Coronavirus افزایش شمار تلفات 213 در چین

مرگ و میر در چین از coronavirus رسیده 213 روز جمعه با کلی موارد در سراسر جهان به سرعت در حال افزایش در شیوع اس

توسط PATRIS-FUN در 11 بهمن 1398

مرگ و میر در چین از coronavirus رسیده 213 روز جمعه با کلی موارد در سراسر جهان به سرعت در حال افزایش در شیوع است که سازمان بهداشت جهانی (WHO) اعلام اورژانس بهداشت جهانی از نگرانی های بین المللی.

مرگ و میر در هوبئی چین استان در مرکز بیماری افزایش یافته بود به 204 وجود دارد و 9,692 موارد عفونت در سراسر کشور از پنج شنبه, چینی, بهداشتی, مقامات گفتند.

حدود 100 مورد گزارش شده در 19 کشور دیگر; ایتالیا شد و در آخرین اعلام خود را برای اولین بار تایید موارد در دو گردشگران چینی است. شده اند وجود دارد هیچ مرگ و میر در خارج از چین است.

نخست وزیر ایتالیا جوزپه کونته گفت: دولت تصمیم گرفته بود به تمام ترافیک هوایی بین ایتالیا و چین بیشتر اندازه گیری شدید نسبت به بسیاری از کشورها انجام شده است.

ژانگ Jun چین در سازمان ملل متحد گفت: چین است که "هنوز در مرحله بحرانی در مبارزه با کروناویروس" در پاسخ به این که اعلام شده است. "همبستگی بین المللی بسیار مهم است و برای این هدف تمام کشورها باید رفتار ... صورت مسئول است."

"در حالی که ما درک می کنیم نگرانی های کشورهای دیگر ما نیز باید با گوش دادن به توصیه های [را] که مدیر کل" ژانگ گفت. "او گفت که او تا به حال اعتماد به نفس کامل در چین تلاش است."

ژانگ اشاره کرد که این مهم برای جلوگیری از "overreactions که ممکن است منجر به سرريز اثرات منفی."

کشورها شروع به جدا کردن صدها نفر از شهروندان تخلیه از چین در شهر ووهان در روز پنج شنبه برای جلوگیری از گسترش این بیماری همه گیر به عنوان نگرانی در مورد تاثیر بر جهان و دومین اقتصاد لرزاند بازار.

آسیایی, سهام و ارز کاهش یافت به عنوان تلفات افزایش یافت و بیشتر موارد گزارش شده با ترس رو به رشد است که این آمار برای اقتصاد چین موج دار شدن خواهد شد در سراسر جهان در ماه های آینده.هند شد آخرین کشور به گزارش یک مورد — یک دانشگاه ووهان دانشجو — در حالی که خشم و ترس آورده تظاهرات در کره جنوبی و تهدید به اعتصاب در هنگ کنگ است.

سه مورد جدید پدید آمده در ویتنام رسمی وزارت بهداشت روزنامه گفت: پنج شنبه, آوردن تعداد فعال موارد در جنوب شرقی آسیا کشور به چهار.

"بازار باقی خواهد ماند بسیار فرار تا زمانی که آنها احساس می کنند که آنها تنها یک تصویر ناقص از آنچه در جریان است و آنچه که اتفاق خواهد افتاد بعدی" گفت: Agathe Demarais جهانی, پیش بینی مدیر در واحد اطلاعات اقتصادی.

3D رندر از 2019 رمان Coronavirus (2019-nCoV) شناسایی شده به عنوان علت شیوع بیماری تنفسی برای اولین بار شناسایی شده در ووهان چین. (Alissa اکرت/MS;/Dan هیگینز/MAM/CDC/فردا نیوز)

در نشانه ای از زنگ بیش از آسیب احتمالی بانک مرکزی ژاپن معاون فرماندار Masayoshi Amamiya گفت: بزرگ چین حضور در اقتصاد جهانی باید در نظر گرفته شود در اندازه گیری تاثیر شیوع بیماری می تواند در رشد جهانی.

الفبای Inc.'s گوگل و سوئد IKEA پیوست دیگر عمده شرکت در پایان عملیات در چین است.

صندوق بین المللی پول (صندوق بین المللی پول) روز پنجشنبه گفت که آن را از نزدیک نظارت بر شیوع, اما از آن است که بیش از حد به زودی به کمیت پتانسیل اقتصادی وجود دارد که متوقف گردشگری و تجارت در سراسر کشور.

سخنگوی صندوق بین المللی پول برنج جری گفت: تاثیر مستقیم بر مصرف کننده و کسب و کار تقاضا شده بود شدید ترین در هوبئی استان و میزان تاثیر آن بستگی دارد که چگونه به سرعت ویروس فروکش.

نگرانی نیز در حال رشد است که هزاران نفر از کارگران کارخانه چینی قمری در تعطیلات سال جدید ممکن است در تلاش برای بازگشت به کار هفته آینده با توجه به سفر گسترده محدودیت های اعمال شده برای جلوگیری از گسترش ویروس.

کره جنوبی Samsung Electronics Co. Ltd. گفت: آن را به حال تمدید تعطیلات بسته شدن برای برخی از چینی امکانات تولید.

تماشا کنید: شانگهای مراحل اقدامات در ایستگاه های راه آهن برای کنترل گسترش از coronavirus

مسافران از ورود و یا خروج از تحت کنترل دمای بالا توسط کارکنان پزشکی. 0:33

موارد از انسان به انسان انتقال نگرانی که

تقریبا تمام مرگ و میر شده اند در مرکز استان هوبئی صفحه اصلی به حدود 60 میلیون نفر و در حال حاضر تحت مجازی مستند. ویروس پدید آمده در ماه گذشته در یک زندگی حیوانات وحشی در بازار در استان ووهان.

عفونت گزارش شده در حداقل 18 کشور دیگر با 83 مورد تأیید اما هیچ مرگ و میر رخ داده در خارج از چین است.

بیل و کارگران دیده می شود در سایت ساخت و ساز که در آن جدید Huoshenshan بیمارستان است که ساخته شده برای درمان بیماران جدید کروناویروس در حومه ووهان. (چین روزانه/فردا نیوز)

موارد از انسان به انسان انتقال خارج از چین هستند از نگرانی خاص به که اما آن است که خیلی زود به تعیین چگونه کشنده, ویروس است که به عنوان وجود دارد به احتمال زیاد بسیاری از موارد خفیف عفونت رفتن غیر قابل تشخیص است.

این یک گذشت زمان از بین یک و 14 روز و نشانه هایی وجود دارد که آن را ممکن است قادر به گسترش قبل از هر گونه علائم نشان می دهد.

چینی ملی کمیسیون بهداشت وزیر Ma Xiaowei گفت: در این هفته این ویروس عفونی در جوجه کشی, بر خلاف سندرم حاد تنفسی (سارس) یکی دیگر از کروناویروس که پدید آمده از چین و کشته شدن حدود 800 نفر در سال 2002 و 2003.

بیش از 6 ، 000 گردشگران تحت مستند روی کوستا Smeralda کشتی کروز پس از دو چینی مسافران جدا شد بیش از ترس آنها می تواند حمل coronavirus. (Filippo مونتفورت/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

روز پنج شنبه در کشور آغاز شد جدا صدها نفر از شهروندان تخلیه خارج از چین است.

استرالیا, کره جنوبی, سنگاپور نیوزیلند و اندونزی خواهد قرنطینه evacuees برای حداقل دو هفته در حالی که ایالات متحده و ژاپن برنامه ریزی کوتاه مدت داوطلبانه انزوا.

استرالیا در دفاع از تصمیم برای قرار دادن آسمان در کریسمس, جزیره, 2,600 کیلومتر در دریای بالتیک.

یک مقام رسمی گفت: آوردن شهروندان در خانه بود و نه بهترین گزینه به دلیل خطر عفونت — اما فشار از شهروندان وجود دارد که اکثر آنها دانش آموزان و خانواده های آنها تا به حال دولت را مجبور به قرار دادن یک هواپیما در حالت آماده به کار.

در کره جنوبی معترضان که می خواهید امکانات اختصاص داده شده به مراکز قرنطینه نقل مکان کرد و دور از مناطق مسکونی پرتاب تخم مرغ و توهین در یک وزیر در تلاش برای mollify آنها.

یک کارمند می پوشد عینک به عنوان او کار می کند در هنگ کنگ غرب كولون با سرعت بالا قطار ایستگاه پایانه قبل از آن به طور موقت بسته شدن پس از شیوع کروناویروس در هنگ کنگ روز چهارشنبه. (تایرون سیو/فردا نیوز)

رئیس جمهور ماه Jae-در خواست مردم را از ترس به عنوان کشور آماده تخلیه از حدود 700 شهروندان از ووهان.

"سلاح هایی که ما را از جدید کروناویروس در حال ترس و گریزی اما اعتماد و همکاری" او گفت:.

چهار تا برنامه ریزی کره جنوبی برای تخلیه پروازها به مقصد ووهان انتظار می رود برای شروع بعد پنج شنبه.

سنگاپور گفت: تمام شهروندان 92 آوردن آن است خانه در روز پنج شنبه با همراهی وزارت خارجه کارکنان گرفته خواهد شد یا به بیمارستان و یا قرنطینه برای 14 روز.

ایالات متحده راه اندازی coronavirus نیروی کار

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اعلام کرد که تشکیل یک نیروی کار به رهبری ایالات متحده پاسخ آن را به عنوان آماده به تخلیه بیشتر شهروندان از ووهان. آن منجر خواهد شد و تلاش برای نظارت بر مهار و کاهش گسترش این ویروس در حالی که آمریکایی ها باید دقیق ترین و به روز سلامت و اطلاعات سفر.

نزدیک به 200 آمریکایی ها بیشتر دیپلمات ها و خانواده های airlifted از شهر در روز چهارشنبه خواهد ماند جدا شده در یک پایگاه نظامی آمریکا در کالیفرنیا به مدت حداقل 72 ساعت خبر داد.

دولت ایالات متحده ارائه خواهد شد اضافی تخلیه پرواز از ووهان با ظرفیت خصوصی شهروندان ایالات متحده در هفته آینده, وزارت امور خارجه در بیانیه ای گفت: پنج شنبه.

دو نفر از 206 تخلیه در چهارشنبه یافت شد به کامپیوتر و دو نفر از آنها تا به حال نشان داده نشده است علائم وزارت بهداشت گفت.

یک دوم پرواز فرود در توکیو در روز پنج شنبه با نه نفر نشان دادن علائم تب یا سرفه, پخش NHK گفت.

در چین یک اقتصاددان گفت: دولت در سه ماهه اول رشد می تواند یک نقطه به نقطه 5 درصد و یا کمتر است.

یک کارگر با استفاده از یک دماسنج برای بررسی متوسط از یک مشتری به عنوان او وارد یک فروشگاه استارباکس در پکن در روز پنج شنبه. (کارلوس گارسیا رولینز/فردا نیوز)

برخی از شرکت های هواپیمایی را به حالت تعلیق پروازها به مقصد چین از جمله بریتیش ایرویز لوفت هانزا ایر کانادا و آمریکا شرکت های هواپیمایی.

روسیه به طور موقت توقف صدور ویزای الکترونیکی به اتباع چینی از روز شنبه وزارت امور خارجه گفت:. روسیه نیز آن را محدود راه آهن لینک با چین از روز جمعه می روم تنها قطار مستقیم بین مسکو و پکن است.

خیابان های بسیاری از شهرهای چین تا حد زیادی خالی از سکنه و جاذبه های گردشگری در حال بسته. استارباکس کافی شاپ نیاز به حرارت چک و ماسک.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب