چین می فرستد تیم به توصیه کرۀ شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد سلامت

چین با اعزام یک تیم به کره شمالی از جمله کارشناسان پزشکی به توصیه رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد با ت

توسط PATRIS-FUN در 6 اردیبهشت 1399

چین با اعزام یک تیم به کره شمالی از جمله کارشناسان پزشکی به توصیه رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد با توجه به سه نفر آشنا با این وضعیت.

این سفر توسط پزشکان چینی و مقامات می آید در میان گزارش های متناقض درباره سلامت رهبر کره شمالی. ایسنا قادر به بلافاصله پس از تعیین آنچه در سفر توسط تیم چینی نشانه در نظر کیم سلامت.

یک هیئت به رهبری یک عضو ارشد حزب کمونیست چین بین المللی رابط گروه چپ پکن به کره شمالی روز پنج شنبه دو نفر از مردم گفت. بخش اصلی چینی بدن برخورد با همسایه کره شمالی.

این منابع کاهش یافته است شناسایی می شود با توجه به حساسیت این موضوع.

رابط گروه نمی تواند رسید رویترز از نظر اواخر جمعه و چین وزارت امور خارجه بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

هیچ علائم غیر معمول می گوید: کره جنوبی

Daily NK یک سئول-وب سایت بر اساس گزارش داد اوایل این هفته که کیم بود و دوره نقاهت پس از عمل قلبی عروقی روش در مارس 12. آن را با ذکر یک منبع که نامش ذکر نشده در کره شمالی.

کره جنوبی مقامات دولتی و یک مقام چینی با رابط گروه به چالش کشیده پس از آن گزارش نشان می دهد که کیم در خطر بعد از جراحی. مقامات کره جنوبی گفتند که تا به حال شناسایی شده هیچ نشانه ای از فعالیت غیر معمول در کره شمالی.

روز پنج شنبه رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین عنوان قبلی گزارش می دهد که کیم به شدت بیمار بود. "من فکر می کنم این گزارش اشتباه بود" مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: اما او کاهش یافته است به می گویند اگر او تا به حال شده است در ارتباط با کره شمالی مقامات.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در دیدار کیم جونگ سازمان ملل متحد در ارتش از مرز که تقسیم شمالی و کره جنوبی 30 ژوئن 2019. روز جمعه مغلوب ساختن پیشی جستن را رد کرد و گزارش می دهد که کیم به شدت بیمار است. (معاونت/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

روز جمعه کره جنوبی منبع به رویترز گفت هوش بود که کیم زنده بود و به احتمال زیاد ظاهر را به زودی. این فرد گفت که او نمی باید هر گونه اظهار نظر در مورد کیم وضعیت کنونی و یا هر چینی دخالت.

یک مقام آشنا با اطلاعاتی ایالات متحده گفت که کیم شناخته شده بود به مشکلات سلامت اما آنها تا به حال هیچ دلیلی برای نتیجه گیری او به طور جدی بیمار یا ناتوان در نهایت به ظهور ،

آمریکا سخنگوی وزارت خارجه تا به حال هیچ نظر. وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo, وقتی پرسیده شد که در مورد کیم سلامت در فاکس نیوز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت کرد و گفت: "من لازم نیست که هر چیزی من می توانم با شما به اشتراک امشب اما مردم آمریکا باید بدانند ما در حال تماشای وضعیت بسیار کاملا."

کیم سلامت یک ماده از حالت امنیتی

کره شمالی یکی از جهان منزوی ترین و مرموزترین کشور و سلامت رهبران آن را به عنوان یک ماده از حالت امنیتی است. انتخاب شده است و قادر به به طور مستقل تایید هر گونه اطلاعات در کیم محل نگهداری و یا بیماری است.

کره شمالی رسانه های دولتی آخرین گزارش داد کیم محل زمانی که او ریاست جلسه در آوریل 11. رسانه های دولتی گزارش نداد که او در حضور در یک رویداد به مناسبت تولد او پدر بزرگ کیم ایل سونگ در 15 آوریل مهم سالگرد در کره شمالی.

کیم معتقد به 36, ناپدید شده از پوشش در کره شمالی رسانه های دولتی قبل از. در سال 2014 او از بین رفت برای بیش از یک ماه و کره شمالی تلویزیون دولتی بعد به او نشان داد راه رفتن با یک لنگی. گمانه زنی ها در مورد سلامت خود شده و دامن زده شده توسط خود را سنگین سیگار, آشکار, افزایش وزن پس از به دست گرفتن قدرت و سابقه خانوادگی مشکلات قلبی و عروقی.

زمانی که کیم جونگ سازمان ملل متحد, پدر کیم جونگ ایل دچار سکته مغزی در سال 2008 کره جنوبی رسانه ها گزارش دادند در آن زمان که پزشکان چینی بودند درگیر در درمان خود را همراه با پزشکان.

سال گذشته رئیس جمهور چین اولین بازدید رسمی در 14 سال توسط یک, چینی, رهبر کره شمالی, یک فقیر دولت است که بستگی به پکن اقتصادی و دیپلماتیک پشتیبانی می کند.

مردم در حال تماشای یک صفحه نمایش بزرگ نشان دادن یک تصویر از رئیس جمهور چین دوم از چپ نما با همسر خود پنگ Liyuan, سمت چپ, رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد و همسرش Ri سل Ju, 21 ژوئن 2019. (Jon چول جین/آسوشیتد پرس)

چین کره شمالی را متحد اصلی و تاسیسات اقتصادی برای یک کشور-آمار توسط U. N. تحریم و علاقه زیادی به ثبات کشور که با آن سهام یک متخلخل مرز.

کیم نسل سوم ارثی رهبر که به قدرت رسید پس از پدرش کیم جونگ ایل درگذشت در سال 2011 از یک حمله قلبی. او به چین سفر چهار بار پس از سال 2018 است.

مغلوب ساختن پیشی جستن برگزار شد اجلاس بی سابقه با کیم در سال 2018 و 2019 به عنوان بخشی از تلاش برای متقاعد کردن او به کره شمالی زرادخانه هسته ای.
 tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن