اعتماد به نفس به نظر می رسد پایانی برای نامزدهای دیگر از بایدن و ساندرز پس از کارولینای جنوبی

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن پیروزی بزرگ در روز شنبه در ایالت کارولینای جنوبی اولیه ممکن است آن را به نظر م

توسط PATRIS-FUN در 11 اسفند 1398

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن پیروزی بزرگ در روز شنبه در ایالت کارولینای جنوبی اولیه ممکن است آن را به نظر می رسد مانند دموکراتیک ریاست جمهوری اصلی تبدیل شده است و دو فرد مسابقه, اما باقی مانده دیگر نامزدها — گذشته از میلیاردر تام Steyer — هنوز هم در مسابقه. اما آنها نه صدایی کاملا با اعتماد به نفس دیگر.

سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg که به پایان رسید چهارم در کارولینای جنوبی با بیش از 8 درصد از آراء (از جمله تنها 3 درصد حمایت در میان رای دهندگان سیاه) گفت: NBC چاک تاد در روز یکشنبه که او را "ارزیابی نامزدی خود را در هر نوبت."

کارولینای جنوبی پنجم سناتور. الیزابت وارن نیز چسبیده در اطراف اما او اعتراف شنبه شب که نتایج حاصل از چهار قفقاز و مقدماتی نیست بخشی از طرح خود را.

سناتور. Ctq (D-Minn.), در ضمن گفت: سه شنبه خواهد شد یک راه طولانی در تعیین آینده از مبارزات انتخاباتی او, اما او گفت که او را متعهد به ماندن در این مسابقه اشاره کرد که تنها 3 درصد از مردم رای داده اند.

البته میلیاردر و سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار این است که در مورد به دست آوردن نام خود را روی برگه های رای برای اولین بار به عنوان خوبی است که می تواند لرزش. او بخشی از کارولینای جنوبی, اولیه, اگر نظر سنجی های خروج را منعکس نمی کند مطلوب در نامزدی خود را. تیم O'donnelltinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن