Coronavirus تلفات همچنان رو به افزایش چین به عنوان کشورهای پرواز شهروندان

ملی چین کمیسیون بهداشت گفت: تعداد کل تایید مرگ و میر ناشی از کروناویروس در کشور افزایش یافته است 38 تا 170 تا

توسط PATRIS-FUN در 10 بهمن 1398

ملی چین کمیسیون بهداشت گفت: تعداد کل تایید مرگ و میر ناشی از کروناویروس در کشور افزایش یافته است 38 تا 170 تا پایان روز چهارشنبه به تعداد بیماران آلوده با افزایش بیش از 1,700.

این کمیسیون در بیانیه ای گفت در حال حاضر وجود دارد 7,711 تایید موارد با اضافی 12,167 موارد مشکوک. جدید مرگ 37 نفر در کانون شیوع در هوبئی استان و یکی در جنوب غربی استان سیچوان.

اکثریت شده اند در هوبئی که در آن شهر ووهان واقع شده است. دولت های خارجی را آغاز کرده اند که پرواز شهروندان خود را از ووهان در استان هوبئی و شهرستان رفته به یک مجازی قرنطینه به عنوان مقامات سعی کنید برای جلوگیری از ویروس.

موارد تشخیص داده شده اند در جای دیگر در چین و در حداقل 15 کشور دیگر. ده ها تن از عفونت های تایید شده اند در: تایوان و استرالیا و کامبوج, فرانسه, آلمان, ژاپن, مالزی و نپال و سریلانکا و سنگاپور و کره جنوبی و تایلند و ویتنام و ایالات متحده و کانادا است.

در کانادا وجود موارد تایید شده در انتاریو و یک فرض در مورد بریتیش کلمبیا — هر سه مربوط به سفر اخیر در چین است.

که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus سمت چپ به خبرنگاران گفت: روز شنبه که پیشرفت های جدید coronavirus 'به خصوص انسان به انسان انتقال نگرانی های ما است.' (رزمی Trezzini/کیستون طریق آسوشیتد پرس)

بالقوه برای 'بسیار بزرگتر شیوع'

سازمان جهانی بهداشت اضطراری کمیته تنظیم شده است به reconvene در پشت درهای بسته در ژنو در روز پنج شنبه تصمیم می گیرید که آیا گسترش سریع این ویروس در حال حاضر به منزله یک اورژانس جهانی.

"در چند روز گذشته پیشرفت ویروس به خصوص در برخی از کشورها به خصوص انسان به انسان انتقال نگرانی های ما" که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: در یک کنفرانس خبری در روز چهارشنبه نامگذاری آلمان و ویتنام و ژاپن است.

"اگر چه این اعداد خارج از چین هنوز نسبتا کوچک آنها نگه داشتن پتانسیل بسیار بزرگتر شیوع."

در یک گزارش منتشر شده روز شنبه, چینی, محققان پیشنهاد شده است که فرد به فرد در تماس نزدیک رخ داده است به عنوان اوایل به عنوان در اواسط ماه دسامبر.

واکسن یک سال دور

"تلاش های قابل توجهی" مورد نیاز خواهد بود برای کنترل گسترش اگر این نسبت را نگه می دارد تا در جای دیگر محققان در گزارش خود نوشت: منتشر شده در مجله پزشکی نیوانگلند.

بیش از نیمی از موارد که در آن علائم قبل از شروع Jan. 1 بسته بود به غذاهای دریایی بازار اما تنها هشت درصد از موارد پس از آن شده است محققان دریافتند. آنها گزارش متوسط دوره کمون بود و پنج روز.

کانادا رئیس بهداشت عمومی افسر می گوید: از آن خواهد شد به احتمال زیاد حداقل یک سال قبل از واکسن توسعه یافته است.

رئیس بهداشت عمومی افسر کانادا دکتر ترزا Tam شرکت در یک کنفرانس مطبوعاتی پس از اعلام توسط دولت انتاریو از اولین presumptive مورد تایید شده از یک رمان coronavirus در کانادا در اتاوا در تاریخ 26 ژانویه سال 2020 است. (جاستین Tang/کانادا مطبوعات)

دکتر ترزا تام می گوید: دولت و مقامات بهداشت عمومی باید با داشتن برنامه ریزی برای مدیریت outbreak برای برخی از زمان آمده است.

ایالات متحده پرواز کرد حدود 200 آمریکایی ها از ووهان چهارشنبه. آنها بودند که به نمایش در هنگام ورود در کالیفرنیا است.

یک گروه از 210 ژاپنی evacuees از ووهان فرود آمد پنج شنبه در توکیو فرودگاه هاندا در دوم دولت, اجاره, پرواز, با توجه به وزارت امور خارجه. گزارش گفت و نه از کسانی که سرنشین این پرواز نشان داد نشانه هایی از سرفه و تب است. فرانسه و نیوزیلند و استرالیا و کشورهای دیگر نیز بیرون کشیدن شهروندان خود و یا برنامه ریزی برای انجام این کار است.

'آن را بسیار ترسناک در اینجا برای هر کسی که گیر کرده در یک کشور خارجی' می گوید پترسون وو. 6:55

کانادا برای آن است که هنوز هم کار بر روی طرح های خود را به کانادایی ها از منطقه آسیب دیده است اما امن هواپیما. وزیر امور خارجه فرانسوا-Philippe شامپاین گفت: 160 کانادایی درخواست خدمات کنسولی به تاریخ.

اثرات این ویروس در حال حاضر وزن به شدت در چین, اقتصاد, جهان, دومین, با شرکت های برش شرکت مسافرتی و گردشگران لغو سفر.

شرکت های هواپیمایی مختلف در حال برش پروازها از جمله بریتیش ایرویز, لوفت هانزا, American Airlines و Air Canada.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن