سی ان ان Chris Cuomo, پیاده روی به عقب انتقادات از خود را "بیش از حد-حزبی" و "در رادیو نمایش می گوید:" من دوست دارم در جایی که من هستم'

(نیویورک) — سی ان ان لنگر Chris Cuomo است مجددا بر تعهد خود به سی ان ان و قدردانی خود را برای او پر بیننده قر

توسط PATRIS-FUN در 27 فروردین 1399

(نیویورک) — سی ان ان لنگر Chris Cuomo است مجددا بر تعهد خود به سی ان ان و قدردانی خود را برای او پر بیننده قرار گرفتن یک روز پس از میزبان تلویزیون ابراز نا امیدی در عناصر کار خود را.

"من هرگز در موقعیت بهتری حرفه ای من هرگز بیشتر سپاسگزار من هرگز در یک تیم بهتر," کومو گفت: در SiriusXM نشان می دهد. "من دوست دارم که در آن من هستم. من عاشق این موقعیت که من داده شده است. و من دوست دارم که من انجام آن را با."

آخرین نظرات بودند در مقابل علامت گذاری به راه او در توصیف کار خود را از 24 ساعت قبل گفت: او خسته شده بود از مصاحبه ریاکارانه سیاستمداران و نمی "value غرقه شدن بی خردی بیش از حد تعصب." او همچنین گفت: "من نمی خواهم آنچه که من انجام حرفه ای."

ادامه مطلب: Coronavirus همه گیر ممکن است باعث اضطراب همه گیر

کومو روشن از آنچه او به معنای روز سه شنبه گفت: "این نا امید کننده است برای انجام این کار در یک محیط که در آن مردم علاقه مند نیست و باز است. آن سخت است برای تمرین روزنامه نگاری که مردم تا قصد اعتقاد به آنچه آنها می خواهند به این باور برای استفاده سیاسی."

کومو دارای آزمایش مثبت برای coronavirus و پخش شده است از زیرزمین خانه خود را در حالی که خود در قرنطینه. او گفت: او شده است "بازاندیشی در بسیاری از چیزهایی که در یک وجودی اساس تمام وقت."

روز سه شنبه او تشکر کرد شبکه برای دادن به او یک قرارداد طولانی مدت و برای پوشش آن از کروناویروس که او به نام "فوق العاده است." او گفت که او تا به حال هیچ وجه قصد ترک سی ان ان اما در مورد سوال چقدر تفاوت او ساخت.

"من صحبت کردن در مورد داشتن مشروع سوالات," او گفت:. "راه من انجام این کار ؟ اگر آن کار نمی کند می توانید آن را انجام دهم متفاوت, من می خواهم به انجام آن متفاوت است ؟ که خواهد کار کند؟"

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب