چرا تست بیشتر توضیح نمی افزایش COVID-19 در چندین جدید ایالات متحده در نقاط

یکlmost پس COVID-19 اولین بار به رسمیت شناخته شده توسط کارشناسان بهداشت عمومی تیم بود که در دانشگاه جانز هاپک

توسط PATRIS-FUN در 31 خرداد 1399

یکlmost پس COVID-19 اولین بار به رسمیت شناخته شده توسط کارشناسان بهداشت عمومی تیم بود که در دانشگاه جانز هاپکینز انجام داده اند قهرمانانه کار به جمع آوری و هماهنگ کردن اطلاعات از ده ها تن از منابع هر روز به منظور ایجاد حس همه گیر را گسترش. با وجود بهترین تلاش خود را, این اعداد نمی شد یقین به خصوص به عنوان قابل اعتماد برای آزمایش این ویروس در اوایل روز محدود شد در بسیاری از مکان ها با توجه به سرعت و بدون خطا گرفتار rollouts.

که منجر به بسیاری از حدس و گمان است که تعداد واقعی عفونت بسیار بالاتر از آن به نظر می رسید بر روی کاغذ; تحقیقات اولیه پیشنهاد شده (و از آنجا که تا حد زیادی تایید شده) که این ویروس می تواند به آلوده کردن یک فرد و سپس حرکت به یکی دیگر از حامل در حالی که تنها باعث علائم خفیف—و در برخی موارد هیچ کدام در همه. این افراد بدون علامت بودند به خصوص در چند ماه اول بعید است که تا کنون آزمایش شده است.

سریع به جلو به امروز و عمومی آمریکا هنوز هم احساس می کند نامشخص در مورد اینکه آیا مورد گزارش شده و مرگ و میر نرخ دقیق هستند. اما امروز این عدم قطعیت در حال هدایت می شود در درجه اول توسط obfuscation—هدفمند یا اتفاقی—توسط سیاستمداران آنها به عنوان تلاش برای توجیه آمریکا را شکست به کاهش COVID-19 نرخ در طول چند هفته گذشته.

تست بسیار بیشتر به طور گسترده ای در دسترس امروز از آن است که یک ماه پیش به عنوان داده ها در تعدادی از تست های اداره (دومی به لطف COVID پیگیری پروژه). در همان زمان بسیاری از کشورهای در حال گزارش افزایش عفونت های جدید گاهی اوقات معکوس قبلا تشویق رو به پایین روند. کاخ سفید پیشنهاد کرده است که این این خوشه در روزانه مورد نرخ ها با توجه کامل به تست بیشتر—که به ناچار قطاری بیشتر موارد. اما بسیاری از کارشناسان بهداشت عمومی مخالف با این استدلال که این در واقع نشانه ای از یک آلی موج دوم هدف قرار دادن ایالات متحده

تست بیشتر می کند در واقع به نوبه خود بیشتر موارد. اما اگر گسترده تست شد تمام دلایل افزایش موارد شما می خواهم انتظار سهم مثبت آزمایش به پایین و یا حداقل ثابت باقی می ماند. به جای این رقم در حال افزایش است در تعدادی از کشورهای. در هیچ کجای این مطلب آشکار از در آریزونا و تگزاس و فلوریدا که در آن شما می توانید ببینید روشن سربازان ارتش در, درصد از آزمایشات که دوباره مثبت حتی به عنوان تعداد کل آزمون ها رشد می کند:

"من فکر می کنم این درست است افزایش در تعداد موارد است. این فقط مربوط به تست. اگر آن را فقط با توجه به تست ما نمی بینیم نرخ هایی که ما می بینیم. و این نرخ نشان دهنده آرامش می گوید:" موری Côté استادیار بهداشت و درمان سیاست و مدیریت در تگزاس A&M. Côté می گوید که آنها مدل های او دیده می شود نشان می دهد این بیماری همه گیر است که بعید است به کم کردن سرعت تا زمانی که در اواخر تابستان -- مگر اینکه بیشتر تگزاسی تغییر رفتار خود را برای جلوگیری از این ویروس گسترش یافته است.

در آریزونا وجود دارد به دو دلیل مهم افزایش روزانه موارد جدیدی نباید نسبت به افزایش, تست می گوید: دکتر جو جرالد مدیر بهداشت عمومی سیاست و مدیریت در دانشگاه آریزونا Mel & اینید زاکرمن دانشکده بهداشت عمومی. برای یک چشم انداز مثبت به نظر می رسد که شروع شده 10 تا 14 روز پس از پایان دولت stay-در-خانه سفارش و 14 روز است که در بازه زمانی که در آن کارشناسان بهداشت و درمان معتقدند که COVID-19 علائم به طور معمول به نظر می رسد. که خیلی خوب نشانه آن است که چشم انداز مثبت متصل است به حالت اولیه تلاش در دوباره باز کردن. دوم بستری شدن در بیمارستان در حال افزایش است همراه با کلی مثبت-تعداد مورد می گوید: جرالد. در تئوری اگر آزمايشات صرفا ابتلا بیشتر مردم با کمتر شدید COVID-19 علائم (که قبلا شده اند از دست رفته زمانی که آزمون تنها در دسترس برای موارد شدید) و سپس بستری شدن در بیمارستان باید به کاهش بوده است و یا حداقل ثابت باقی مانده. که این مورد نیست اما.

به فلوریدا افزایش موارد وجود دارد دقیقا آینه افزایش درصد موارد مثبت به این معنی است که حتی به عنوان حجم کل تست افزایش جمعیت آن آلوده در حال افزایش است به عنوان به خوبی روشن نشانه آن است که این ویروس در حال گسترش است به سرعت بیش از آن در هفته گذشته. افزایش تست در دولت ممکن است به توضیح برخی از افزایش موارد, اما آن را نمی تواند به طور کامل حساب برای تعدادی از آزمایشات به آینده را مثبت می گوید دکتر Aileen M. مارتی استاد در دانشگاه بین المللی فلوریدا است که در خدمت به عنوان یک بیماری عفونی مشاور محلی در سطوح ملی و بین المللی.

مارتی می گوید که او مشکل شده است که بسیاری از افراد در دولت به نظر نمی رسد به مصرف اجتماعی فاصله به طور جدی در دولت با وجود افزایش تعداد موارد است. "ما می بینیم افرادی که نمی خواهید به پوشیدن ماسک نمی خواهید به فاصله اجتماعی را کاذب است که این بیماری همه گیر است که در حقیقت این شماره ها تنها بالا رفتن می گوید:" مارتی.

برای جرالد وجود دارد یکی از بزرگ غذای آماده از افزایش تعداد موارد: "من فکر نمی کنم که هیچ دلیلی برای این باور است که اگر ما هیچ چیز آن را فقط رفتن به دور. من فکر نمی کنم ما می توانیم دفن سر ما در شن و ماسه و تظاهر آن وجود ندارد و ما از خواب بیدار جادویی و آن را رفته است," او می گوید. "اگر ما همچنان سیاست های ما به عنوان آنها امروز من فقط با دیدن شرایط بدتر می شود."

نوشتن به کریس ویلسون در chris.wilson@time.com و تارا قانون در tara.law@time.com.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب