با استناد به COVID-19 عربستان سعودی می پرسد مسلمانان برای قرار دادن حج قصد دارد در برگزاری

عربستان سعودی می خواهد مسلمانان را به صبر کنید تا زمانی که وضوح بیشتر در مورد COVID-19 همه گیر قبل از برنامه ر

توسط PATRIS-FUN در 13 فروردین 1399

عربستان سعودی می خواهد مسلمانان را به صبر کنید تا زمانی که وضوح بیشتر در مورد COVID-19 همه گیر قبل از برنامه ریزی برای حضور در مراسم سالانه حج و زیارت به وزیر حج و عمره گفت: دولت در روز سه شنبه.

برخی از 2.5 میلیون زائر از سراسر جهان معمولا گله به مقدس ترین سایت اسلام در مکه و مدینه برای weeklong مراسم در نظر گرفته است که اجباری برای وظیفه مسلمانی حداقل یک بار در طول عمر خود را به عنوان به خوبی به عنوان یک منبع درآمد برای پادشاهی.

بزرگترین گردهمایی سالانه مسلمانان برنامه ریزی شده است برای شروع در اواخر ژوئیه اما شیوع کروناویروس تا به پرسش در مورد اینکه آیا این می تواند — یا باید — برو جلو با توجه به خطر گسترش این بیماری بیشتر در اجتماعات بزرگ.

عربستان سعودی در حال حاضر معلق کوچکتر در طول سال عمره مفرده تا اطلاع ثانوی متوقف بین المللی پروازهای مسافری به طور نامحدود و هفته گذشته مسدود شده و ورود و خروج به شهرهای مختلف از جمله مکه و مدینه.

حجاج پوشیدن ماسک در مسجد اعظم مکه در فوریه. 28 سال 2020. در اوایل این ماه در عربستان سعودی به حالت تعلیق ویزا برای بازدید به اسلام مقدس ترین سایت برای عمره مفرده در یک اقدام بی سابقه باعث coronavirus نگرانی. (خبرگزاری گتی ایماژ)

پادشاهی است گزارش 10 مرگ و میر در میان 1,563 موارد COVID-19 است که به بیش از 800,000 نفر در سراسر جهان کشته و بیش از 40 ، 000 با توجه به شمارش از دانشگاه جانز هاپکینز.

زیارتی است که کسب و کار بزرگ برای عربستان سعودی و ستون فقرات قصد دارد به گسترش تعداد بازدید کننده در زیر تاج شاهزاده محمد بن سلمان را بلند پروازانه اصلاحات اقتصادی در دستور کار است.

لغو حج خواهد بود بی سابقه ای در دوران مدرن اما مهار حضور از مناطق با خطر بالا است قبل از اتفاق افتاده است از جمله در سال های اخیر در طول شیوع بیماری ابولا.
 tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن