Coronavirus: چین اذعان 'کمبود' در پاسخ به این ویروس زندگی می کنند به روز رسانی

چینی بهداشتی مقامات تایید کرد تعداد تلفات رسیده 425 با بیش از 20,400 افراد آلوده در سراسر کشور. هنگ کنگ نیز گز

توسط PATRIS-FUN در 15 بهمن 1398

چینی بهداشتی مقامات تایید کرد تعداد تلفات رسیده 425 با بیش از 20,400 افراد آلوده در سراسر کشور. هنگ کنگ نیز گزارش coronavirus مرگ آوردن مجموع در خارج از سرزمین اصلی چین به دو.

  • ملی چین کمیسیون بهداشت گزارش داد که این روز را در مجموع در سراسر کشور از coronavirus عفونت رسیده بود 20,438 با 3,235 موارد جدید را تایید کرد. چین در سراسر کشور مرگ و میر در حال حاضر می ایستد در 425.
  • حداقل 180 مورد از این ویروس شناسایی شده اند در خارج از چین است.
  • هنگ کنگ نیز اعلام کرد coronavirus مرگ آوردن مجموع مرگ و میر در خارج از سرزمین اصلی چین به دو. قربانی آقای 39 ساله که در حال بازدید ووهان در ماه ژانویه است.

همه به روز رسانی در زمان هماهنگ جهانی (UTC/GMT)

6:57 مالزی تایید کرد, اول خود را شهروند با این ویروس آلوده.

6:34 دولت از بزرگترین قمار hub — ماکائو — خواسته است تمام کازینو را به حالت تعلیق عملیات به مدت دو هفته در نور از شیوع کروناویروس.

قمار درآمد حساب برای حدود نیمی از ماکائو اقتصاد.

6:31 حداقل 180 نمونه از این ویروس تایید شده است در خارج از چین, دو, موارد منجر به مرگ در میان آنها است.

هنگ کنگ دیروز گزارش داد که 39 سال با زمینه ای شرایط پزشکی مرده بود پس از سفر اخیر به هوبئی چین استان که این ویروس برای اولین بار شکست. این دومین مرگ در خارج از چین است.

هفته گذشته یک مرد در فیلیپین درگذشت پس از ساخت چنین سفر خود را.

6:20 از شیوع کروناویروس در معرض "کاستی ها و کمبودهای" در چین پاسخ اضطراری یک حاکم چینی بدن ،

چین دفتر سیاسی کمیته دائمی گفت: این ویروس شده است "یک آزمون بزرگ چین سیستم و ظرفیت برای حکومت" نامیده می شود و برای بهبود بهداشت عمومی.

دولت مورد انتقاد قرار گرفته برای عدم به رسمیت شناختن ویروس های قبلی. پزشکان که در ابتدا سعی در هشدار دادن در مورد عفونت را تهدید می کردند توسط پلیس است.

6:05 تایوان است صحبت کردن در برابر چین را متهم پکن نگه داشتن خودگردان اداره جزیره در تاریکی در مورد توسعه coronavirus.

چین در نظر تایوان به تبادل نظر استان است و اعتراض به آن تبدیل شدن به یک عضو از سازمان بهداشت جهانی (WHO).

در حالی که چین می گوید ارتباطات شده اند "صاف" تایوان وزارت امور خارجه سخنگوی جوآن Ou می گوید آنها با دریافت اطلاعات محدود.

"بیماری هیچ مرزهای ملی" او گفت:. "قرار دادن ملاحظات سیاسی بر امنیت و سلامت مردم در این, در واقع بسیار ناپسندیده."

6:03 اگر شما از خواب بیدار با گلو درد یا آبریزش بینی می باشد که به بررسی علائم خود را قبل از انعقاد شما گرفتار coronavirus. آن را ممکن است به سرماخوردگی یا آنفولانزا.

6:02 عنوان از صبح امروز چین در حال حاضر دارای بیش از 20,438 تایید موارد coronavirus در درون مرزهای آن. مرگ و میر در چین در حال حاضر می ایستد در 425. علاوه بر این مقامات بهداشت گفت: 2,345 فتح کرد گرفته شد از عفونت های جدید در هوبئی آوردن مجموع در سخت ضربه استان به 13,522. هوبئی مرگ و میر نیز افزایش یافت به 414 با بیشتر از 64 مرگ و میر گزارش شده در استان است که در مستند برای هفته ها.

6:00 صبح به خیر این است DW را Kristie Pladson استقبال از شما را به یک روز جدید و یک دور جدیدی از کروناویروس زنده به روز رسانی.

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن