Coronavirus موارد همچنان به افزایش در سراسر ایالات متحده

آخرین: ایالات متحده گزارش بیش از 58,000 جدید COVID-19 موارد تهمت هل مدارس برای بازگشایی شده است. کانادا آژانس

توسط PATRIS-FUN در 19 تیر 1399

آخرین:

  • ایالات متحده گزارش بیش از 58,000 جدید COVID-19 موارد تهمت هل مدارس برای بازگشایی شده است.
  • کانادا آژانس بهداشت عمومی هشدار تهدید COVID-19 تجدید حیات در کانادا 'نه فقط فرضی.'
  • رفت و آمد مکرر در جزیره بالی اندونزی بازگشایی پس از سه ماه به ویروس مستند.
  • دولت فدرال ارائه تیره و تار اقتصادی هوا به کانادایی ها در آن "مالی فوری."
  • توکیو تایید بیش از 220 جدید موارد بیش از رکورد روزانه افزایش از اواسط ماه آوریل است.

ایالات متحده تایید کرد بیش از 58,000 جدید COVID-19 نفر در چهارشنبه بزرگترین افزایش تا کنون گزارش شده توسط یک کشور در یک روز.

تعداد موارد تایید شده در کشور با گذشت سه میلیون نفر — به این معنی که تقریبا در هر 100 نفر تایید شده است به عنوان آلوده — و تعداد مرگ و میر بیش از 132,000.

در علاوه بر این به نزدیک به 10 ، 000 مورد جدید در فلوریدا و کالیفرنیا و تگزاس هر گزارش بیش از 7000 مورد جدید. تنسی, غرب ویرجینیا و یوتا همه رکورد روزانه افزایش موارد جدید عفونت و در حال افزایش در 42 از 50 ایالت با توجه به تحلیل رویترز از موارد برای دو هفته گذشته در مقایسه با قبل از دو هفته است.

مقامات در نیویورک و نیوجرسی سخت ترین ضربه متحده در ابتدا از ایالات متحده شیوع در حال تلاش برای حفظ پیشرفت در برابر ویروس آن را به عنوان resurges در دیگر نقاط کشور به خصوص جنوب و غرب است.

بیش از 47,000 مردم نابود شده اند از COVID-19 در دو ایالت شمالی این کشور به نمایندگی از بیش از یک سوم از 132,000 آمریکا, مرگ و میر, به گفته جان هاپکینز.

هیوستون بزرگترین شهر در تگزاس و ایالات متحده در صنعت نفت را hub ثبت نام بیش از 1000 نفر در روز سه شنبه یک روز رکورد شهردار سیلوستر ترنر توییتی در چهارشنبه خواستار گسترش "شدید و کنترل نشده است."

ترنر دموکرات دستور لغو تگزاس کنوانسیون حزب جمهوری خواه برنامه ریزی شده برای ماه ژوئیه در هوستون با استناد به نگرانی های بهداشت عمومی.

در حالی که موارد همچنان به صعود در سراسر ایالات متحده آمریکا رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است برای هل متحده به بازگشایی مدارس. (برنده McNamee/گتی ایماژ)

در همسایه, اوکلاهما, دکتر بروس Dart بالا سلامت رسمی در نیویورک گفت: رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین تجمع در یک سالن در شهرستان در ماه گذشته به احتمال زیاد کمک به صدها نفر از جدید کروناویروس موارد طی چند روز گذشته.

شیوع در می سی سی پی امور خارجه کنگره آمریکا در جکسون چپ 26 قانونگذاران و 10 نفر دیگر آلوده باعث استاندار می خواهیم هر کسی که تا به حال تماس با یک قانونگذار برای آزمایش می سی سی پی شیپور لجر گزارش شده است.

خروش مجبور است مقامات به backpedal در حرکت به بازگشایی کسب و کار مانند رستوران ها و کافه ها پس از تعطیلی اجباری کاهش فعالیت های اقتصادی برای متوقف مجازی در ماه های مارس و آوریل قرار داده و میلیون ها نفر از آمریکایی ها کار می کنند.

در حالی که موارد افزایش می یابد در سراسر کشور مغلوب ساختن پیشی جستن همچنان مصمم به بازگشایی مدارس آمریکا با وجود نگرانی در مورد ویروس و روز چهارشنبه تهدید به نگه داشتن پول فدرال اگر مدارس را به دانش آموزان خود را در پاییز. او شکایت کرده است که خود مقامات بهداشت عمومی' دستورالعمل های ایمنی غیر عملی هستند و بیش از حد گران است.

با وجود تهمت را فشار شهر نیویورک اعلام کرد که بسیاری از دانش آموزان خود را به کلاس های درس فقط دو یا سه روز در هفته و یادگیری آنلاین در میان است.

"اکثر مدارس قادر خواهد بود به تمام بچه های خود را در مدرسه در همان زمان گفت:" شهردار, بیل د Blasio.


آنچه اتفاق می افتد با کروناویروس در کانادا

همانطور که از 6:30 p. m. و در روز پنج شنبه, کانادا به حال 106,434 تایید و presumptive coronavirus موارد است. استان ها و مناطق ذکر شده 70,247 از موارد به بهبود و یا حل و فصل شود. یک CBC News چوب خط حساب کردن از مرگ و میر بر اساس استانی گزارش منطقه ای اطلاعات سلامت و CBC گزارش شده بود در 8,777.

سازمان دیده بان | لایحه Morneau در $343B کسری پس از همه گیر بازیابی:

وزیر دارایی لایحه Morneau مذاکرات به CBC ارشد سیاسی خبرنگار رزماری بارتون در مورد $343 میلیارد کسری بودجه تا حد زیادی ایجاد شده توسط اورژانس هزینه در طول COVID-19 همه گیر و چگونه دولت قصد دارد به بهبود می یابند. 3:53

دولت فدرال تحویل جمعه تیره و تار اقتصادی هوا به کانادایی ها در آن "مالی فوری."

این COVID-19 pandemic فرستاده است کسری بودجه افزایش به یک تاریخی $343.2 میلیارد و وزیر دارایی لایحه Morneau گفت.

نزدیک به دو میلیون کانادا کارگران باقی می ماند بیکار این سال است.

Morneau گفت: یکی از اولویت های خود را برای رفع اقتصادی و اجتماعی و شکاف که در سمت چپ زنان جوان مردم و racialized کانادایی به رنج می برند اقتصادی بزرگترین ضربات را از COVID-19 بیماری همه گیر.


در اینجا چیزی است که اتفاق می افتد در سراسر جهان

به گفته جان هاپکینز جهانی در مجموع تایید coronavirus موارد در 12.06 میلیون از 6:30 p. m. و در روز پنج شنبه. بیش از 549,900 مردم فوت کرده اند در حالی که 6.6 میلیون نفر بهبود یافته اند. ایالات متحده و برزیل منجر تعداد مورد با مجموع بیش از 4.7 میلیون نفر است.

هند گزارش داد نزدیک به 25000 جدید کروناویروس عفونت های پنج شنبه و انتقال آن نرخ در حال افزایش است برای اولین بار از ماه مارس است.

این موارد جدید را به مجموع در جهان سوم بدترین آسیب دیده کشور به 767,296. هند وزارت بهداشت گفت: COVID-19 مرگ و میر افزایش یافته بود به 21,129.

پزشکی هند داوطلبان را در دماهای آنها انجام غربالگری پزشکی در داخل Dharavi زاغه برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus. (Punit Paranjpe/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

تحقیقات توسط موسسه علوم ریاضی در چنای نشان داد که هند ویروس تولید مثل نرخ علامت در هفته اول ماه جولای به 1.19 پس از به طور پیوسته در حال سقوط از قله انتقال 1.83 در ماه مارس است. میزان نیاز به زیر یکی برای موارد جدید شروع به سقوط.

هند عفونت اعداد سر به فلک کشید از مستند محدودیت ها کاسته شد. در همان زمان تست ramped تا به بیش از 200,000 نمونه یک روز در مقایسه با فقط چند صد مارس.

در استرالیاکه تا به حال موفقیت اولیه حاوی شیوع مقامات در روز پنج شنبه گزارش داد 179 جدید, موارد, بسیاری از آنها در شهر ملبورن که در آن مقامات در حال مبارزه با یک تجدید حیات و تحمیل جدید شش هفته مستند.

ویکتوریا دولت رئیس بهداشت افسر برت Sutton گفت: شش مورد جدید از ملبورن دبیرستان تبدیل شده است که دولت بزرگترین خوشه شناخته شده با 113 افراد آلوده. بیش از 2000 دانش آموزان و صدها نفر از کارکنان در قرنطینه.

توکیو تایید بیش از 220 مورد جدید در روز شنبه بیش از آن رکورد روزانه افزایش از اواسط ماه مارس و باعث نگرانی از گسترش عفونت است. توکیو بیش از 7000 موارد در حدود یک سوم از کل کشور.

کارشناسان در توکیو ویروس نیروی کار گفت: اکثر موارد اخیر در ارتباط بودند به کاباره اما افزایش عفونت از خانواده محل کار و مهمانی نگرانی این ویروس در حال گسترش در جامعه گسترده تر.

صربی پلیس با شلیک گاز اشک آور برای متفرق کردن سنگ پرتاب معترضان در پایتخت به عنوان خشونت فوران برای دومین روز در طول تظاهرات علیه رئیس جمهور را از دست داده و وقوع.

رئیس جمهور Aleksandar Vucic عقب نشینی در برقراری یک مستند در بلگراد در این هفته اما تظاهرات در مقابل پارلمان تبدیل خشونت آمیز با معترضان شلیک عود و پرتاب سنگ در حالی که تلاش برای طوفان در مرکز شهر ساختمان پارلمان.

توکیو تایید بیش از 220 مورد جدید در روز شنبه بیش از آن رکورد روزانه افزایش از اواسط ماه مارس و باعث نگرانی از گسترش عفونت است. (تاکاشی Aoyama/گتی ایماژ)

تعدادی از مردم مجروح شدند. منتقدان حکومت استبدادی Vucic می گویند خود را بلند کردن اجسام از قبلی مستند اقدامات کمک به زمان افزایش در موارد و انجام شد به دلایل سیاسی.

رفت و آمد مکرر در جزیره بالی در اندونزی بازگشایی پنج شنبه پس از سه ماه virus قفل اجازه می دهد مردم محلی و رشته گردشگران خارجی برای از سرگیری فعالیتهای عمومی خارجی قبل از ورود رزومه در ماه سپتامبر.

سواحل و خیابان های این جزیره خالی در اوایل ماه آوریل به جز ویژه گشت به اطمینان حاصل شود ویروس-مهار پروتکل ها مشاهده شد. مقامات محدود فعالیتهای عمومی از بسته شدن فرودگاه و تعطیل کردن مغازه ها و رستوران ها و بسیاری از جاهای دیگر.

این حرکت به عنوان عفونت در ادامه به افزایش در اندونزی. ملت گزارش داد یک رکورد از نزدیک به 2000 عفونت های جدید در آخرین به روز رسانی روزانه.

برزیل جمهور Jair Bolsonaro است تبدیل خود را به یک آزمون مورد هیدروکسی کلروکین زنده قبل از میلیون ها نفر به او چلچله قرص در رسانه های اجتماعی و تشویق دیگران برای انجام همان.

رئیس جمهور Jair Bolsonaro است که مصرف هیدروکسی کلروکین یک اثبات نشده ضد مالاریا مواد مخدر را امتحان کنید برای درمان خود عفونت کرونا ويروسی بعد از او آزمایش مثبت در روز سه شنبه. (Andressa Anholete/گتی ایماژ)

Bolsonaro این هفته گفت که او آزمایش مثبت برای این ویروس است اما در حال حاضر احساس بهتر با تشکر از اثبات نشده ضد مالاریا مواد مخدر است. ساعت بعد او به اشتراک گذاشته شده یک ویدیو از خود gulping او گفت: سومین دوز.

او دوباره ستایش مواد مخدر مزایای در Facebook و ادعا کرد که مخالفان سیاسی خود را ریشه کن شد در برابر آن.

یک رشته از مطالعات انجام شده در بریتانیا و ایالات متحده و همچنین توسط سازمان بهداشت جهانی پیدا کرده اند کلروکين و هیدروکسی کلروکین بی اثر در برابر COVID-19 و گاهی اوقات مرگبار خود را به دلیل عوارض جانبی بر روی قلب. مطالعات متعددی لغو شد اوایل به دلیل عوارض جانبی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب