, معاون رئیس بهداشت عمومی افسر گفت: شنبه کانادایی که تا به شدت تغییر زندگی روزانه خود را امتحان کنید و انجام بخشی خود را برای جلوگیری از COVID-19 سزاوار یک تشکر بزرگ اما او هشدار داد مردم اجازه نمی دهید تا هر زمان به زودی.

در کانادا وجود دارد در حال حاضر بیش از 1200 مورد تأیید و حداقل 19 کشته از جمله چهار مرگ و میر اعلام کرد در همان کبک مراقبت در منزل.

با توجه به شرکت هواپیمایی داده های ردیابی هوایی کانادا پرواز تا فرود در مونترال آوردن 444 کانادایی از مراکش به عنوان مرز تعطیل در سراسر جهان است.

خوانده شده در یک نگاه در آنچه اتفاق می افتد در کانادا و آمریکا و دیگر مناطق جهان در برخورد با کروناویروس بیماری همه گیر.

در اینجا چیزی است که اتفاق می افتد در استان ها و مناطق

میلاد می گوید آن آزاد کردن هزاران نفر از مراقبت حاد تخت بیمارستان. دولت گفت این تخت در دسترس ساخته شد و پس از آن دستور لغو غیر فوری اعمال جراحی الکتیو. B. C. همچنین دستور داد تمام رستوران ها و کافه ها برای جلوگیری از ناهار خوردن در خدمات; کاباره ها و زمین های بازی و کتابخانه ها برای بستن و ممنوع تجمعات بیش از 50 نفر است. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در B. C.

انتاریو می گوید آن را راه اندازی یک وب سایت برای کمک به کسب و کار مجددا با ابزار تجهیز و تغییر تمرکز خود را به تولید مقدار مورد نیاز تجهیزات پزشکی. در ضمن تورنتو دانشگاه شبکه بهداشت و درمان می گوید که دیگر نمی خواهد اجازه می دهد تا بازدید کنندگان با استثنا برای مهربان زمینه و برای ایمنی ویژه نیاز دارد. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در انتاریو است.

کبک استانی پلیس را آغاز کرده اند که یک "عملیات ویژه" برای کمک به وزارت بهداشت در اجرای بهداشت عمومی عمل می کنند. "از هم اکنون روشن است ما در حال رفتن به محدود افرادی که احترام نمی گذارند دستورالعمل," دکتر گفت: Horacio Arruda کبک بهداشت عمومی مدیر. روز جمعه یک فرد که تست مثبت برای COVID-19 دستگیر شد در شهر کبک برای هجوم قرنطینه سفارشات. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در کبک.

یک درایو از طریق COVID-19 سایت آزمون دیده می شود در وینیپگ در روز شنبه. (Gary Solilak/CBC)

پرستاران در سه ادمونتون درمانگاه حاضر به سواب بیماران برای COVID-19 چرا که آنها می گویند نیست که ارائه شده با N95 ماسک صورت با Alberta Health Services. حدود 30 نفر از پرستاران می گویند "آنها نیاز N95 به درستی محافظت از خود" با توجه به اتحادیه خود را, اما AHS می گوید آنها نمی نیاز به انجام آزمایشات. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در آلبرتا.

ساسکاچوان می گوید تنها ضروری در مراقبت های بهداشتی کارگران معاف از خود انزوا و محدودیت. برتر اسکات وزارت معارف روز جمعه گفت او نگران بود که برخی از افرادی که به تازگی از سفر خارج از کانادا بودند نه احترام به خود-جداسازی مورد نیاز است. به عنوان یک نتیجه کسانی که قوانین را نقض می تواند موضوع را به 2000 دلار جریمه. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در ساسکاچوان.

Winnipeg افتتاح شد اولین درایو از طریق جامعه غربالگری سایت به مناسبت سوم چنین drive-thru محل در مانیتوبا. وجود دارد 11 تست مکان در مجموع در استان است. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در این استان ،

ورود به سیستم ترافیک است که دیده می شود در کانادا-ایالات متحده آمریکا عبور از مرز در ویندزور, Ont. در روز شنبه. (راب Gurdebeke/کانادا مطبوعات)

بازنشسته پزشکان در نیوبرانزویک را ارائه خدمات خود باید آنها را مورد نیاز است. پیشنهاد می آید به عنوان برتر بلین هیگز می گوید مقامات بهداشتی معتقدند اوج عفونت های ویروسی هنوز هم می تواند تا پنج هفته دور. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در N. B.

دندانپزشکان در نوا اسکوشیا دیگر می تواند تمرین در دفاتر خود را مگر اینکه آنها خیال آن را به اورژانس. استان دستور محدودیت در شنبه تحت حفاظت بهداشت عمل می کنند. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در نوا اسکوشیا.

نیوفاندلند و لابرادور افتتاح مراکز آزمون با غرب و شرق سلامت در روز شنبه. استان اقتدار بهداشت می گوید: کلینیک عمل خواهد شد و در هفت روز هفته از 8:00 صبح تا 4:00 بعد از ظهر با پرستاران جمع آوری نمونه در حالی که افراد باقی می ماند در وسایل نقلیه خود را. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در N. L.

کارگران راه رفتن در لباس محافظ به آنها اسپری ضد عفونی کننده برای جلوگیری از گسترش بیماری کروناویروس در جاکارتا در روز یکشنبه. (Antara عکس/Aprillio اکبر/ از طریق بی بی سی)

P. E. I. خواسته است مردم را از خود جدا اگر آنها به سفر خارج از جزیره در کانادا است. استان نیز اجرای پیشرفته غربالگری اقدامات در کنفدراسیون پل فرودگاه شارلوت تاون و کشتی در Souris. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد بر روی P. E. I.

در نواحی شمال غرب ارشد بهداشت عمومی افسر تایید قلمرو اولین مورد در روز شنبه. کسی تا به حال سفر به بریتیش کلمبیا و آلبرتا بر اساس یک بیانیه و سپس به خانه بازگشت و به یلونایف.

در اینجا نگاهی به تعدادی از موارد — از جمله مرگ و میر و بهبود — با ولایت:

 • بریتیش کلمبیا: 424 تایید موارد از جمله شش بازیافت و 10 مرگ و میر.
 • انتاریو: 377 تایید موارد از جمله شش بازیافت و سه مرگ و میر.
 • آلبرتا: 226 تایید موارد از جمله سه بازیافت و یکی مرگ.
 • کبک: 181 تایید موارد از جمله بهبود و پنج مرگ و میر.
 • ساسکاچوان: 44 تایید و presumptive موارد است.
 • Manitoba: 19 تأييد و presumptive موارد است.
 • New Brunswick: 17 تایید و presumptive موارد است.
 • نوا اسکوشیا: 21 تایید و presumptive موارد است.
 • جزیره پرنس ادوارد: دو مورد استان لیست به عنوان مثبت است.
 • نیوفاندلند و لابرادور: شش تایید و presumptive موارد است.
 • Northwest Territories: یک مورد تایید شده.
 • عودت کانادایی: 13 موارد تایید شده.

Presumptive موارد هستند افرادی که آزمایش مثبت اما هنوز در انتظار تایید ملی میکروبیولوژی آزمایشگاه در وینیپگ. نه همه استانها فهرست ارقام بر کسانی که بهبود یافته اند. اخیر COVID-19 مربوط به مرگ در ژاپن در حال حاضر گنجانده شده در این استان توسط استان شمارش موارد.

در اینجا چیزی است که اتفاق می افتد در آمریکا

از رویترز و آسوشیتد پرس, به روز شده در 8:45 p. m. ET

معاون رئیس جمهور مایک پنس و همسرش, آزمایش منفی برای ویروس خود را سخنگو گفت: شنبه شب پس از یک عضو از کارکنان خود را آزمایش مثبت است.

تابوت در حال تخلیه در یک گورستان از یک کاروان نظامی در فرارا ایتالیا در روز شنبه. (ماسیمو Paolone/LaPresse از طریق AP)

فرماندار جمهوریخواه نیوجرسی ، فیل مورفی امضا فرمان اجرایی در شنبه الزامی است که تمام غیر ضروری کسب و کار خرده فروشی نزدیک فروشگاه ها و تقریبا همه ساکنان دولت در خانه بمانند. منظور شرح زیر است مشابه حرکت ایلینوی نیویورک و کالیفرنیا.

فراگیر دولت توسط دولت بهداشت عمومی محدودیت های بی سابقه ای در وسعت و دامنه اضافه شده به فاصله با تجربه بودن در میان آمریکایی های معمولی حتی به این بیماری همه گیر به نظر می رسید به در بالاترین سطوح قدرت در پایتخت کشور است.

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو گفت که شروع یکشنبه, تمام کارگران در غیر ضروری کسب و کار باید در خانه بمانند تا آنجا که ممکن است و همه تجمعات هر اندازه ممنوع خواهد شد در این دولت بیش از 19 میلیون نفر است که دیده می شود بیش از 11,000 موارد و 56 مرگ و میر. او پس از عمل کالیفرنیا همه اما محدود آن 40 میلیون ساکنان به خانه های خود.

سازمان دیده بان | رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو است نگران کمبود بیمارستان هواکش:

'اعداد در حال بالا رفتن در چنین سرعت آن بیش از دو برابر ظرفیت سیستم بیمارستان,' رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو می گوید. 1:58

جمهوری خواهان و دموکرات ها در سنای آمریکا در روز شنبه درهم برای تکمیل یک معامله در $1 تریلیون دلار به علاوه لایحه با هدف جلوگیری از بیماری همه گیر کوروناویروس اقتصادی خرید اینترنتی برای کارگران صنایع و کسب و کارهای کوچک.

اما پس از دوم بعد از ماراتن بسته-درب مذاکرات وجود دارد هیچ نشانه ای از فراگیر معامله بین مذاکره کنندگان

در همین حال سازمان غذا و داروی آمریکا تایید کرده است که برای اولین بار سریع coronavirus تشخیصی تست با تشخیص زمان حدود 45 دقیقه. آزمون توسعه دهنده مستقر در کالیفرنیا تشخیص مولکولی شرکت Cepheid گفت که آن را دریافت کرده اضطراری با استفاده از مجوز از FDA برای این آزمون که در آن استفاده خواهد شد در درجه اول در بیمارستان ها و اتاق های اورژانس. این شرکت قصد دارد شروع به حمل و نقل آن برای بیمارستان ها در هفته آینده را گفت.

تعداد کل ایالات متحده شناخته شده است coronavirus موارد افزایش یافته است و به صورت تصاعدی در روزهای اخیر بالا رفتن گذشته 19,500 در خروش است که مقامات بهداشت نسبت به افزایش آزمایش های تشخیصی.

در اینجا چیزی است که اتفاق می افتد در اروپا

از آسوشیتد پرس و رویترز به روز شده در ساعت 9:30 a. m. ET

اسپانیا و مرگ و میر از بیماری کروناویروس increasedto 1,720 روز یکشنبه از 1,326 روز قبل از, با توجه به رسانه های متعدد با استناد به آخرین داده های سلامت. تعداد موارد ثبت شده در کشور افزایش یافت به 28,572 روز یکشنبه از 24,926 در شمارش قبلی در روز شنبه اعلام کرد این گزارش اضافه شده است. به عنوان دومین بدترین آمار کشور در اروپا و اسپانیا خواهد بود و گسترش آن 15 روز وضعیت اضطراری و مستند به منظور هفته گذشته اعلام کرد برای 15 روز دیگر.

اورژانس کارگران پوشیدن دنده محافظ نشان داده شده است در اوا Lavaltrie سالمندان اقامت در Lavaltrie, Que., در روز شنبه. (Graham Hughes/کانادا مطبوعات)

در قبرس یک سخنگوی پلیس می گوید مقامات تبدیل شده به دور یک قایق حامل حدود 100 مهاجر با استناد به بخشنامه دولت مبنی بر ممنوعیت ورود اتباع خارجی.

فرانسه در حال حاضر 100,000 پرسنل امنیتی در خیابان که در حال صدور جریمه در میان ملی جدید "اقامت خانه" سرود و هشدارهای مقامات این کشور دو هفته مستند می تواند تمدید شود اگر این کشور ميزان عفونت را نگه می دارد در حال افزایش است. فرانسه روز یکشنبه تا به حال نزدیک به 15,000 عفونت و بیش از 560 مرگ و میر.

در آلمان تعداد موارد تایید شده گل رز بالاتر از 20 ، 000 70 مرگ و میر با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز. آلمان رسمی رابرت کخ موسسه ذکر شده 16,662 مورد و 47, مرگ و میر, اما مقامات باید اذعان کرد که تعداد وقفه و پشت آمار و ارقام ارائه شده توسط منطقه ای مقامات بهداشتی.

برخی از ایالات آلمان مانند بایرن با تشدید اقدامات برای جلوگیری از شیوع بیشتر محدود کردن دلیل مردم می توانند خانه های خود را ترک. که باعث برخی انتقادات در مورد مقررات سختگیرانه تر اقدامات است.

پرستاران جمع آوری نمونه ها در شرق سلامت درایو-از طریق مرکز آزمون در سنت ترزا مدرسه در سنت جان. (شرق سلامت/ارسال شده)

بریتانیا هنوز هم نشدم پشت ایتالیا و اسپانیا و فرانسه در گسترش ویروس اما این کشور نامعقول نظام سلامت است creaking.

دولت بودجه خدمات بهداشت ملی در حدود 4,000 مراقبت بحرانی تخت و برخی از 5000 هواکش و مقامات می گویند که به مراتب کمتر از مورد نیاز خواهد بود به عنوان تعدادی از موارد خوشه در هفته های آینده. بریتانیا که ثبت بیش از 5000 مورد تأیید و 233 مرگ و میر در حال حاضر خواسته 65,000 بازنشسته پرستاران و پزشکان به بازگشت به کار.

معاون رئیس جمهور مایک پنس پیاده روی به روی سکو به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد در طول یک coronavirus وظیفه نیروی مطبوعاتی در کاخ سفید در روز شنبه. (پاتریک Semansky/آسوشیتد پرس)

دولت چک در حال ارسال به ایتالیا حدود 100.000 ماسک صورت و ماسک است که در میان صدها نفر از کشف و ضبط هزاران نفر در این کشور در اوایل این هفته. چک مقامات مورد استفاده در اورژانس قدرت برای حمله به یک انبار و تصرف 680,000 ماسک و 28,000 ماسک در روز سه شنبه. دولت مذاکره بود برای به دست آوردن این تجهیزات با یک شرکت خصوصی اما قبل از رسیدن به یک معامله قیمت به طور قابل توجهی افزایش یافته و باعث تشنج.

در اینجا چیزی است که اتفاق می افتد در آسیا

از رویترز و آسوشیتد پرس, به روز شده در 7:00 p. m. ET

ویتنام خواهد بار ورود برای همه خارجی ها شروع پنج شنبه به جز برای کسانی که در "دیپلماتیک و ویژه اهداف" دولت در روز شنبه گفت که این کشور در مورد افزایش یافت و به 94 با هیچ مرگ و میر. کسانی که مجاز به ورود خواهد بود موضوع را به قرنطینه خواهد شد و نیاز به تایید از وزارت پلیس, بهداشت و امور خارجه.

تایلند تا حدی بسته به تمام مراکز خرید در بانکوک پایتخت و استان های مجاور در روز یکشنبه به این کشور گزارش داد که بزرگترین افزایش روزانه در coronavirus عفونت. این شهر مراکز به جز برای سوپر مارکت ها و داروخانه ها بسته هستند 22 روز آغاز مارس 22. این اقدامات به عنوان تایلند گزارش 188 موارد جدیدی از کروناویروس در یکشنبه آوردن آن شمارش به 599 با اکثریت موارد در بانکوک.

ژاپن ثبت کرده است 1,055 موارد داخل کشور منتقل موارد از کروناویروس که از یکشنبه تا 40 از روز گذشته با توجه به پخش عمومی NHK. تعدادی از گذشت 1000 نقطه عطف در روز شنبه به عنوان کشور جنگ برای جلوگیری از یک بحران بهداشتی پیش از بازی های المپیک توکیو.

سازمان دیده بان | چین می بیند وارداتی موارد افزایش:

چین جشن شکست خود از شیوع کروناویروس در حالی که مجدانه برای نظارت بر موارد آورده شده به داخل کشور است که در حال افزایش است. 1:50

در هند به طور معمول خشن و بی ادب خیابان های پایتخت دهلی نو بدارد در روز یکشنبه به این کشور مشاهده شده 14 ساعت "مردم و حکومت" است که نخست وزیر نارندرا مودی به نام برای کارت ملی به آدرس بنیادی افزایش coronavirus caseload. هیچ هواپیما تجاری از خارج از کشور مجاز به زمین در هند برای یک هفته شروع یکشنبه و چهار متحده مهر و موم شده مرزهای خود را به عمومی و اتوبوس توریستی. اکثر کسب و کار انتظار می رود که بسته به جز برای خدمات ضروری مانند بیمارستان ها.

هند در حال حاضر دارای بیش از 300 مورد تأیید و چهار مرگ و میر ناشی از COVID-19.

اندونزی روز یکشنبه تایید 64 جدید کروناویروس موارد آوردن مجموع شماره 514.

چینی بهداشتی سازمان گفت: با دریافت گزارش از 46 جدید تایید موارد از رمان coronavirus بیماری (COVID-19) در سرزمین اصلی چین است که 45 وارد شد از خارج از کشور. به طور کلی موارد تایید شده در سرزمین اصلی که در آن اپیدمی فوران در ماه دسامبر رسیده بود 81,054 تا پایان روز شنبه. این تعداد شامل 5,549 بیماران بودند که هنوز در حال درمان 72,244 بیمارانی که از بيمارستان مرخص شده بودند پس از بهبودی و 3,261 افرادی که از این بیماری فوت.

افسران پلیس با پوشیدن ماسک صورت نگهبانی در یک ایستگاه بازرسی به کنترل مقامات عمومی جنبش در بارسلونا, اسپانیا در روز شنبه. (امیلیو Morenatti/آسوشیتد پرس)

هر چند این بیماری همه گیر فوران در چین در ماه دسامبر و کره جنوبی در یک مرحله دوم بیشتر عفونت هر دو پس از آن موفق شد در خفقان داخلی انتقال ویروس است.

کره جنوبی گزارش داد 147 جدید کروناویروس عفونت در روز شنبه با توجه به کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. این موارد جدید را در این کشور در مجموع به 8,799. کشور را به کمیسیون انتخابات می گوید همه رای دهندگان را ملزم به پوشیدن ماسک و استفاده از دستکش یکبار مصرف در رای گیری غرفه در طول 15 آوریل انتخابات پارلمانی است.

در اینجا نگاهی به برخی تحولات دیگر در اطراف COVID-19

 • مصرف کنندگان در کانادا هنوز هم خوراکی لوازم ترک برخی از فروشگاه قفسه های خالی با وجود تلاش های به restock. برخی از فروشگاه های مواد غذایی باید اجرا محدودیت در موارد ضروری در حالی که دیگران نه. خرده فروشی شورای کانادا یک گروه صنعتی است که نشان دهنده بزرگ زنجیره ای مانند Loblaw, Sobeys و خارج آن را می گوید قصد ندارد برای حمایت از هر گونه سهمیه بندی و یا محدودیت در هر فرد.
 • بولیوی دولت موقت در روز شنبه اعلام کرد این امر به تعویق انداختن انتخابات ریاست جمهوری در اصل میله میله برای مه 3 و موسسه اجباری سراسر کشور قرنطینه برای 14 روز. بولیوی در اوایل این هفته مرزهای خود را بسته و لغو تمام پروازهای بین المللی. این کشور تایید کرده است 19 مورد از COVID-19.

 • السالوادور اعلام کرد 30 روز حکومت در پاسخ به این ویروس.

 • ایران مرگ و میر از شیوع کروناویروس رز در روز شنبه با بیش از 100 1,556 و تعداد کل افراد آلوده در حال حاضر بیش از 20,000 یک وزارت بهداشت گفت.

 • آفریقا موارد از coronavirus رز بالاتر از 1000 در روز شنبه. آنگولا و اوگاندا اعلام کرد اولین موارد; کنگو و غنا در گزارش اول خود را در مرگ و میر و بورکینافاسو گزارش دو جدید — که کشور در حال حاضر دارای بیشترین COVID-19 مرگ و میر ناشی از هر کشور در کشورهای جنوب صحرای آفریقا. بسیاری از کشورهای آفریقایی در حال حاضر تعطیل مرزهای خود را بسته مدارس و دانشگاه ها و محروم زیادی کرد.

 • برزیل سخت ترین-آمار کشور در آمریکای لاتین با وزارت بهداشت گفت: 18 نفر در حال حاضر کشته و بیش از 1100 آلوده می شوند. دولت از سائو پائولو به تنهایی ثبت 15 مورد مرگ و میر شش نفر از آنها گزارش روز شنبه. که منجر سائو پائولو دولت رژیم صهیونیستی است. Joao Doria به اعلام دو هفته ایالتی تعطیلی — برای اولین بار در برزیل. میله, رستوران ها و غیر ضروری مغازه ها ممکن است باز نمی شود اما مردم اجازه خواهد داشت به بیرون بروید.

 • استرالیا ratcheted تا اجتماعی آن فاصله مقررات به سرعت گسترش رمان coronavirus خواستار داخلی سالن ارائه حداقل چهار متر مربع فضا برای هر نفر. فضا محدودیت جمعه اعلام کرد به دنبال یک بان کی مون روز چهارشنبه از غیر ضروری داخل سالن گردهمایی بیش از 100 نفر از جمله مراسم عروسی و رستوران ها. گردهمایی در نظر گرفته شده ضروری شامل مدارس و سوپر مارکت ها و محل های کار که معاف هستند. استرالیا نیز تنگ تر قوانین و مقررات در سفر به و از راه دور جوامع بومی در یک پیشنهاد به فراغت آنها COVID-19 شیوع است.

 • Netflix در حال راه اندازی یک $100M ما کمک صندوق برای کارگران در, خلاق جامعه به عنوان صنعت فیلم و تلویزیون رنج می برد. صندوق توزیع خواهد شد به "سوم احزاب و سازمان های غیر انتفاعی ارائه کمک های اضطراری به خارج از کار خدمه و بازیگران در کشورهای که در آن ما یک تولید بزرگ پایه" با توجه به بیانیه. که شامل 1 میلیون دلار به طور مشترک بین کنفدراسیون فوتبال آسیا که قبلا شناخته شده به عنوان بازیگران صندوق کانادا و Fondation des هنرمندان در کانادا.

 • ترکیه اعلام کرد 12 مرگ و میر بیشترآوردن تلفات به 21. آنکارا گرفت و دقیقترین اقدامات تا کنون پنج شنبه, ممنوعیت افراد بالای 65 سال و کسانی که با مشکلات بهداشتی مزمن از ترک خانه های خود. وزارت کشور دستور داد تمام رستوران ها بسته به مشتریان به جز برای تحویل و وانت. وزارت ممنوع پیک نیک و کباب کردن به عنوان شهروندان ترکیه نادیده گرفته و هشدارهای به در خانه باقی می ماند.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن