رئیس جمهور کلمبیا چهره ایالات متحده در مبارزه با مواد مخدر فشار در میان پناهندگان بحران

این کشور در تلاش برای مقابله با هجوم بیش از 1.7 میلیون پناهنده که فرار کرده اند بحران سیاسی و اقتصادی در کشور

توسط PATRIS-FUN در 14 اسفند 1398

این کشور در تلاش برای مقابله با هجوم بیش از 1.7 میلیون پناهنده که فرار کرده اند بحران سیاسی و اقتصادی در کشور همسایه ونزوئلا اما رئیس جمهور کلمبیا, Iván دوقو داده شده بود دستور جدید در روز دوشنبه در سفر به کاخ سفید: مرحله جنگ با کوکائین است. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت دوقو که کلمبیا, بزرگترین تولید کننده مواد مخدر باید رزومه پاشش علف کش در کوکا محصولات از هوا به ساقه جریان مواد مخدر به ایالات متحده "شما در حال رفتن به به اسپری" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت دوقو در یک کنفرانس مطبوعاتی مشترک. "اگر شما نمی اسپری شما نمی خواهید به خلاص شدن از آنها."

همه هوایی پاشش متوقف شد توسط دولت کلمبیا در سال 2015 پس از سازمان بهداشت جهانی مرتبط glyphosate-بر اساس گند به سرطان است. از آن پس این کشور با تکیه بر ریشه کن کردن تیم است که قادر به rip کردن کوکا محصولات با دست—در سال گذشته دولت نابود 247,000 هکتار از محصولات کوکا که در راه تامین می شود تا حدودی با 400 میلیون دلار از ایالات متحده, اما به طور کلی تولید مشخصی پس از پاشش متوقف شد و کلمبیا در حال کار به سمت از سرگیری هوایی پاشش با همان علف کش تحت ایمنی جدید شرایط تعیین شده توسط این کشور دادگاه قانون اساسی این سال است.

بحران دوقلو—افزایش تولید کوکا و عظیم پناهندگان بحران—فقط دو تا از چالش های مواجه شده توسط Duque, 43, ایالات متحده تحصیل توهم است که در سال 2018 شد جوانترین رئیس جمهور منتخب در کلمبیا ، نورد تولید کوکا دوقو می گوید کلید به ارائه ثبات به آمریکای جنوبی که رخ داد نقطه عطفی قرارداد صلح در سال 2016 با کشور اصلی گروه های شورشی و انقلابی نیروهای مسلح کلمبیا یا فارک. (مارکسیستی چریکی گروه کنترل حدود 70 درصد از کلمبیا کوکا محصولات هنگامی که آن را منحل کرد.) در همان زمان دوقو مدیریت افزایش سیاسی و اقتصادی هزینه های عظیم انسانی بحران در کشور همسایه ونزوئلا که در ادامه به نشت در سراسر مرز به کشور خود.

پس از دیدار در کاخ سفید با تهمت های مختلف و اعضای کابینه دوقو نشستم با زمان. زیر یک ویرایش و خلاصه متن سخنرانی.

رئیس جمهور ذکر هوایی پاشش امروز. شما غافلگیر شده است.

ما قطعا باید در نظر گرفته شود پس از یک روز امکان داشتن هوایی پاشش. اما ما آن را نه به عنوان یک گلوله نقره ای. ما آن را به عنوان یک ابزار بسیار مهم در یک جعبه که در آن ما باید دستی ریشه کن کردن جایگزینی جایگزین توسعه است. و بدیهی است که دقت هوایی پاشش با توجه به تمام زیست محیطی و اجتماعی اقدامات احتیاطی است که ما باید به دنبال حکم دادگاه قانون اساسی برای ما مهم است.

وجود دارد بسیاری از مکان ها در این کشور که در آن ما باید مین های زمینی و یا تک تیر اندازها که حمله به افرادی که در حال انجام کار کنی. و شما می توانید توسط این پرونده که یک بار هوایی اسپری برنامه متوقف شد اساسا تولید کوکا سر به فلک کشید. آن را به صورت تصاعدی رشد در سال بیش از سال و در واقع آن را در دولت ما اولین سال است که برای اولین بار در هشت سال ما رو نمایی رشد متوقف شود.

مصرف آن را تلاش زیادی به کاهش است. به همین دلیل داشتن تا آنجا ابزار به عنوان امکان پذیر است بنابراین برای ما مهم است.

هنگامی که شما فکر می کنم که شما شروع دوباره ؟

ما در حال کار بسیار سخت به آن را به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

ماه ؟

ماه. از آنجا که ما در حال صحبت کردن در مورد داشتن تمام الزامات زیست محیطی انجام, اجتماعی و نیازهای برآورده سلامت مورد نیاز برآورده شده است. و به من می گویند ما فقط می خواهید می شود بسیار موثر با ترکیبی از ابزار. و ما امیدواریم که با داشتن دستی هوایی با دقت جایگزینی و توسعه جایگزین می تواند به ما اجازه می دهد برای رسیدن به این هدف است که به کاهش بیش از 50% کوکا محصولات کشاورزی در کلمبیا توسط 2022.

چه شما نیاز دارید از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای دریافت وجود دارد ؟

ما شده اند تجزیه و تحلیل نه تنها نظامی بلکه لجستیکی هوش و ماهواره ای پشتیبانی است که ما دریافت کرده اند تا به حال. اما همچنین خوب است که ما از دیدن آن مناطق که در آن شما باید قانونی محصولات کشاورزی با امکان تغییر به دیگر محصولات کشاورزی که در حال رفتن به اجازه دهقانان برای به دست آوردن یک درآمد پایدار در طول زمان است. بنابراین علاقه زیادی به برنامه ای در کلمبیا است که اجازه می دهد تا کسانی که دهقانان را به حرکت به جایگزین محصولات زراعی است. وجود دارد کاکائو وجود دارد, میوه, و یا دیگر محصولات و یا حتی پرداخت برای خدمات زیست محیطی. اما قادر به دریافت آن مردم را به حرکت به یک حقوقی مختلف و پایدار درآمد.

آنچه بزرگترین چالش شما می بینید وجود دارد در آوردن این اعداد پایین ؟

آن را با شتاب. ضربه زدن به پایین تعداد کسانی که مهم ترین چیزی که ما می توانید انجام دهید به منظور محدود کردن ظرفیت [شورشیان] گروه و همچنین از بین بردن ساختار آنها. کسانی که بچه ها در حال کشتن رهبران اجتماعی در بسیاری از مناطق از کلمبیا به این دلیل که رهبران اجتماعی در حال گفتن این جامعه نمی شود می شدند و آن گروه. بنابراین ما باید به کوچک به شدت و به سرعت به آن دسته از اعداد است. و که من مطمئن هستم که ما از رهبران اجتماعی زندگی ما جلوگیری خواهد شد که این گروه تبدیل به نفوذ سیاسی صحبت در شهرها در کلمبیا است که نزدیک به اقیانوس آرام واقع است.

ویژه داستان
چگونه برای مدیریت اضطراب خود را در مورد کوروناویروس
اگر شما نگران در مورد گرفتن COVID-19 اینجا است که چگونه شما می توانید مدیریت خود را coronavirus اضطراب و آرام بماند.

بنابراین این یک باید است. این مهم ترین اخلاقی نبرد که من را در آغوش گرفت پس از من در زمان کار. و من ادامه خواهد داد به جلو حرکت کند.

سازمان ملل متحد فقط با انتشار گزارشی در مورد برخی از رهبران اجتماعی است که شما در مورد صحبت شد. و آن انتقاد از دولت خود را در مورد چگونه شما در مورد آن. پاسخ شما?

وجود دارد یک گزارش که از دفتر کمیساریای عالی حقوق بشر. من نمی باید هر گونه مشکل که در آن وجود دارد انتقاد. و به خصوص زمانی که نقد مبتنی بر حقایق است. برخی از اظهارات نه بر اساس حقایق و این که باید تولید مناسب بحث است. من مشغول به کار در این سازمان دارد و من فکر می کنم این خوب است که گاهی اوقات وجود دارد بحث در مورد چیزهایی که گفت: در آن گزارش. اما به عنوان مثال گزارش شده مرجع در پروژه های تولیدی در این مناطق است که ما توسعه جایگزین و یا منطقه ای متمرکز برنامه های توسعه. ما یک تناقض به دلیل تایید است که ایالات متحده در کلمبیا در این پروژه گفت این است که شده است وجود دارد یک پیشرفت فوق العاده ای. و سپس شما را به دیدن این گزارش گفت: هیچ پیشرفت است.

و از نظر اجتماعی رهبر کشتار پس از من گرفت و من سوگند از دفتر گفتار من گفت که یکی از چالش های عمده ای مواجه هستیم. و من نیز گفت که ما باید به عمل به سرعت و یکپارچه. ما راه اندازی یک طرح عمل برای پاسخ. ما شده اند در این سرزمین انجام فردی و گروهی حمایت می کند. ما را دیده اند برخی از این اعداد پایین آمده است. من احساس می کنم در مورد کاهش ده پانزده یا شانزده درصد به دلیل آن است برای رفتن به صفر است. اما ما را ساخته اند پیشرفت است. و من فکر می کنم این گزارش نمی شد به اندازه کافی به رسمیت شناختن تلاش های که ما انجام داده اند.

می تواند ما را به شما بگویم کمی در مورد طبیعت از گفتگو با رئیس جمهور تهمت و اینکه آیا او برای درخواست هر چیزی خاص ؟

ما کار کرده اند با هم برای یک مدت طولانی در جبهه های مختلف. کلمبیا تا 1.7 میلیون ونزوئلا مهاجران که رسیده اند کشور ما در سه سال گذشته است. که بیشتر چشمگیر مهاجرت بحران ما را دیده اند در سال های اخیر در آمریکای لاتین تاریخچه. کلمبیا در حال گذراندن تقریبا 1 میلیارد دلار در هر سال در سلامت, آموزش و پرورش, توجه, تغذیه و اوایل دوران کودکی تغذیه توجه [برای ونزوئلا مهاجران]. و ما در حال گرفتن پنج هزار نفر در روز است. بنابراین این واقعا یک بحران است.

آنچه موجب بحران ؟ یک دیکتاتوری است که بار کشور است که نابود اقتصاد است که نابود مطبوعات آزاد و که است که با داشتن افراد در حال مرگ از گرسنگی. شما باید یک حداقل حقوق و دستمزد است که حتی رسیدن به $2. و شما باید یک حداقل حقوق و دستمزد در کلمبیا است که 300 دلار است. بنابراین همیشه وجود دارد که انگیزه ای برای حرکت به کلمبیا و یا به پرو فقط برای پیدا کردن فرصت های.

اما ما نیاز به چیزی در هزینه. چرا که ظرفیت کشور ما برای جذب چنین شوک دائمی نیست. و آن را قطعا پایدار نیست. بنابراین من فکر می کنم این ائتلاف که ما ساخته شده است که به رسمیت شناخته شده است [líder ژوئن] Guaidó [و] به رسمیت شناخته شده است مجمع من فکر می کنم این ائتلاف نیاز به قوی تر وجود دارد و آن را به تمام هل می دهد که لازم است به طوری که ما که انتقال در حال وقوع است.

و هنگامی که شما مقایسه وضعیت در ونزوئلا به دیگر مهاجرت بحران, شما خواهید دید که مقدار منابع شده اند که بسیج برای حضور در سوریه مهاجرت و بحران آن در هزار در هر مهاجر. در این مورد با ونزوئلا ما حتی به بدست $118. بنابراین ما نیز باید جامعه بین المللی به آگاهی و بسیج آن منابع است. و من خدا را شکر با ایالات متحده از طریق USAID ما دریافت بودجه ما دریافت کرده اند, پزشکی, ما به حمایت از ما دریافت کرده اند [اس] آسایش کشتی است که به ارائه مراقبت های پزشکی برای مهاجران.

من واقعا بر این باورند که رئیس جمهور تهمت گرفته است قوی و لازم ایستاده برای این وضعیت است. اما من نیز آن را به عنوان چیزی مثبت دارد که محلی و حمایت هر دو حزب در ایالات متحده برای ساخت که انتقال در ونزوئلا.

چه برگ برنده دولت درخواست کلمبیا برای انجام ؟

این مسئله ای است که می تواند حل شود توسط یک فرد کشور است. این راه حل شامل همه ما است. و آنچه که من برجسته در مورد راه ما شده اند عامل این وضعیت این است که ما ساخته شده است قوی ترین ائتلاف تا کنون در آمریکای لاتین دیپلماتیک و سیاسی صحبت به مبارزه با یک دیکتاتوری. ما هرگز تو را دیدم چیزی از این طبیعت در '70s, 80s, the '90s. این است که واقعا عظیم دیپلماتیک ائتلاف.

من فکر می کنم ما واقعا باید به تقویت ائتلاف و نگه داشتن در حال گسترش ائتلاف. ما باید برای شناسایی بیشتر تحریم ها که واقعا صدمه دیده بد دیکتاتور و خود را از دایره درونی و ما باید اذعان کرد که تغییر ساخته شده و آن را به سریع. در غیر این صورت گسترده بحران انسانی در حال رفتن به خارج از کنترل است.

آیا شما اطمینان امروز که تحریم های بیشتر خواهد بود آینده ؟

ما را حفظ خواهد کرد در ارزیابی آنها. به من می گویند این است که یک جلسه فقط به گفتن " خوب شما باید انجام دهید این کار شما باید زیر را انجام دهید.' بدون آن که در آن جلسه ما به بررسی چه چیزهایی اتفاق می افتد و چگونه باید کار می کرد تا همه چیز را حتی بهتر از, و چگونه ما تماس با کشورهای دیگر و نحوه کار ما در چند جانبه عرصه است. اما این مهم است که همه ما می دانیم که این یک موضوع است که تیک تاک ساعت است. ما در حال حاضر 3 درصد از جمعیت ما و یا بیشتر در مهاجران. ما نیاز به بسیج منابع از جامعه بین المللی است.

شما می توانید صبر کنید تا بعد از انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده برای افزایش فشار است که شما امیدوار به دیدن در ونزوئلا وجود دارد ؟

جای من می خواهم به هر گونه نظرات به انتخابات در ایالات متحده و زمان مورد انتخابات است. آنچه من می بینم واقعا و من فکر می کنم آن است که ارزش این است که موقعیت آمریکا گرفته شده در ونزوئلا است که هر دو حزب. وجود یک رهبری قوی از سوی کاخ سفید و رئیس جمهور تهمت که ما ستایش و بزرگ وجود دارد رهبری که ما نیز دیده می شود در کنگره برای تصویب لوایح و یا تصمیم گیری است که مفید برای مردم ونزوئلا. بنابراین من می توانید می گویند در مورد این است که ما نیاز به کار سریع و به طور مشترک نه فقط در مورد کلمبیا و ما کل ائتلاف به طوری که ما می توانید دریافت کنید که رایگان انتخابات و انتقال محل مصرف در ونزوئلا.

نوشتن به W. J. Hennigan در william.hennigan@time.com.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن