Coronavirus مرگ و میر در چین افزایش به 106 دلار در دیگران حرکت به تخلیه

هنگ کنگ رهبر اعلام کرده است که تمام لینک های راه آهن به چین خواهد بود برش جمعه شروع به نگرانی در مورد گسترش جد

توسط PATRIS-FUN در 8 بهمن 1398

هنگ کنگ رهبر اعلام کرده است که تمام لینک های راه آهن به چین خواهد بود برش جمعه شروع به نگرانی در مورد گسترش جدید کروناویروس. هر دو با سرعت بالا راه آهن ایستگاه و منظم ایستگاه قطار بسته خواهد شد, هنگ کنگ, مدیر اجرایی کری لام گفت: در روز سه شنبه.

این حرکت به عنوان مرگ و میر از این ویروس در چین و افزایش 25 تا حداقل 106 و ایالات متحده و دیگر دولت های آماده برای پرواز شهروندان خود را از ووهان قفل شده-پایین شهر در مرکز شیوع.

این مجموع شامل اولین مرگ در پکن چینی پایتخت و 24 بیشتر مرگ و میر در استان هوبی که در آن برای اولین بار بیماری از تازه شناسایی coronavirus رخ داده است در ماه دسامبر.

چین به طور فزاینده ای شدید مهار تلاش های شروع با تعلیق هواپیما و قطار و اتوبوس لینک کلیک کنید برای ووهان شهرستان از 11 میلیون نفر است. که مستند به گسترش است 17 شهرهای با بیش از 50 میلیون نفر در اکثر گسترده بیماری-کنترل اقدامات تا کنون اعمال شده است.

به کنسولگری ایالات متحده در ووهان که در آن مقامات قطع بیشترین دسترسی Jan. 22 در تلاش برای مهار این بیماری در حال آماده سازی برای پرواز خود را دیپلمات و برخی دیگر از آمریکایی های خارج از شهر است. ژاپن و فرانسه و مغولستان و دولت های دیگر نیز برنامه ریزی شده تخلیه.

چین تمدید قمری تعطیلات سال جدید توسط سه روز به پنج شنبه به منظور کاهش خطر عفونت های نگهداری دفاتر و کارخانه های سراسر کشور بسته شده و در خانه است. دولت از شانگهای جهانی کسب و کار مرکز و خانه به 25 میلیون نفر افزایش یافته تعطیلات در این شهرستان توسط اضافی هفته Feb. 9.

سازمان دیده بان | اعتراض چین به عنوان coronavirus بحران رشد می کند:

به عنوان تلفات از coronavirus را افزایش می دهد مقامات در حال تلاش برای جلوگیری از اعتراض عمومی بیش از آنچه برخی را به عنوان نادرست از بحران جاری. 2:08

امور جهانی کانادا توصیه کانادایی ها برای جلوگیری از سفر به هوبئی استان از جمله شهرهای ووهان هوانگگنگ و اژو.

آمریکا مقامات بهداشت گسترش خود را توصیه به مردم برای جلوگیری از غیر ضروری سفر به هر بخشی از چین به جای فقط هوبئی استان است.

مغولستان بسته قریب به اتفاق آن مرز چین و کره شمالی گفت: آن را تقویت قرنطینه اقدامات است. هنگ کنگ و مالزی به محرومیت بازدید کنندگان از هوبئی. چینی, آژانس های مسافرتی دستور داده شد به انصراف از تور گروه در سراسر کشور.

وجود دارد 1,771 جدید مورد تایید در چین روز دوشنبه افزایش ملی در مجموع به 4,515 با توجه به ملی کمیسیون بهداشت. آن گفت: 976 نفر در بیماری جدی است.

دولت فرستاده 6,000 اضافی پزشکی کارگران به ووهان از سراسر چین از جمله 1,800 بودند که با توجه به رسیدن سهشنبه یک کمیسیون رسمی Jiao Yahui گفت: در یک کنفرانس خبری.

همچنین روز سه شنبه وزارت آموزش و پرورش لغو انگلیسی-مهارت و آزمون برای دانش آموزان به درخواست به دانشگاه های خارجی. وزارت گفت: ترم جدید برای مدارس و دانشگاه ها زیر قمری سال جدید به تعویق افتاد تا اطلاع ثانوی.

علاوه بر محدودیت های حمل و نقل با سرزمین اصلی چین و هنگ کنگ اعلام کرد مقامات برخی از ادارات دولتی باقی خواهد ماند بسته حداقل تا دوشنبه و غیر ضروری کارکنان اجازه داده شد به کار از خانه.

پکن پاسخ رسمی است "بسیار بهبود یافته" از 2002-03 سارس شیوع آن نیز در چین نشات گرفته اما "ترس از جهانی سرایت نیست به رختخواب قرار داده گفت:" ویشنو Varathan در بانک Mizuho در سنگاپور است.

دانشمندان نگران در مورد ویروس جدید به دلیل آن است که از نزدیک مربوط به بیماری های دیگر از جمله آمريکا که به کشته شدن حدود 800 نفر است.

تا کنون کروناویروس جدید به نظر نمی رسد به گسترش به راحتی در میان مردم به عنوان سارس یا آنفلوانزا است. بسیاری از موارد که در بین مردم از اعضای خانواده و کارکنان بهداشتی که در تماس با بیماران. که نشان می دهد این ویروس جدید نیست و اقتباس به مردم آلوده است.

آلمان تایید می کند 1 مورد

چین گزارش کرده است و هشت مورد در هنگ کنگ و پنج در ماکائو و بیش از 45 مورد تایید شده است در جای دیگر در جهان است. تقریبا همه شامل سرزمین اصلی گردشگران چینی و یا افرادی که بازدید ووهان.

آلمان تایید اولین مورد در اواخر روز دوشنبه. عفونت نیز تایید شده است در ایالات متحده آمریکا, تایلند, تایوان, ژاپن, کره جنوبی و ویتنام و سنگاپور مالزی و نپال و فرانسه و استرالیا و سریلانکا و کانادا است.

بیماری های عفونی متخصص دکتر آلیسون McGeer می گوید ملی که آسیب پذیر ترین و چه اقدامات احتیاطی لازم در طول شیوع کروناویروس. 4:45

دو مورد از coronavirus گزارش شده در کانادا در تورنتو. آنها یک زن 50 ساله و همسر خود را که تا به حال سفر به ووهان. شوهر که مورد تایید شده است توسط ملی کانادا میکروب شناسی آزمایشگاه تحت درمان در بیمارستان و در شرایط پایدار. همسر خود را که مورد هنوز هم در نظر گرفته شود "presumptive" در انتظار تایید توسط آزمایشگاه بود که در خانه در انزوا بود و "بدون علامت" از دوشنبه به گفته مقامات بهداشتی در تورنتو است.

پنج آمریکایی موارد — دو در جنوب کالیفرنیا و در ایالت واشنگتن شیکاگو و آریزونا — افرادی که به تازگی وارد از مرکزی چین است. مقامات بهداشت گفت: آنها تا به حال هیچ مدرکی وجود ندارد که ویروس پخش شد در ایالات متحده و آنها بر این باورند که خطر ابتلا به آمریکایی ها همچنان پایین است.

در طول شیوع سارس مقامات چینی شد برای انتقاد از واکنش به آرامی و عدم افشای اطلاعات. دولت در پاسخ به شدت بیشتر به آخرین شیوع.

ووهان در حال ساخت دو بیمارستان یکی از 1500 تخت و دیگری با 1000 برای تعداد فزاینده ای از بیماران. این اولین بار است که برنامه ریزی شده بود به پایان رسید و در هفته آینده.

Coronavirus خانواده شامل سرماخوردگی بلکه بیشتر بیماری شدید مانند سارس و Middle East Respiratory Syndrome. ویروس جدید باعث سرد و آنفولانزا مانند علائم از جمله سرفه و تب و در موارد شدید تنگی نفس و ذات الریه.

این ویروس در فکر این است که به مردم از حیوانات وحشی به فروش می رسد در ووهان بازار است. چین روز یکشنبه ممنوع در تجارت حیوانات وحشی و خواست مردم برای جلوگیری از خوردن گوشت از آنها.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im
نظرات کاربرن