گروه های مسیحی که مقاومت عمومی-بهداشت دستورالعمل های در حال فراموش کردن یک بخش کلیدی از دین تاریخ

بecause از آن سابقه طولانی مسیحیت تمایل به تولید و تناقض در واکنش به هر تعداد از شرایط و مداوم COVID-19 همه گ

توسط PATRIS-FUN در 1 اردیبهشت 1399

بecause از آن سابقه طولانی مسیحیت تمایل به تولید و تناقض در واکنش به هر تعداد از شرایط و مداوم COVID-19 همه گیر از این قاعده مستثنی است. از یک سو برخی از رهبران مذهبی نشان داده اند که آنها باور دارند که یک مسیحی پاسخ به اورژانس جهانی شامل مراحل از قبیل کمک هزینه ساخت خود را در عبادت به عمل و ایمان خود را با اجتماعی از راه دور خصوصی عبادت یا درایو-از طریق اقرار; در مارس فرانسیس مورد ستایش قرار داد "خلاقیت کشیش" در پاسخ به این بحران است. در ضمن دیگران را روشن ساخته است که آنها ایمان مسیحی خود به عنوان یک دلیل نه به دنبال عمومی-دستورالعمل های بهداشتی.

پرونده های حقوقی در سراسر کشور ثبت شده توسط کلیساهای مسیحی به دنبال معافیت از دولت در سطح stay-در-خانه سفارشات و برخی از کلیساها به سادگی گفت: آنها نمی اطاعت از آن دستورات و نگهداری خدمات به هر حال این عید پاک که در برخی موارد به دستگیری. یکی ویرجینیا کشیش انجیلی که موعظه در ماه مارس که در ادامه به برگزاری خدمات در شلوغ کلیسا درگذشت در آوریل 11 با توجه به کوروناویروس. در شاید قابل توجه ترین مثال آزادی دانشگاه عناوین ساخته شده به عنوان یکی از معدود دانشگاه های ایالات متحده است که مورد استقبال دانشجویان به محوطه دانشگاه پس از شکستن بهار خود را. هر چند مدرسه بعد معکوس دوره و رفت و به طور کامل به صورت آنلاین, آموزش, دانشگاه, رئیس جمهور جری فالول جونیور به عنوان تهدید این ویروس به افراد جوان بازتاب زودتر اظهارات او در مورد این ویروس در حال توطئه برای صدمه زدن به رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. در حال حاضر به عنوان COVID-19 مرگ و میر در این منطقه در نزدیکی مدرسه رشد مدرسه چهره یک کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام آغاز شده توسط دانشجو.

دلایل پشت این اعمال سرپیچی هستند و البته متنوع. گفت که برخی اجتماعی فاصله نقض قانون اساسی در حالی که دیگران ادعا کرد دین خود را به آنها مصونیت از ویروس در حالی که هنوز هم دیگران اذعان تهدید اما گفت که این گردهمایی ضروری بود چرا که "true" مسیحیان استقبال مرگ. برخی از این ایده ها ممکن است نشان می دهد یک لینک بین این اعمال از تمرد و کلیسای اولیه و قطعا ما می توانید ببینید شبیه تم — یک حس آزار و اذیت توسط دولت روحانی, حفاظت در برابر شر از جهان برای انتخاب چند استقبال از (آنچه که آنها درک) پتانسیل شهادت. در واقع درک از چنین یک لینک نشان داده شده است که در طول دهه گذشته یا بیشتر توسط دانشمندان مانند الیزابت کاستلی و کاندیدا خزه, در میان دیگران و دفاع محشور توسط کلیساها در حال حاضر پشتیبانی که پیوندی; به عنوان مثال, یکی, لوئیزیانا, کلیسا که به مبارزه طلبیده gathering-محدودیت های اندازه متکی به الهیات است که به طور خاص سیاهی اتصال آن به کلیسای اولیه.

اما به نظر می رسد چیزی از دست رفته از چه گروه های مسیحی هجوم عمومی-دستورالعمل های بهداشتی در حال فکر کردن در مورد گذشته باستانی. در واقع دانشمندان باستان مسیحیت ممکن است اشاره می کنند که دین ریشه های ارائه های درس—که خواهد بود مفید برای جهان به یاد داشته باشید در این لحظه از بحران است.

خود را تاریخ ثابت در یک محل: ثبت نام به صورت هفتگی زمان سابقه عضویت در خبرنامه

رشد اولین محلی فرقه شیوه در میان اولین پیروان عیسی به پان مدیترانه و بین دین و توسعه است که محققان علاقه مند برای نسل های. که ظهور و گسترش بود به هیچ وجه خطی. آن را نقل مکان کرد و در متناسب و شروع می شود با پیروان عیسی (مردم ما امروز فکر می کنم به عنوان "مسیحیان") در ابتدا خوشه بندی در داخل و اطراف مراکز شهری در سراسر روم جهان باقی مانده و درصد بسیار کمی از کل جمعیت. این انفجار واقعی تنها پس از کنستانتین امپراتور تبدیل در 312 م و او فرمان میلان سال بعد اجازه رسمی تمرین مسیحیت در سراسر امپراتوری.

اما اگر امپراتور نقش بزرگی در این داستان محققان دریافته اند یکی دیگر سازگار عنصر است که هر دو قبل و بعد از کنستانتین تبدیل شده دین رشد است. این عنصر تجسم یافته بود با کلمه لاتین کاریتاس. در فارسی ما اغلب ترجمه آن کلمه به عنوان "خیریه" اما آن را نیز و شاید به طور معنی داری بیشتر به معنای "عشق." این اصطلاح در سراسر کتاب مقدس مسیحی شاید معروف ترین در 1 قرنتیان 13 که جزء اصلی بسیاری از عروسی خوانش امروز ("عشق بیمار است, عشق است, نوع,", و غیره.), که در آن هر نمونه ما ترجمه به عنوان "عشق" است که در واقع کاریتاس در لاتین. این عشق این موسسه خیریه در باستان و اوایل قرون وسطی بود و در مورد مراقبت از دیگران است.

این اهمیت به دلیل مدیترانه باستان جهان بود و جهان از بیماری است. برای مثال Antonine طاعون (شاید آبله) ویران جمعیت از دجله به راین در اواخر قرن دوم م در حالی که طاعون Cyprian (سرخک?) کشته شدن هزاران نفر در همان مناطق در اواخر قرن سوم م. به طور کلی شرک بشردوستانه متمرکز بود در اوقاف و بناهای با کمی مراقبت از درد و رنج بدن. مسیحیت ارائه چیزی متفاوت با کاریتاس. دانشمندان نشان داده اند که بخش بزرگی از مسیحیت جاذبه در روم جهانی بود که آن را به مراقبت برای رفاه مردم که رنج می برند.

ویژه داستان
آمریکا کارکنان مراقبت های بهداشتی در حال خطرناکی بیمار مجهز به مبارزه با COVID-19
"ما از همه چیز."

اگر چه در ابتدا یک بسته جامعه با احتیاط معاصر تضاد اجتماعی و تهدید امپریالیستی خشونت این مسیحیان اولیه ارائه شده مردم احساس برابری و یک شبکه اجتماعی است که "عشق" آنها را با کمک های مالی از غذا یا پول است که اغلب آنها را در صورتی که بیمار است. آن را قابل توجه چقدر زمان در اوایل hagiographies (زندگی قدیسین) صرف شد معجزات شفا. این در قسمت ادبی کنوانسیون تقلید از این معجزه در انجیل, اما آنها نیز منعکس بسیار واقعی نگرانی از معاصران. از زندگی مارتین از تورهاینوشته شده در قرن چهارم میلادی می گوید در یک نقطه است که "هدیه ای از انجام درمان بود و بنابراین تا حد زیادی برخوردار مارتین که به ندرت هر فرد بیمار به او آمد برای کمک بدون اینکه در یک بار ترمیم به سلامت." در یک جهان که در آن رنج بود و در همه جا که در آن همه گیر بود که همیشه یک پاسخ از کاریتاس انقلابی بود.

خط بین آن زمان و در حال حاضر این است که هرگز مستقیم. وجود ندارد "اتصال رنگین کمان" است که ما می توانید استفاده کنید برای حرکت بین دوره پرش بیش از این تغییر تاریخی که رخ داده است در سراسر گذشته از 1700 سال است. اما تاریخچه پژواک. در اواخر قرون وسطی در سنگ در کلیساهای سراسر اروپا و فضیلت و رذیلت شد زوج. خیریه به تصویر کشیده شد به عنوان پادزهر به بخل. کاریتاس به تصویر کشیده شده به عنوان یک زن به آنچه که او تا به حال به کسی کمک نیاز دارند. بخل نشان داده شد به عنوان احتکار که نگران تنها برای خودتان و نه برای عموم خوب است.

اوایل hagiographies تصاویر اچ به کسانی که کلیساهای هنوز درس برای ما است. این گروه های مسیحی در سال 2020 که در حال مقاومت در برابر stay-at-home سفارشات در واقع دور طلاق از تاریخی مدل های آنها ممکن است به دنبال تقلید. اقداماتی که قرار دادن دیگران در معرض خطر هستند اقداماتی است که به جای ایجاد بهبود در آینده رنج می برند. آنها به دور از اوایل مسیحی ایده آل از کاریتاس—ایده آل است که باید قدرت به اندازه امروز آن را به عنوان تمام کسانی که قرن ها پیش.

مورخان' دیدگاه در چگونه گذشته به اطلاع در حال حاضر

متی گابریل استاد مطالعات قرون وسطی و صندلی از گروه دین و فرهنگ در ویرجینیا

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن