Coronavirus: در اینجا چیزی است که اتفاق می افتد در کانادا و در سراسر جهان در 20 مارس

آخرین:مرز محدودیت های بین ایالات متحده و کانادا با هدف کاهش گسترش COVID-19 به اجرا در سراسر کشور در نیمه شب و

توسط PATRIS-FUN در 2 فروردین 1399

آخرین:

مرز محدودیت های بین ایالات متحده و کانادا با هدف کاهش گسترش COVID-19 به اجرا در سراسر کشور در نیمه شب و در روز جمعه در حالی که رهبران سیاسی در هر دو کشور همچنان به سطح شیب دار تا پاسخ خود را به این بیماری همه گیر. Manitoba, اعلام وضعیت اضطراری در روز جمعه در حالی که نیویورک و کالیفرنیا و ایلینویز همه معرفی جارو محدودیت محدود کردن تحرک و عملیات کسب و کار برای میلیون ها نفر از ساکنان.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: محدودیت های مسافرتی — که همچنین به درخواست, U. s.-Mexico border — خواهد شد "کاهش انگیزه برای یک جرم جهانی مهاجرت" و نپذیرفتن "غیر ضروری" عبور از مرز.

اتاوا همچنین اعلام کرد آن رسیده متقابل توافق با واشنگتن به نوبه خود بازگشت نامنظم مهاجران که تلاش برای عبور از هر نقطه در امتداد مرز — یک حرکت به عنوان بی سابقه است.

نخست وزیر جاستین ترودو تایید کرد که آینده مرز محدودیت در صبح روز جمعه جلسه و در ادامه به طرح یک استراتژی صنعتی به شرکت ها اجازه می دهد در حال حاضر ساخت عفونی ماسک و تجهیزات دیگر به مقیاس به سرعت در حالی که بسیج دیگران به تغییر تولید به مواردی که در تقاضای بالا هستند. خبر می آید و در همان روز که موارد در کانادا رشد فراتر از 1,000 مجموع 1,087. وجود دارد 214 موارد جدید در روز جمعه در یک روز در کانادا پس از همه گیر اعلام شد در مارس 11.

نشانه ای آگاه ساختن رانندگان موقت مرز بسته است دیده می شود در بزرگراه 401 در آژاکس, Ont., در روز جمعه. (Charles Michael Cole/CBC)

صحبت های خارج از خانه خود در Rideau کلبه در اتاوا که در آن او در داوطلبانه قرنطینه بعد از آزمایش مثبت برای coronavirus ترودو گفت که دولت او در تماس با خطوط هوایی مورد کانادایی رشته در خارج از کشور. او گفت: جزئیات می آیند و در روز های آینده, اما افزود که یک بازگشت پرواز برای مسافران گیر در مراکش است که انتظار می رود به جلو بروید در این آخر هفته.

به مسافران عودت خواهد شد نیاز به پرداخت هزینه برای پرواز خواهد بود که هماهنگ از طریق خطوط هوایی تجاری است. امور جهانی کانادا ارائه شده است تا به $5,000 وام به کانادایی ها گیر کرده خارج از کشور است که پول می تواند مورد استفاده قرار گیرد به پرداخت هزینه برای این پرواز. اولین منطقه از فوکوس خواهد بود مراکش و پرو که در آن دولت باید اجرا بسیار محدود کنترل مرز.

"این دوران تاریخی است که در آن ما نیاز به انجام همه چیز ما می توانیم برای حمایت از کانادایی ها گفت:" ترودو.

دولت خواست همه کانادایی که در خارج از کشور به بازگشت به خانه به سرعت اما برخی تلاش کرده اند برای پیدا کردن پروازهای آنها به عنوان چهره مرز محدودیت و محدود گزینه های سفر به عنوان خطوط هوایی کاهش ظرفیت. روز جمعه هوا کانادا اعلام کرد که آنها عامل ویژه پرواز برای کانادایی رشته در مراکش که را ترک خواهد کرد از کازابلانکا در روز شنبه. مسافران را مجبور به پرداخت آن را به عنوان یک پرواز تجاری — نه نجات پرواز اجاره توسط دولت کانادا. در هند و کانادایی در حال تقلا برای رسیدن به هند آماده به ممنوعیت تمام ورودی پروازهای بین المللی برای یک هفته.

پیش از آن در روز کانادا در ژاپن درگذشت از عوارض مربوط به COVID-19, وزیر امور خارجه فرانسوا-Philippe شامپاین گفت: در حالی که ترودو مشخص شده یک استراتژی برای کمک به تولید کنندگان به سرعت تا سطح شیب دار تولید تجهیزات پزشکی.

شامپاین نمی ارائه هر گونه جزئیات در مورد فرد و یا شرایط خود را.

کانادا رئیس بهداشت عمومی افسر دکتر ترزا Tam گفت: فرد سابق مسافر از الماس شاهزاده کشتی کروز.

تعدادی از کانادایی ها بودند که مبتلا به کروناویروس در حالی که روی الماس شاهزاده کشتی کروز شده است در امکانات بهداشتی است. این کشتی قرار داده شد تحت قرنطینه در اوایل فوریه پس از آن آشکار شد که یک مسافر که قبلا متحرك آلوده شده با کوروناویروس.

سازمان دیده بان | 'بسیاری از مسائل با اروپا و کانادا در تلاش برای خارج شدن از مراکش:

با وجود استرس زا چند روز تلاش به ترک مراکش, کانادا, Keenan Orrange سپاسگزار برای کمک به او را دریافت کرده است و انتظار دارد که به پشت در کانادا به زودی. 4:37

ترودو در بیانیه ای پس از یک مقام اتحادیه گفت: هوایی کانادا تخمگذار کردن بیش از 5000 خدمه پرواز آن را به عنوان معاملات با یک استارک کاهش در تعداد پروازهای این عمل خواستار حرکت "دشوار اما ضروری است." این شرکت هواپیمایی در حال حاضر گفت که قصد دارد به "به تدریج به حالت تعلیق درآورد که اکثریت آن را بین المللی و ایالات متحده transborder پرواز" توسط 31 مارس است.

وسلی Lesosky رئیس جمهور CUPE هوایی کانادا جزء گفت که او "هرگز دیده اخراج بود."

Top world news گفته است که تعلیق است مسافرت های بین المللی, یکشنبه برای یک دوره 30 روزه. از بین بردن تخفیف حامل متعلق به top world news, خطوط هوایی همان را انجام خواهد داد و گفته است که در حال حاضر به ارمغان می آورد بیش از 2.300 از بین بردن مسافران که هنوز در خارج از کانادا.

Sunwing شرکت های هواپیمایی گفت: این انتظار که همه از مشتریان خود که بیشتر در مکزیک و یا کارائیب تفریحی بازگشت به خانه توسط دوشنبه. Sunwing نیز ارائه کرسی خالی در آن بازگشت پرواز رایگان به هر کانادایی در رشته خورشید بوسید بخش هایی از نیمکره از جمله غیر Sunwing مشتریان.

استارباکس است به طور موقت کاهش خدمات در هر دو کشور کانادا و ایالات متحده و همچنین بسته شدن کافه ها و حرکت به درایو از طریق و تحویل به جای. برخی از موارد استثنا خواهد بود ساخته شده مانند مکان و اطراف بیمارستان ها و بسته شدن نمی کند به طور مستقیم تاثیر می گذارد مجوز فروشگاه. در انتشار اخبار استارباکس کانادا جمهور لری Digulla گفت: فروشگاه های بسته باقی خواهد ماند برای دو هفته در حالی که کارکنان را ادامه خواهد داد به پرداخت برای 30 روز آینده, آیا آنها کار می کنند یا نه.

در سراسر جهان مرگ و میر از coronavirus گذشت 10,000 و عفونت بیش از 255,000 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز شمارش.

ایتالیا با آن 60 میلیون نفر از شهروندان و افزایش مرگ و میر با 627 روز جمعه به 4,032 زندگی از دست رفته به ویروس. این بزرگترین روزانه ظهور در مطلق از سرایت پدید آمده در این کشور یک ماه پیش. در روز پنج شنبه, ایتالیا, مرگ و میر پیشی گرفته است که چین یک کشور با جمعیت بیش از 20 برابر بزرگتر و که در آن شیوع اول آغاز شد.

بیش از 86,000 مردم بهبود یافته اند از این ویروس عمدتا در چین اما با سرعت بسیار آهسته تر از آن گسترش یافته است. بازیابی طول می کشد دو هفته یا بیشتر برای موارد خفیف اما می تواند تا شش هفته برای کسانی که به نوبه خود جدی است, با توجه به سازمان بهداشت جهانی است.

اگر بیماری خفیف است در بسیاری از افراد مسن به خصوص مستعد ابتلا به عوارض جدی. ایتالیا جهان دوم-قدیمی ترین جمعیت و اکثریت قریب به اتفاق آن مرده — 87 درصد — بیش از 70.

سازمان دیده بان | بیشتر افراد جوان تست مثبت برای coronavirus:

در حالی که سالمندان شده اند به طور گسترده ای گزارش شده به عنوان گروه سنی بیشتر در معرض coronavirus شده اند وجود دارد افزایش تعداد افراد زیر 65 سقوط بیمار. 2:06

برای کسانی که بیش از 70 و بستری با COVID-19 میزان مرگ و میر شده است به عنوان بالا به عنوان یکی از پنج مورد به طور متوسط گفت: دکتر مایک رایان, رئیس سازمان بهداشت جهانی (WHO) در شرایط اضطراری برنامه سخنرانی خود در سازمان ملل را روزانه اخبار جلسه در روز جمعه.

که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: مقامات بهداشتی در حال یادگیری است که اگر چه افراد مسن ترین آمار افراد جوان هستند در امان نیست.

"داده ها از بسیاری از کشورها به وضوح نشان می دهد که افراد زیر 50 را تشکیل می دهند قابل توجهی از بیماران نیاز به بستری شدن" او گفت:.

سازمان دیده بان | که خواستار همبستگی همبستگی همبستگی':

سازمان بهداشت جهانی می گوید همبستگی کلیدی برای شکست دادن coronavirus و با تشکر از بخش خصوصی برای ارائه ضروری تجهیزات پزشکی. 4:00

"امروز من یک پیام برای مردم: شما شکست ناپذیر است. این ویروس می تواند شما را در بیمارستان برای چند هفته و یا حتی شما را بکشند."

دکتر ماریا ون Kerkhove فنی منجر شود که در شرایط اضطراری برنامه وجود دارد گفت: حداقل 20 واکسن در حال توسعه است. اولین آزمایش یک واکسن آزمایشی اجرا شد سالم داوطلب در سیاتل بشویید. دوشنبه گذشته.

سازمان دیده بان | مونترال و بیمارستان راه اندازی چالش جهانی به طراحی جدید ونتیلاتور:

دو بیمارستان در مونترال در حال ارائه $200,000 جایزه به طراحی جدید کم هزینه و آسان برای استفاده از دستگاه تنفس مصنوعی برای کمک به با COVID-19 شیوع. 7:58

افراد با زمینه مسائل بهداشتی نیز ممکن است افزایش احتمال برای ابتلا به عوارض جدی است. تام گفت: مردم بومی را نیز در معرض خطر بالاتر به دلیل سلامت نابرابری ها نرخ های بالاتر از شرایط اساسی و مشکلات است که با زندگی در جوامع از راه دور.

خوانده شده در یک نگاه در آنچه اتفاق می افتد در کانادا و آمریکا و دیگر مناطق جهان در برخورد با کروناویروس بیماری همه گیر.

در اینجا چیزی است که اتفاق می افتد در استان ها و مناطق

بریتیش کلمبیا اعلام کرد 77 جدید COVID-19 موارد آوردن مجموع به 348. در همان زمان, شهر ونکوور کانادا گفت: تمام زمین های بازی را تعطیل و همه رستوران ها باید جلوگیری از هر گونه ناهار خوردن در خدمات تا پایان جمعه و یا در صورت دادستان به عنوان بخشی از یک میزبان از سیاست های جدید پرده برداری کرد روز بعد از استان اعلام وضعیت اضطراری است. "تغییرات در حال اعلام کرد امروز عمده هستند. معنی آنها ... بسیاری از مردم خواهد بود گذاشته گفت:" ونکوور شهردار کندی استوارت. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در B. C.

انتاریو راه اندازی یک پورتال آنلاین برای دانش آموزانی که نمی توانید به رفتن به کلاس به دلیل COVID-19. داگ فورد دولت گفت: این برنامه شامل ریاضی و سواد مواد در هر دو زبان انگلیسی و فرانسه. استان دیدم 60 مورد جدید گزارش جمعه هل دادن کل استانی گذشته 300. می آید یک روز پس از انتخابات گفت: یک مرد در 50s خود را با یک بیماری زمینهای بدون سفر اخیر تاریخچه خارج از کانادا شناخته شده و یا تماس با یک COVID-19 مورد فوت کرده است. میلتون, Ont., مرگ انسان دوم است که مقامات بهداشتی در این استان را مربوط به ویروس.

وزیر بهداشت کریستین الیوت — چه کسانی مواجه شده است و افزایش سوالات آزمون بیش از در دسترس بودن زمان انتظار برای تست و بیمارستان ظرفیت و گفت: این استان اضافه شده است بیشتر telehealth و خطوط در حال کار بر روی بهبود آزمایشگاه تست. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در انتاریو است.

آلبرتا رتبه اعتباری کاهش داد و پس از یک اعتبار جهانی سازمان گفت: بودجه آن است 'دیگر معتبر نیست' و استان انجام نشده به اندازه کافی برای پاسخ به فشارهای اقتصادی از COVID-19 بیماری همه گیر. روز قبل از این استان بالا, دکتر, خواست مردم را به خطرات ناشی از COVID-19 به طور جدی به عنوان استان گزارش اول خود را به مرگ. دکتر دینا Hinshaw روز پنجشنبه گفت که یک ادمونتون مرد در 60s درگذشت اواخر روز چهارشنبه. این استان در حال انجام است "همه ما می توانیم به مبارزه با گسترش ویروس" Hinshaw گفت. "اما برای انجام این کار ما نیاز به کمک همه." جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در آلبرتا از جمله اطلاعات در مورد چگونه آلبرتا خدمات بهداشتی و درمانی به کار گرفته شده مورد یک دکتر که تست مثبت برای COVID-19.

پلیس در کبک پایتخت از دستگیری یک COVID-19 بیمار که به مبارزه طلبیده قرنطینه سفارشات. فرد دستگیر شده بود در حالی که برای یک قدم زدن در شهر کبک را Limoilou محله است. به عنوان استان تلاش می کند به سرکوب COVID-19 برخی از هتل ها در حال آماده سازی برای مرحله تا در مورد آنها نیاز به خانه غیر آلوده در بیمارستان بیماران را به فضا در استان امکانات بهداشتی است. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در کبک.

سازمان دیده بان | صحنه های از سراسر جهان به عنوان مردم تحسین مراقبت های بهداشتی کارگران:

تشویق می شکند در مکان های سراسر جهان در قدردانی از مراقبت های بهداشتی کارگران مبارزه با کروناویروس. 0:45

ساسکاچوان اعلام کرد که استفاده از امکانات مهدکودک در داخل مدارس به ارائه مراقبت برای کودکان از مراقبت های بهداشتی کارگران و دیگر "ضروری" کارگران است. این استان که از بعد از ظهر جمعه بود گزارش 26 تایید و presumptive, موارد ممنوعیت تجمعات عمومی از بیش از 50 نفر است. اما افسر ارشد پزشکی بهداشت می خواهد مردم برای جلوگیری از گروه های بیش از پنج. شهر رجاینا خود را اعلام وضعیت اضطراری در روز جمعه در حالی که رستوران ها و کافه ها در این استان هستند که بسته به ناهار خوردن در خدمات و در حال حاضر محدود به وانت و تحویل. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در ساسکاچوان.

مانیتوبا اعلام وضعیت اضطراری روز شنبه برای پاسخ دادن به این بیماری همه گیر. استان, مانند بسیاری دیگر, گفت:, آن است که بررسی موجودی خود را از بحرانی منابع مانند دنده محافظ برای مراقبت از سلامت کارگران و هواکش. بیشتر هواکش در راه هستند, مقامات گفت و در حالی که عرضه محافظ دنده جامد است در حال حاضر این استان است گفت: آن را به خرید بیشتر. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در این استان که تحویل بودجه یکشنبه در بحبوحه بحران اقتصادی مرتبط با این بیماری همه گیر.

کارکنان دیده می شود آماده سازی مواد غذایی در ونکوور بانک مواد غذایی در برنابی B. C. در روز چهارشنبه. دولت فدرال وعده داده است کمک های مالی برای افرادی که از کار هستند اما هنوز هم وجود دارد نگرانی در مورد چگونه بسیاری از خانواده ها را تحت تاثیر coronavirus را به پایان می رسد دیدار در بحبوحه بحران اقتصادی. (Jonathan هیوارد/کانادا مطبوعات)

در نیوبرانزویک هیچ مورد جدید اعلام شد, برای دومین روز متوالی, روز بعد از, استان, اعلام وضعیت اضطراری است. هنوز افسر ارشد پزشکی دکتر جنیفر راسل گفت: دو روز در یک ردیف بدون هر گونه موارد جدید "معنا زیادی" با توجه به دوره کمون ویروس. راسل گفت که او انتظار دارد که برای دیدن موارد بیشتر در روزهای آینده با اشاره به بازگشت مسافران ممکن است برگزاری نمایشگاه هیچ نشانه ای نشده است. در همان روز نخست بلین هیگز گفت: بودجه های استانی است که در حال حاضر منسوخ شده و با توجه به COVID-19 اقتصادی خرید اینترنتی. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در N. B.

مقامات بهداشت در نوا اسکوشیا گزارش یکی جدید presumptive COVID-19 مورد در روز جمعه. مورد جدید می آید پس از این استان گفت: این تخصیص از 1 میلیون دلار برای کمک به این استان را بانک های مواد غذایی در حال رشد در میان آسیب های اقتصادی ناشی از COVID-19. این استان که ممنوع اخراج از افراد آسیب پذیر در بحران است گفت: بیشتر پشتیبانی خواهد شد نورد در روز های آینده. فروش الکل در این استان افزایش یافت و در میان وحشت خرید در حالی که کسانی که مشغول به کار در خدمات اعتیاد در حال برنامه ریزی در مورد مشروب فروشی را تعطیل کرده. آنها نگران هستند کسانی که رفتن را از طریق ترک الکل به پایان خواهد رسید تا در بیمارستان تخلیه بهداشت و درمان-مراقبت از منابع دور از این بیماری همه گیر. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در نوا اسکوشیا.

بالا, دکتر, P. E. I. مشوق مردم برای احترام به خود-انزوای اجتماعی و فاصله پروتکل گفت: این استان می خواهد برای جلوگیری از استارک مواقع دیده می شود در مکان هایی مانند ایتالیا. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد بر روی P. E. I.

نیوفاندلند و لابرادور وزیر بهداشت گفت: تعیین COVID-19 تست سایت می آیند — اما خواهد بود تنها با وقت قبلی. این خبر پس از یک آموزش و پرورش رسمی در نیوفاندلند و لابرادور می گوید: همه دانش آموزان بین مهد کودک و کلاس 9 را به درجه بعدی "بدون توجه به آنچه در زمان ما به عقب بر گردیم." تونی پشته مدیر عامل شرکت نیوفاندلند و لابرادور زبان انگلیسی مدرسه منطقه گفت: این طرح برای دانش آموزان دبیرستانی است که هنوز نهایی. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در N. L.

وجود دارد هیچ موارد گزارش شده از COVID-19 در کانادا, شمال, اما تلاش های در جریان برای اطمینان از دولت در حال آماده شده است. یوکان است راه اندازی تنفسی مرکز ارزیابی و ملت جامعه در مناطق شمال غربی اعلام وضعیت اضطراری در تلاش برای حفاظت از آن بزرگان است. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در شمال.

در اینجا نگاهی به تعدادی از موارد — از جمله مرگ و میر و بهبود — با ولایت:

 • بریتیش کلمبیا: 348 تایید موارد از جمله پنج بازیافت و هشت مرگ و میر.
 • انتاریو: 318 تایید موارد از جمله پنج بازیافت و دو مرگ.
 • آلبرتا: 195 تایید موارد از جمله سه بازیافت و یکی مرگ.
 • کبک: 139 تایید موارد از جمله بهبود و یکی مرگ.
 • ساسکاچوان: 26 تایید و presumptive موارد است.
 • Manitoba: 17 تایید و presumptive موارد است.
 • New Brunswick: 11 تایید و presumptive موارد است.
 • نوا اسکوشیا: 15 را تایید کرد و presumptive موارد است.
 • جزیره پرنس ادوارد: دو مورد استان لیست به عنوان مثبت است.
 • نیوفاندلند و لابرادور: چهار تأييد و presumptive موارد است.
 • عودت کانادایی: 12 موارد تایید شده.

Presumptive موارد هستند افرادی که آزمایش مثبت اما هنوز در انتظار تایید ملی میکروبیولوژی آزمایشگاه در وینیپگ. نه همه استانها فهرست ارقام بر کسانی که بهبود یافته اند. اخیر COVID-19 مربوط به مرگ در ژاپن در حال حاضر گنجانده شده در این استان توسط استان شمارش موارد.

در اینجا چیزی است که اتفاق می افتد در آمریکا

از رویترز و آسوشیتد پرس, به روز شده در 10:45 p. m. ET

عضو U. s. معاون رئیس جمهور مایک پنس را دارای آزمایش مثبت برای coronavirus. پنس رهبری دولت فدرال پاسخ به همه گیر.

اما پنس مطبوعاتی وزیر می گوید نه معاون رئیس جمهور و نه تهمت تا به حال تماس نزدیک با فرد آلوده.

پیش از آن در روز ایلینوی پیوست و نیویورک و کالیفرنیا در اعمال دقیق اقدامات جدید به منظور محدود کردن ساکنان' جنبش گسترده ترین و در عین حال تلاش برای جلوگیری از coronavirus.

"برای جلوگیری از از دست دادن ده ها هزار نفر از زندگی ما باید سفارش فوری پناهگاه در محل" فرماندار ایلینویز J. B. پریتزکر در روز جمعه گفت.

فرماندار نیویورک اندرو کومو گفت که شروع یکشنبه, تمام کارگران در غیر ضروری کسب و کار باید در خانه بمانند تا آنجا که ممکن است و همه تجمعات هر اندازه ممنوع خواهد شد در این دولت بیش از 19 میلیون نفر است. او پس از عمل کالیفرنیا همه اما محدود آن 40 میلیون ساکنان به خانه های خود.

تماشا کنید: نیویورک خیابان های خالی

CBC, استیون d'souza نشان می دهد که چگونه شهر نیویورک یک بار شلوغ, خیابان quietened در میان بیماری همه گیر کوروناویروس 2:08

در همین حال وزیر خزانه داری استیون Mnuchin روز جمعه اعلام کرد که ایالات متحده مالیاتی تشکیل پرونده روز تمدید خواهد شد از 15 آوریل تا ژوئیه 15. او را تشویق تمام مالیات دهندگان که ممکن است بازپرداخت به فایل در حال حاضر.

سناتور ایالات متحده آمریکا از هر دو طرف انتظار می رود برای دیدار روز جمعه همراه با تهمت مقامات دولت به سعی کنید به تدبیر یک طرح نجات برای یک اقتصاد در وضعیتی وخیم از coronavirus پس از جمهوریخواهان ساخته شده $1 تریلیون ما پیشنهاد باز.

خواه بسته پرده برداری کرد روز پنج شنبه شامل چک تا 1200 $برای بسیاری از آمریکایی ها و صدها میلیارد دلار وام برای کسب و کارهای کوچک و صنایع. دانش آموزان اجازه داده می شود به تاخیر در پرداخت وام های دانشجویی.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل معرفی بسته بندی و پس از آن دعوت دموکرات ها برای پیوستن به مذاکرات در روز جمعه همراه با Mnuchin و کاخ سفید, مشاور اقتصادی لری Kudlow.

مک کانل قول سنا نمی خواهد موکول کردن تا زمانی که آن را تا به حال گرفته شده اقدام و با ارسال اندازه گیری به دموکرات به رهبری مجلس نمایندگان اما هر رای که احتمالا روز دور.

دموکرات ها گفت: آنها آماده بودند به صحبت, اما آنها هم با احتیاط و اشاره کرد که آنها تا به حال نشده است درگیر در تهیه پیش نویس این طرح است. رهبر حزب دموکرات مجلس سنا چاک شومر گفت: در یک بیانیه مشترک با همکار خود را دموکرات مجلس نانسی پلوسی که حزب او می خواهد برای دیدن مقررات است که محافظت از کارگران است.

بسته سوم گرفته شده توسط کنگره پس از coronavirus فوران در ایالات متحده است. بسیار مسری تنفسی بیماری تا به حال آلوده 12,259 مردم در این کشور و کشته شدن 200 عنوان از پنج شنبه شب. آن را تعطیل, مدارس کسب و کار و گسترده عصری زندگی آمریکایی و فرستاده بازار سهام به اضمحلال رود.

تازه ازدواج کرده Diego Fernandes, 46 و Deni سالگادو و 30 بوسه از طریق محافظ ماسک صورت در یک مراسم عروسی در روز جمعه تنها با شهود و هیچ مهمانان به عنوان مجامع عمومی ممنوع به عنوان بخشی از ایتالیا مستند اقدامات برای جلوگیری از گسترش بیماری کروناویروس COVID-19 در ناپل, ایتالیا. (کیرو ده لوکا/فردا نیوز)

کنگره با تصویب یک $8.3 میلیارد ما اندازه گیری در اوایل این ماه برای مبارزه با شیوع کروناویروس و توسعه واکسن. روز چهارشنبه نمایندگان مجلس با تصویب و تهمت امضا $105-میلیارد-plus برنامه ای برای محدود کردن آسیب از طریق تست پرداخت مرخصی استعلاجی و گسترش ایمنی-net صرف.

این لایحه معرفی آخرین اقدامات شامل 300 میلیارد دلار برای کسب و کارهای کوچک و $208 میلیارد وام برای مضطرب صنایع از جمله 50 میلیارد دلار برای مسافر شرکت های هواپیمایی و 8 میلیارد دلار برای محموله های هوایی.

هواپیمایی متحده گفت: این امر به طور موقت به حالت تعلیق در تمام پروازها به مقصد کانادا شروع آوریل 1.

در همین حال مقامات ایالات متحده انتظار می رود شدند اعلام محدودیت های جدید در مرز با مکزیک در روز جمعه.

در اینجا چیزی است که اتفاق می افتد در اروپا

از آسوشیتد پرس و رویترز به روز شده در 11:30 a. m. ET

ایتالیا ثبت 627 مرگ و میر در روز جمعه افزایش حدود 18 درصد است. شهرداران بسیاری, ایتالیایی, شهرهای در حال درخواست برای دقیق تر کنترل بر شهروندان حرکات به کمک شامل افزایش عفونت کروناویروس. با وجود ملی مستند است که به شدت محدودیت شرایط که تحت آن افراد مجاز به ترک خانه های خود شده اند وجود دارد بسیاری از موارد نقض. مقامات می گویند که از صبح روز جمعه بیش از 53,000 احضار صادر شده است برای نقض.

رادیو دولتی روز جمعه گفت که برتر جوزپه کونته ممکن است اعلام تنگ تر اقدامات در سراسر کشور. در روز پنج شنبه ایتالیا و میر ناشی از این ویروس پیشی کسانی که در چین که در آن شیوع آغاز شد. با روز جمعه افزایش مرگ و میر در ایتالیا در 4,032.

در اسپانیا وزیر بهداشت گفت: ارتش کمک خواهد کرد که راه اندازی یک بیمارستان صحرایی از 5,500 تخت و بسیار مورد نیاز بخش های مراقبت ويژه در داخل یک مرکز کنوانسیون در مادرید. سلامت کارگران نیز آغاز کرده اند تجهیز Madrid هتل ها به عنوان موقت بخش برای بیماران در نظر گرفته نمی نیاز به مراقبت های ویژه. مادرید بیش از 7000 مورد از coronavirus.

در فرانسه رئیس جمهور امانوئل پاکسازی خواست نگران کارکنان به نگه داشتن کار در سوپر مارکت ها و تولید سایت ها و دیگر کسب و کار کلید تحریم اعمال محدودیت بر جنبش تحمیل شده به مبارزه با گسترش سریع coronavirus در کشور است.

آهنگ سریع خدمات ارائه شده است برای افراد مسن و vunerable روز جمعه در ایلسبوری در انگلستان است. خرده فروشان در کانادا نیز شدت تلاش برای ارائه به سالمندان و افراد معلول اختصاص داده شده, خرید ساعت. (کاترین Ivill/گتی ایماژ)

"ما نیاز به نگه داشتن این کشور در حال اجرا" پاکسازی گفت.کسب و کار مجاز به باز باقی می ماند نیاز به اعمال قوانین سختگیرانه در مورد اجتماعی فاصله شستن دست و ضد عفونی. فرانسه مقامات بهداشتی گزارش داده اند که تقریبا 11,000 موارد از افراد آلوده به این ویروس شامل 372 که فوت کرده اند.

بریتانیا خواسته است 65,000 بازنشسته پرستاران و پزشکان به بازگشت به کار برای کمک به مبارزه با کروناویروس. دولت با ارسال نامه به 50,000 سابق پرستاران و 15000 بازنشسته پزشکان. وزیر بهداشت مت Hancock گفت: داوطلبان خواهد بود آموزش داده شده در طول چند هفته آینده و قبل از اینکه اختصاص داده شده به بیمارستان. انگلستان دارای 3,269 تایید موارد COVID-19 و 144 نفر کشته شده اند.

دولت بریتانیا نیز اعلام کرد که پوشش گسترده به اشتراک گذاری از بخش خصوصی دستمزد برای تضعیف کارفرمایان از اخراج کارکنان را در یک اقدام بی سابقه برای سرپا نگه داشتن اقتصاد از طریق coronavirus shutdown.

"امروز من می تواند اعلام کند که برای اولین بار در تاریخ ما این است که دولت به گام و کمک به مردم پرداخت دستمزد" وزیر دارایی Rishi Sunak گفت: در روز جمعه.

تماشا کنید: u. k., بارها, آخرین تماس قبل از خاموش کردن نامحدود

انگلستان دولت دستور بستن میخانه ها, رستوران ها و دیگر مکان های تجمع برای مبارزه با COVID-19 1:10

نخست وزیر بوریس جانسون دستور بستن میخانه ها, رستوران ها, ورزشگاه, کاباره ها و کسب و کارهای دیگر از روز جمعه به سرعت گسترش ویروس.

دولت انگلیس اجازه می دهد کسب و کار برای نگهداری به 30 میلیارد پوند از مالیات بر ارزش افزوده که آنها به طور معمول تصویب به مقامات مالیاتی بیش از سه ماه آینده به منظور کمک به جریان نقدی خود را. وزیر دارایی Rishi Sunak گفت معوق مالیات را پرداخت تا پایان سال مالی در ماه مارس سال 2021.

دولت آلمان از بایرن تحمیل خواهد شد به طور کلی محدودیت در رفتن به خارج به مدت دو هفته در یک پیشنهاد به سرعت گسترش coronavirus دولت برتر مارکوس Soeder گفت: در روز جمعه. "این آسان نیست برای گرفتن این تصمیمات" Soeder گفت. "ما این تصمیم گیری با توجه به بهترین دانش ما و وجدان. وجود خواهد داشت یک بایرن پس از, تاج, اما از آن خواهد شد یکی قوی تر اگر ما نگاهی به دور است."

در اینجا چیزی است که اتفاق می افتد در آسیا

از رویترز و آسوشیتد پرس, به روز شده در ساعت 9:30 p. m. ET

مالزی را بسیج آن ارتش شروع یکشنبه برای کمک به اجرای محدودیت در حرکت با هدف reining در coronavirus دولت گفت: در روز جمعه. پس چهار شنبه, مالزی مرزهای خود را بسته و مدارس و غیر ضروری کسب و کار به مدت دو هفته و دستور داد مردم را به محدود کردن رفتن خارج.

در تایلند شیوع این ویروس شده و ترسیم شده برای یک رویداد بوکس قرار گرفت که در ابتدای ماه مارس ، وجود دارد در حال حاضر 72 مورد از COVID-19 از سه بوکس استادیوم پس از اولین خوشه از انتقال گزارش شده از یک بازی در Lumpinee ورزشگاه بوکس در بانکوک برگزار شد در تاریخ 6 مارس. پس از آن خوشه گزارش شد تعداد موارد تایید شده در تایلند شروع به پریدن کرد به 322 دو برابر این تعداد در عرض یک هفته.

در اندونزی, جاکارتا, به استقلال مسجد بزرگترین مسجد در آسیای جنوب شرقی را لغو کرده است, جرم نماز برای دو هفته آینده برای جلوگیری از گسترش ویروس. اندونزی تا به حال 25 مرگ و میر ناشی از COVID-19 و 309 موارد است.

وزرای خارجه کره جنوبی و چین و ژاپن برگزار می شود یک ویدئو کنفرانس در روز جمعه برای بحث در مورد همکاری در coronavirus همه گیر در میان نگرانی رو به رشد بیش از تعداد افراد آلوده پس از رسیدن در کشورهای خود را از خارج از کشور.

هر چند این بیماری همه گیر فوران در چین در ماه دسامبر و کره جنوبی در یک مرحله دوم بیشتر عفونت هر دو پس از آن موفق شد در خفقان داخلی انتقال ویروس است.

کره جنوبی گزارش داد 147 جدید کروناویروس عفونت در روز شنبه با توجه به کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. این موارد جدید را در این کشور در مجموع به 8,799.

کشور را به کمیسیون انتخابات می گوید همه رای دهندگان را ملزم به پوشیدن ماسک و استفاده از دستکش یکبار مصرف در رای گیری غرفه در طول 15 آوریل انتخابات پارلمانی است.

ووهان, چین, که در آن شیوع شروع به ارائه یک بارقه امید با عفونت های جدید گزارش شده برای دومین روز متوالی و تنها 39 مورد گزارش شده در سراسر کشور — همه از آنها آورده شده از خارج از کشور ،

مشعل المپیک وارد یک دفاع هوایی نیروی پایه در روز جمعه اما وجود دارد هیچ تماشاگران در این مراسم است. سازمان بارها و بارها گفت که این بازی را پیش بروید به عنوان برنامه ریزی شده از جولای 24 Aug. 9 رغم انتظارات که برخی از 600,000 تماشاگران و ورزشکاران خواهد فرود در توکیو.

ژاپن تا به حال 963 داخل کشور منتقل موارد و 33 مرگ و میر با توجه به پخش عمومی NHK. که شامل بیش از 700 موارد و هفت مرگ و میر ناشی از کروز کشتی لنگر در نزدیکی توکیو در ماه گذشته.

در اینجا نگاهی به برخی تحولات دیگر در اطراف COVID-19

استرالیا نقل مکان کرد و به مهر و موم کردن مرزهای خود و بی سابقه ای اعلام کرد ممنوعیت ورود برای افراد غیر مقیم به این امید ناشی از افزایش عفونت کروناویروس. (پیتر پارک/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)
 • برخی از کانادایی امیدوار به تاخیر پرداخت وام مسکن به دلیل تاثیر اقتصادی COVID-19 با داشتن یک زمان سخت گرفتن پاسخ از کانادا بانک های بزرگ. این کشور شش بانک بزرگ گفته اند که آنها را با "کسب و کار کوچک بانکی مشتریان در یک مورد به مورد و بر اساس به ارائه راه حل های انعطاف پذیر" برای کمک به مردم برآید. اما یک مشتری گفت: زمانی که او به نام بانک "تا به حال هیچ معیار برای آنچه که آنها به دنبال" به منظور اعطای تعویق. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در کسب و کار جهانی از جمله آخرین وحشت زده و عصبی از بازارهای سهام.
 • ایران اعلام کرده 149 بیشتر مرگ و میر ناشی از رمان coronavirusآوردن آن مرگ و میر به 1,433 در میان نزدیک به 20 ، 000 موارد تایید شده. ایران و مبارزه با بدترین شیوع در خاورمیانه شده است و به طور گسترده ای برای انتقاد از آن پاسخ کند. رهبران این کشور رخ داد یک تن خوش بین اوایل جمعه صدور پیام های افتخار فارسی سال جدید که در آن آنها قول داد برای غلبه بر این بیماری همه گیر.

 • آفریقای جنوبی اعلام کرد coronavirus موارد شروع به پریدن کرد به 202بیشتر در کشورهای جنوب صحرای منطقه و این کشور بزرگترین فرودگاه اعلام کرد که خارجی ها اجازه داده نمی شود به پیاده. یکی دیگر کشور آفریقایی اعلام کرد برای اولین بار مورد اسکودوی کیپ ورد. سی و هفت کشور در این قاره در حال حاضر موارد با یک کل در حال حاضر به خوبی بالای 800.

 • برزیل سخت ترین-آمار کشور در آمریکای لاتین با تایید موارد پریدن با بیش از 280 روز جمعه به 904 با 11 مرگ و میر در کل. چند کشور در آمریکای لاتین در میان حداقل آماده شده در جهان به صورت یک بیماری همه گیر با سیستم مراقبت های بهداشتی در حال حاضر نازک کشیده. پرو وزیر دفاع والتر مرتس قبلا گفته محلی امریکا تلویزیون که این کشور کمتر از 400 ماسک در دسترس است. "این یک مقدار زیادی" او گفت:. "واقعا ما نمی باید زیرساخت های توسعه یافته است که سازمان ملل انجام دهد."

 • استرالیا ratcheted تا اجتماعی آن فاصله مقررات به سرعت گسترش رمان coronavirus خواستار داخلی سالن ارائه حداقل چهار متر مربع فضا برای هر نفر. فضا محدودیت جمعه اعلام کرد به دنبال یک بان کی مون روز چهارشنبه از غیر ضروری داخل سالن گردهمایی بیش از 100 نفر از جمله مراسم عروسی و رستوران ها. گردهمایی در نظر گرفته شده ضروری شامل مدارس و سوپر مارکت ها و محل های کار که معاف هستند. استرالیا نیز تنگ تر قوانین و مقررات در سفر به و از راه دور جوامع بومی در یک پیشنهاد به فراغت آنها COVID-19 شیوع است.

 • Netflix در حال راه اندازی یک $100M ما کمک صندوق برای کارگران در, خلاق جامعه به عنوان صنعت فیلم و تلویزیون رنج می برد. صندوق توزیع خواهد شد به "سوم احزاب و سازمان های غیر انتفاعی ارائه کمک های اضطراری به خارج از کار خدمه و بازیگران در کشورهای که در آن ما یک تولید بزرگ پایه" با توجه به بیانیه. که شامل 1 میلیون دلار به طور مشترک بین کنفدراسیون فوتبال آسیا که قبلا شناخته شده به عنوان بازیگران صندوق کانادا و Fondation des هنرمندان در کانادا.

 • شروع سهشنبه کوبا متوقف خواهد شد اجازه می دهد به خارجی ها برای ورود به جزیره به غیر از ساکنان. رئیس جمهور میگوئل دیاز-Canel ساخته شده با اعلام این خبر در تلویزیون دولتی اواخر روز جمعه گفت که این سفارش را در محل اقامت برای 30 روز. از روز جمعه این کشور جزیره ای اعلام کرده بود 16 مورد از COVID-19 و یک مرگ در افرادی که تا به حال سفر خارج از کشور و یا در تماس مستقیم با یک مسافر.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب