وضعیت ترافیکی پایتخت در روز شامل رمان coronavirus

وجود دارد دو کلید سوالات پاسخ داده نشده در اطراف رمان coronavirus: چگونه به راحتی می توانید آن را منتقل بین مر

توسط PATRIS-FUN در 8 بهمن 1398

وجود دارد دو کلید سوالات پاسخ داده نشده در اطراف رمان coronavirus: چگونه به راحتی می توانید آن را منتقل بین مردم ؟ و چقدر خطرناک است ؟ ماه آینده در شیوع بیماری بحرانی می تواند در آشکار سرنخ برای پاسخ بهتر به این سوالات کارشناسان بیماری های عفونی می گویند.

در کانادا و مقامات تایید کرده اند یک مورد در انتاریو یک presumptive مورد مربوط به اولین و presumptive بیماری در بریتیش کلمبیا.

مقامات بهداشت و درمان در کانادا و ایالات متحده استرس است که در حالی که انسان به انسان انتقال این ویروس رخ داده است آن است که به احتمال زیاد زمانی که به کسی است که در طولانی مدت تماس با فرد آلوده است.

چینی, مقامات بهداشت و درمان گفت: کروناویروس جدید آلوده بیش از 4500 نفر در چین از جمله 106 که مرده ام.

در آلمان و ویتنام و تایوان و ژاپن ویروس فرد-به-فرد به جای از یک مسافر از ورود از چین تشدید نگرانی های این ویروس ممکن است انتقال آسان تر از فکر.

این ویروس نیز به چندین کشور دیگر.

مردم گسترش بیشتر ویروس زمانی که آنها را نشانه می گوید: دکتر مایکل Gardam. (Craig چیورس/CBC)

دکتر Tedros Adhanom Ghebreyesus مدیر کل سازمان جهانی بهداشت در دیدار رئیس جمهور چین در پکن روز سه شنبه برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات در مورد شیوع.

"هر که و چین اشاره کرد که تعداد موارد گزارش از جمله کسانی که در خارج از چین است عمیقا در مورد" سازمان ملل متحد آژانس بهداشت گفت: در بیانیه ای در روز سه شنبه. "درک بهتر از توانايی انتقال و شدت ویروس ضروری و مورد نیاز برای هدایت کشورهای دیگر در پاسخ مناسب اقدامات است."

اوایل اطلاعات در شیوع باید با احتیاط به دلیل آن است که اغلب بر اساس بدترین موارد مربوط به بیماران که می میرند و یا نیاز به مراقبت های ویژه و یا بستری شدن در بیمارستان.

اما چگونه بسیاری از مردم علائم کمبود و یا بیمار نیست به اندازه کافی به دنبال مراقبت های پزشکی شناخته شده نیست بنابراین تصویر کامل از بیماری هایی از قبیل میزان موارد خفیف نیست و در عین حال روشن است.

دکتر مایکل Gardam یک بیماری عفونی پزشک و رئیس ستاد در رودخانه هامبر بیمارستان در تورنتو گفت: قبل از شروع علائم خطر از کسی كردن ذرات عفونی است که تصور می شود ،

"هنگامی که آنها علائم آنها همچنین سرفه و پاشش این ویروس را" Gardam گفت.

Dr. Anthony Fauci, مدیر متحده موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی به خبرنگاران گفت که گسترش ویروس زمانی که مردم ندارد و علائم نادر است.

"در تمام تاریخ تنفسی منتقله از ویروس ها از هر نوع بدون علامت انتقال هرگز راننده از شیوع بیماری" Fauci به خبرنگاران در واشنگتن است. "راننده از شیوع بیماری است که همیشه یک علامت فرد است."
دکتر بانی هنری, B. C. s سلامت استان افسر می گوید: اولین presumptive مورد coronavirus شناخته شده در استان است. (بن Nelms/CBC)


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن