Coronavirus وادار کردن کشورها به ارزیابی امنیت پارادایم

سلاح جهانی هزینه شده است افزایش سالانه در عین حال این انجام داده است هیچ چیز به فراغت کشور از COVID-19 بیماری

توسط PATRIS-FUN در 8 اردیبهشت 1399

سلاح جهانی هزینه شده است افزایش سالانه در عین حال این انجام داده است هیچ چیز به فراغت کشور از COVID-19 بیماری همه گیر. آن زمان برای دولت به تجدید نظر در مفهوم امنیت است.

ارتش ایالات متحده است که مجهز به دفع تهدیدات. اما آن را قطعا تا به وظیفه حاوی خطرات بیولوژیکی مانند بیماری همه گیر کوروناویروس به گفته کریستوفر princes lakes of the Cato Institute, واشنگتن مبتنی بر لیبرال فکر می کنم تانک. نه آمریکا و نه نیروی دریایی امن هستند از پاتوژن به عنوان یک اخیر COVID-19 شیوع روی عرشه ناو یو اس اس تئودور روزولت هواپیمابر با خدمه آن از 5000 ساخته شده روشن است.

به عنوان شیوع همچنان به گسترش در آمریکا و مراقبت های بهداشتی زیرساخت در بسیاری از کشورها قادر به کنار آمدن. "آمریکایی ها در حال حاضر گرم شدن به ایده سرمایه گذاری بیشتر در سیستم مراقبت های بهداشتی," princes lakes Cato, معاون رئیس جمهور برای دفاع و سیاست خارجی مطالعات گفت: DW. اما او معتقد است که این نگرش می تواند تغییر کند پس از همه گیر عبور می کند.

بیشتر بخوانید: بحران سوخت رسانی جهانی تجارت اسلحه: SIPRI گزارش

"ژنرال همیشه آماده برای مبارزه با جنگ های گذشته گفت: دفاع روسیه متخصص الکساندر Golz که او نیز معتقد است کشور خود را رهبری است نه اقدامات کافی برای مقابله با شیوع.

Golz معاون سردبیر از Ezhednevny Zhurnal پلت فرم آنلاین گفت: رئیس جمهور ولادیمیر پوتین در ملاقات با نمایندگان مجتمع نظامی-صنعتی که همه گیر ضربه اول روسیه است. آنها انتظار می رود پوتین خواهد "بحث در مورد راه هایی برای سازمان دهی مجدد اقتصاد به سطح شیب دار تا تولید مواد مخدر و لباس محافظ و ماسک صورت," او گفت: DW. اما در کمال تعجب این به جای تمرکز بر تولید و صادرات اسلحه تضمین می تواند.

'لحظه حوضه'

جو بایدن دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن فرض دموکراتیک رقیب در نوامبر آمریکا در انتخابات ریاست جمهوری اعلام کرده است قصد دارد برای ایجاد یک کابینه ویژه ارسال به تمرکز بر تهدیدات ناشی از بیماری های همه گیر و آب و هوا مسائل باید او انتخاب شود.

کریس مورفی یک سناتور دموکرات از کنتیکت گفت: German Marshall Fund (GMF) که ما باید باز تعریف امنیت در دستور کار و در نظر گرفتن بیماری های همه گیر تغییر آب و هوا و آسیب های زیست محیطی به عنوان تهدیدات امنیتی جدی. صحبت کردن با GMF پادکست مینی سریال "پس از همه گیر منظور" او حمایت ایده جدید بودجه دفاعی با اولویت های مختلف تنها به دلیل "وجود دارد که سازمان های دیگر علاوه بر این وزارت دفاع است که از این کشور است."

ادامه مطلب: تغییرات آب و هوایی منجر به خشونت بیشتر علیه زنان, دختران

"بحران ما در حال تجربه در حال حاضر است یک لحظه حوضه — همچنین برای درک ما از سیاست های امنیتی ما" گفت: Ulrich Schlie استاد امنیت و استراتژی مطالعات در دانشگاه بن. Schlie که برای سال ها در راس برنامه ریزی تقسیم آلمان وزارت دفاع گفت: DW آن زمان برای انطباق با یک "گسترده تر مفهوم امنیت" است که می رود فراتر از معمولی ملاحظات نظامی و اسلحه هزینه می شود.

متعارف هزینه های دفاعی هنوز هم مهم است

در Schlie را مشاهده کشورها باید برنامه ریزی برای انواع تهدیدات امنیتی از جمله بیماری های همه گیر مهاجرت مربوط به چالش ها و پدیده های دیگر در کنار "بودجه به صورت متعارف ارتش." وی عضو اتحادیه اروپا به منظور هماهنگی بیشتر نزدیک زمانی که به می آید به امور امنیت.

Schlie نیست اما توصیه هزینه های کمتر متعارف دفاعی به آزاد کردن منابع برای دیگر تهدیدات اشاره به این که یک "باید در بازی یکی در برابر دیگری است." وی تاکید کرد که ناتو باید دوام بیاورد و گفت که به منظور دیدار با خطر بیماری های همه گیر و غیر نظامی تهدید اعضای ناتو در هر دو طرف اقیانوس اطلس باید افزایش هزینه های کلی خود را.

هر روز DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. ثبت نام برای عضویت در خبرنامه اینجا.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب