کارآزمایی بالینی تجربی coronavirus واکسن انتظار می رود برای شروع در ماه آوریل

هزاران نفر از مردم پر شده, مرکز استیپلز در روز دوشنبه به پرداخت ادای احترام به کوبه برایانت و به عنوان همسر خو

توسط PATRIS-FUN در 6 اسفند 1398

هزاران نفر از مردم پر شده, مرکز استیپلز در روز دوشنبه به پرداخت ادای احترام به کوبه برایانت و به عنوان همسر خود را تحویل داده عاطفی مداحی وجود دارد نمی توانست چشم خشک در خانه.

ونسا برایانت در صحبت های عمومی یادبود چند هفته پس از شوهر و خود 13-year-old daughter Gianna کشته شدند, در سقوط یک هلیکوپتر شروع کردن مداحان با صحبت کردن در مورد "بچه من دختر است."

"او یکی از بهترین دوستان است," او گفت:.

برایانت در ادامه به tearfully توجه داشته باشید همه از نقاط عطف در Gianna زندگی او نمی خواهد بود قادر به تجربه از جمله دیدن او یاد بگیرند که چگونه به رانندگی یک ماشین و ازدواج و یا داشتن فرزند, اما او گفت که Gianna "به احتمال زیاد می توانست تبدیل شدن به بهترین بازیکن در WNBA" و را "یک تفاوت بزرگ برای بسکتبال زنان."

"او زیبا و مهربان و شاد احمقانه متفکر و محبت پدر و برادر" برایانت گفت. "او پر از زندگی بود و خیلی بیشتر به ارائه این جهان است. من نمی توانم تصور زندگی بدون او."

برایانت پس از آن نقل مکان کرد در اواخر شوهرش, "my soul mate."

"او همه چیز من" او گفت:. "...او شگفت انگیز ترین ، کوبه مرا دوست داشت بیشتر از من همیشه می تواند صریح یا به کلمات قرار داده." او گفت از کوبه و Gianna "خدا می دانست که آنها نمی تواند در این زمین بدون هر یک از دیگر. او آنها را به او را با هم. کودک شما مراقبت از ما Gigi."

در میان کسانی که همچنین تحویل قدرتمند مداحی روز جمعه شد مایکل جردن که گفت: "هنگامی که کوبه برایانت درگذشت یک قطعه از من درگذشت" و شکیل اونیل که گفت: "در حال حاضر وقت آن است برای ما برای ادامه میراث خود را." برندان فرداtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب