چین پارلمان تنظیم برای دیدار دوباره آوردن ترس در هنگ کنگ از مجازات قانون

چین پیشنهاد امنیت ملی قوانین برای هنگ کنگ در واکنش به سال گذشته اغلب خشونت آمیز دموکراسی تظاهرات که سقوط این ش

توسط PATRIS-FUN در 1 خرداد 1399

چین پیشنهاد امنیت ملی قوانین برای هنگ کنگ در واکنش به سال گذشته اغلب خشونت آمیز دموکراسی تظاهرات که سقوط این شهر به آن عمیق ترین بحران پس از آن بازگشت به قانون در سال 1997 یک روزنامه و یک منبع گفت که در روز پنج شنبه.

یک مقام ارشد هنگ کنگ دولت منبع به رویترز گفت که جزئیات فنی پشت چه انتظار می رود که بسیار تحریک آمیز حرکت باقی می ماند مشخص نیست اما جزئیات بیشتر متعاقبا اعلام خواهد شد در این شب ،

قبلا جنوب چین صبح پست با استناد به منابع بی نام گفت: قوانین خواهد ممنوعیت تجزیه طلبی دخالت خارجی تروریسم و همه فتنه فعالیت های با هدف سرنگونی دولت مرکزی و هر گونه دخالت خارجی در این مستعمره سابق بریتانیا.

این قانون که می تواند در معرفی به عنوان یک حرکت به چین پارلمان می تواند یک نقطه عطف برای هنگ کنگ به طور بالقوه باعث یک نسخه از آن وضعیت ویژه در واشنگتن و به احتمال زیاد به جرقه بیشتر ناآرامی.

چین پارلمان ملی است با توجه به شروع سالانه آن جلسه در روز جمعه بعد از اینکه با تاخیر برای ماه توسط coronavirus.

واشنگتن از نزدیک

وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo گفت: در تاریخ 6 مه او به تأخیر انداختن یک گزارش ارزیابی اینکه آیا هنگ کنگ بود به اندازه کافی مستقل به حکم واشنگتن ویژه اقتصادی درمان کمک کرده است که از آن باقی می ماند و یک دنیا مالی مرکز.

تاخیر شد به حساب هر گونه اقدامات در کنگره خلق ملی, او گفت:.

هنگ کنگ رسانه ها, سرمایه دار خیلی مهم جیمی لای مرکز و طرفدار دموکراسی نماینده مجلس مارتین لی راست نشان داده شده دوشنبه از ورود به دادگاه به صورت اتهامات مربوط به پیوستن به تظاهرات غیر قانونی در سال گذشته در هنگ کنگ است. لای و لی در میان 15 طرفدار دموکراسی و ارقام که دستگیر شدند. (وینسنت یو/آسوشیتد پرس)

Pompeo گفت: دموکراسی قانونگذاران بوده است "manhandled" این هفته در حالی که تلاش برای جلوگیری از آنچه او به عنوان مشخصه رویه بی نظمی توسط نرم افزار-پکن قانونگذاران و افزود: "که منجر به هنگ کنگ فعالان مانند مارتین لی و جیمی لای شد بريدن به دادگاه. از اقدامات این آن را مشکل تر برای ارزیابی است که هنگ کنگ باقی می ماند بسیار مستقل از سرزمین اصلی چین است."

تلاش قبلی توسط هنگ کنگ به معرفی امنیت ملی قانون شناخته شده به عنوان ماده 23 در سال 2003 بود که در دیدار با جمعی مسالمت آمیز تظاهرات و کنار گذاشته بود.

هنگ کنگ دارای یک قانون اساسی تعهد به تصویب ماده 23 "خود" اما قوانین مشابه را می توان معرفی شده توسط پکن به طور جداگانه به ضمیمه قانون اساسی این شهر مینی اساسی است.

Martin Lee, وکیل مدافع و بنیانگذار هنگ کنگ حزب دموکرات گفت: او یکی از حداقل 14 شنبه بازداشت به اتهام سازماندهی و شرکت در تظاهرات غیر قانونی در سال گذشته است. 5:54

که ساز و کار قانونی می تواند دور زدن شهر مقننه به عنوان قوانین می تواند اعمال شده توسط اعلام شده توسط هنگ کنگ pro-پکن در دولت است.

امنیت ملی قانون بوده و به شدت مخالف توسط معترضان طرفدار دموکراسی که استدلال می کنند این می تواند به تضعیف این شهر آزادی و درجه بالایی از استقلال تضمین شده در زیر "یک کشور دو سیستم" فرمول در جای خود قرار داده که آن را بازگشت به قانون است.

معترضان محکوم کردن آنچه آنها را به عنوان خزنده دخالت در هنگ کنگ با چین حزب کمونیست حاکمان. پکن را انکار می کند مسئول است.

ماه از گاهی خشونت آمیز تظاهرات صورت گرفت در سال گذشته بیش از یک برنامه ریزی استرداد لایحه در هنگ کنگ مقننه است که اجازه داده اند متهمان به اتهام جرائم جدی به آن ارسال شود به صورت آزمایشی در خارج از کشور از جمله دادگاه ها در چین است.

این لایحه که در نهایت اوراق.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب