Coronavirus: فرانسه اعلام کرد برای اولین بار COVID-19 مرگ در اروپا

فرانسوی, وزیر بهداشت گزارش شده مرگ برای اولین بار از COVID-19 در اروپا است. آن است که تصور می شود اولین مرگ نا

توسط PATRIS-FUN در 27 بهمن 1398

فرانسوی, وزیر بهداشت گزارش شده مرگ برای اولین بار از COVID-19 در اروپا است. آن است که تصور می شود اولین مرگ ناشی از این ویروس در خارج از آسیا است.

فرانسوی, وزیر بهداشت اگنس Buzyn گزارش مرگ برای اولین بار از COVID-19 در اروپا در روز شنبه.

قربانی یک 80 ساله چینی توریستی و دختر خود را به حال شده است دریافت درمان در پاریس Bichat بیمارستان پس از 25 ژانویه شدند و موضوع را به سخت انزوا اقدامات گفت: Buzyn در بیانیه ای.

دختر سلامتی است نه دلیلی برای نگرانی و او باید قادر به ترک بیمارستان به زودی اضافه شده وزیر. هر دو نفر از هوبئی استان, کانون شیوع.

سازمان بهداشت جهانی (WHO) رییس اورژانس مایک رایان گفت: DW در حاشیه کنفرانس امنیتی مونیخ که این ویروس هنوز هم گسترش سریع بین المللی است.

"این ویروس شده است خارج از چین در حال حاضر برای چند هفته و ما هنوز فقط بیش از 500 نفر در 24 کشور و این کشورها به میزان قابل توجهی حاوی ویروس است."

او افزود که کشور ممکن است قادر به آن را به طور کامل و آن را ممکن است به توسعه واکسن در نهایت به توقف این بیماری است.

"اما آنچه که ما می توانید انجام دهید این است که صرفه جویی در مقدار زیادی از زندگی چه می توانیم انجام دهیم این است به مراقبت از ما جمعیت های آسیب پذیر و آنها را درمان آنها نیاز دارید. پس از آن زمان برای پرچم سفید. این زمان برای عمل" گفت: Ryan.

تنها سه مورد مرگ ثبت شده است از این ویروس در خارج از چین در فیلیپین به هنگ کنگ و ژاپن است. فرانسه 11 مورد از این ویروس است.

پکن اعلام دقیق COVID-19 اقدامات

پکن در عین حال اعلام کرد جدید قوانین سختگیرانه برای عودت کنندگان در پایتخت آخرین پیشنهاد حاوی ویروس است. هر کسی از بازگشت به شهر خواهد بود موضوع را به 14 روز در قرنطینه و یا در معرض خطر مجازات دستور داد آن ویروس پیشگیری کار گروه در اواخر روز جمعه.

این گروه هشدار داده وجود خواهد داشت عواقب حقوقی برای کسانی که نمی مطابق با خودخواسته 14 روز در قرنطینه. آن را نداد در مورد نحوه جداسازی به اجرا گذاشته خواهد شد و یا چه مجازات خواهد بود.

مقامات چینی نگران هستند که COVID-19 ممکن است گسترش یافته و به عنوان مهاجران بازگشت به شغل خود را در شهرستانها و یا استانهای دیگر بعد از یک مدت طولانی قمری تعطیلات سال جدید.

مرگ و میر می رسد 1,500

آخرین تلاش برای جلوگیری از گسترش ویروس به عنوان جهانی مرگ و میر در شنبه رسیده 1,527 و چین گزارش داد که 143 بیشتر مردم مرده بود.

پکن گزارش 2,461 فتح عفونت های جدید از COVID-19 گونه افت شدید از 5,090 جدید موارد گزارش شده قبلی در روز است.

سازمان بهداشت جهانی مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: کنفرانس امنیتی مونیخ در روز شنبه که شیوع هنوز اضطراری برای چین و آن را غیر ممکن است برای پیش بینی که در آن ممکن است گسترش یافته است.

او گفت که او را تشویق چین را مهار اقدامات, اما این افزایش تعداد موارد هنوز دلیلی برای نگرانی است.

ادامه مطلب: Coronavirus مهار در اروپا کار 'تا کنون در اروپا و آلمان Spahn

تجدید نظر به تشخيص دیدن چهره های افزایش

این هفته دیدم مقیاس اپیدمی افزایش قابل توجهی پس از مقامات استان هوبئی تغییر معیارهای خود را برای احراز موارد است.

بیماران مبتلا به "بالینی تشخیص داده می شود" از طریق ریه تصویربرداری در حال حاضر گنجانده شده است, در علاوه بر این به کسانی که نشان داده اند تا مثبت پس از تجزیه و تحلیل آزمایشگاهی اضافه کردن هزاران نفر از بیماران جدید به هوبئی را عفونت و ارقام.

دلیلی برای جشن در کامبوج کشتی کروز

بیش از نیمی از مسافران در یک کروز لوکس در نهایت به پیاده روز شنبه در کامبوج بندر پس از کشتی تبدیل شده بود به دور از فیلیپین و تایوان ژاپن کره جنوبی و تایلند به دلیل نگرانی در مورد ویروس.

کامبوج رسمی اعلام کرد توسعه گفت که این تصمیم پس از آزمایش بر روی 20 نفر آمد منفی است. این مقام افزود که مردم تا به حال تست شده "از فراوانی از احتیاط."

یک زن 83 ساله آمریکایی مسافر بعد از آزمایش مثبت به این ویروس پس از تحت آزمون در مالزی. مالزی وزارت بهداشت اعلام شد در یک وضعیت با ثبات و که بود و همچنین علائم نشان داده شده اما تا به حال آزمایش منفی است. این وزارت افزود که زن و شوهر بودند و تنها افراد میان 145 مسافر که با هواپیما بعد به مالزی برای نشان دادن علائم

بسیاری از 1200 نفر که متحرك از کشتی در سیهانوکویل پورت بودند قصد سر به سرمایه بیشتر برای مسافرت به گفته یک سخنگوی دولتی.

کشتی آلمانی اسکله در تایلند

در ضمن آلمانی کشتی کروز "Aidavita" لنگر انداخت در Laem Chabang پورت در تایلند در صبح روز شنبه بعد از اینکه تبدیل به دور از ویتنام به خاطر ترس است که کسانی که در هیئت مدیره ممکن است virus. 1100 مسافر عمدتا از آلمان و 400 خدمه انتظار می رود که قادر به ترک کشتی در صبح روز یکشنبه.

وجود دارد هیچ موارد مشکوک روی عرشه کشتی, کشتی سخنگوی این شرکت در بیانیه ای گفت. هیچ مهمان یا عضو خدمه در هیئت مدیره شده بود به چین در 14 روز گذشته.

kmm,jsi/mm (AFP AP "رویترز" dpa)

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب