Coronavirus مرگ و میر بالای 1000 نفر در چین از جمله 108 در 24 ساعت گذشته

رئیس جمهور تهمت است که انجام می شود با استیضاح و "آماده برای انتقام هر کسی که او معتقد است که ستم او" Stephen

توسط PATRIS-FUN در 22 بهمن 1398

رئیس جمهور تهمت است که انجام می شود با استیضاح و "آماده برای انتقام هر کسی که او معتقد است که ستم او" Stephen Colbert گفت: در روز دوشنبه را دیر نشان می دهد. "در جمعه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ثابت شده است که او را بیشتر از وجود انسان که او از کار اخراج استیضاح شاهد گوردون Sondland و الکساندر Vindman در یک پست-تبرئه پاکسازی. بله تهمت رفته است کامل و قدرتمند — او را به ساخت یک لیست از دشمنان او تغییر نام خود را در توسل به دریا یک Gulago."

"در زمان هایی از این, برخی از مردم ممکن است افسرده, اما نه من چون این آخر هفته وجود دارد یکی روشن, نارنجی, نقطه: این عکس واقعی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن چهره" کلبرت گفت: نشان دادن عکس کامل رنگ و سپس سیاه و سفید cringing و خواندن مغلوب ساختن پیشی جستن را عصبانی "جعلی اخبار" پاسخ.

اواخر نشان می دهد تا به حال یک توضیح دیگر برای مغلوب ساختن پیشی جستن بد کار آرایش بیش از حد.

جیمی کیمل کاسته و به تهمت چهره با بحث در مورد بازی یکشنبه شب اسکار, ویژه, تعجب برنده انگل "یک فیلم کره جنوبی است که می گوید داستان از یک خانواده که منفی راه خود را به خانه آنها هیچ کسب و کار و زندگی و همه چیز بسیار اشتباه وجود دارد. نسخه آمریکایی این است که به نام عشق و نفرت. این همچنین به عنوان شناخته شده Hairasite. او در حال حاضر برنزه شدن فقط با یک سطل."

در همین حال "دادستان کل Willam بار تایید کرده است که وزارت دادگستری در حال انجام یک بررسی از هر مزخرف رودی جولیانی حفر کردن و یا حفاری در Bidens در اوکراین" کیمل گفت. و "مغلوب ساختن پیشی جستن است تکان دادن آن کوچک مشت او دشمنان او را از اقدام به مجازات کسانی که علیه او شهادت," او گفت:. "من حدس می زنم سوزان کالینز درست بود — او قطعا آموخته درس خود را پس از محاکمه. اما هر دو مرد بودند که اخراج شهادت تحت حکم که به معنی مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر جرقه مردم برای اطاعت از قانون است. ... او شلیک افرادی که علیه او شهادت و هیچ کس به نظر می رسد — خوب, من حدس می زنم برخی از مردم با آن مشکل اما نه مردم به اندازه کافی."

اواخر شب's Seth Meyers, برای, یک, تا به حال یک مشکل با مغلوب ساختن پیشی جستن "برای مقابله به مثل در برابر استیضاح شاهدان خود را به عنوان دادستان کل این نسخهها کار با وکیل شخصی اش برای ادامه حفاری تا خاک بر رقبای سیاسی خود" از جمله بهداشت ، میت رامنی (R-یوتا) که رای به محکوم کردن او را. "توسط acquitting برگ برنده جمهوری خواهان به صراحت به تهمت مجوز به تقلب دوباره در سال 2020 انتخابات چیزی او را کاملا انجام دهید اگر او شانس" مایرز گفت. اما او بیش از حد در بر داشت طنز در مغلوب ساختن پیشی جستن بد اسپری قهوهای مایل به زرد است. سازمان دیده بان خود را کباب زیر. پیتر وبرtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب