شهرستان جونیو راه اندازی شوخی hotline بنابراین مردم می توانند شروع روز خود را با خنده

هفته آینده آماده شدن برای درمان yo self. پارک ها و تفریح و سرگرمی است بازگشت به ویژه مراسم قسمت برای جمع آوری

توسط PATRIS-FUN در 5 اردیبهشت 1399

هفته آینده آماده شدن برای درمان yo self.

پارک ها و تفریح و سرگرمی است بازگشت به ویژه مراسم قسمت برای جمع آوری پول برای coronavirus امداد و ستاره Amy Poehler, رشیدا جونز, Aziz Ansari, Nick Offerman, Aubrey Plaza, Chris Pratt, Adam Scott, Rob Lowe, Jim O'Heir و Retta همه در هیئت مدیره NBC اعلام کرده است.

این نمی تواند ساده و بازیگران, مراسم, هر چند, اما نه یک اسکریپت خاص مجموعه ای در جهان نشان می دهد پس Poehler را لسلی Knope او به عنوان "مصمم به ماندن متصل با دوستان خود را در یک زمان اجتماعی فاصله." ویژه بهره مند خواهند شد تغذیه امریکا COVID-19 پاسخ صندوق $500,000 در تطبیق کمک های مالی را از طریق مارس 21 توسط دولت مزرعه, Subaru of America, NBCUniversal و بازیگران و خدمه از پارک ها و تفریح و سرگرمیاعلام این خبر گفت:.

"مانند بسیاری از دیگر مردم ما به دنبال راه هایی برای کمک و احساس کردند که آوردن این شخصیت را برای یک شب می تواند جمع آوری مقداری پول" تهیه کننده اجرایی Michael Schur گفت. "من فرستاده امیدوار ایمیل به بازیگران و آنها همه پشت کردم به من در عرض 45 دقیقه. ما پیر پارک ها و Rec تیم قرار داده است با هم یک 30 دقیقه تکه (قرنطینه) پونی زندگی و ما امیدواریم که همه از آن لذت می برد. و اهدا!"

این بیانیه همچنین ذکر شده است که "چند ستاره مهمان از پونی جهان ممکن است پاپ در" و بن شوارتز در حال حاضر پیشنهاد در توییتر او را از بازگشت به عنوان Jean-Ralphio Saperstein. این ویژه می آید بیش از پنج سال پس از پارک ها و تفریح و سرگرمی در نتیجه آن هفت فصل اجرا شود. این مجموعه به هوا در 30 آوریل در 8:30 p. m. ET/PT در NBC. برندان فرداtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب