قانون اساسی محقق استدلال می کند برای impeaching مغلوب ساختن پیشی جستن دکتر روشن whistleblower شکایت

از همه چیز از جنگ ستارگان یک انتخابات ریاست جمهوری مقایسه می تواند خود را بیش از حد comically بد superweapon

توسط PATRIS-FUN در 18 اردیبهشت 1399

از همه چیز از جنگ ستارگان یک انتخابات ریاست جمهوری مقایسه می تواند خود را بیش از حد comically بد superweapon که نابود می شود به طور معمول نمی تواند در بالای لیست.

اما در روز پنج شنبه, Brad Parscale رئیس مغلوب ساختن پیشی جستن 2020 مدیر کمپین, آیا درست است که شلیک کردن یک توییت اعلام کرد که "نیروی عظیم منهدم کننده کمپین" معادل مرگ ستاره از ستارگان حق رای دادن. شما می دانید یک اجرا توسط امپراتوری شیطانی که decimates سیارات و به طرز وحشیانه ای به قتل مردم. این ستاره مرگ یک کمپین آماده به فشار آتش Parscale اعلام کرد.

این اولین بار نیست تهمت کمپین اتحاد خود را نسبت به فیلم خائنانی داشتن قبلا فرستاده تصویری به تصویر می کشد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان Thanos, the Avengers آنتاگونیست که دستمال مرطوب از نیمی از تمام زندگی در جهان است. خالق Thanos سرعت شات پشت در "که پرشکوه احمق با استفاده از ایجاد سکته مغزی خود را شیرخواران نفس است."

در برخی از نقطه مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی ممکن است بخواهید برای بررسی این که چگونه این فیلم پایان با توجه به Thanos در آن کلیپ را شکست داد و به معنای واقعی کلمه لحظاتی بعد و در جنگ ستارگانمرگ ستاره نابود شده است به عنوان قهرمانان ما آخر خنده در برابر رای Grand Moff Tarkin. امپراتوری در نهایت باعث می شود یکی دیگر از ستاره مرگ که فقط منفجر بار دوم.

پس از میلیون ها نفر از صدای گریه کردن در "چی ؟" در پاسخ به صدای جیر جیر Parscale دنبال کرد تا با گفتن آن را "رسانه ها" است که با توجه به این کمپین ستاره مرگ, نام, او, اما "من خوشحال هستم به استفاده از قیاس" و اضافه میکند: "خنده همه شما می خواهید ما را به پیروزی!" بر خلاف واقعی امپراتوری که در واقع یک پیروزی است. برندان فرداtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de