چین می گوید همه coronavirus بیماران در ووهان مرخص شده

جهانی مرگ COVID-19 coronavirus مرگ و میر پیشی گرفته 200,000 این آخر هفته و تعداد موارد نه چندان دور از رسیدن

توسط PATRIS-FUN در 8 اردیبهشت 1399

جهانی مرگ COVID-19 coronavirus مرگ و میر پیشی گرفته 200,000 این آخر هفته و تعداد موارد نه چندان دور از رسیدن به سه میلیون اما چین — اصلی کانون همچنان ادامه دارد که به گزارش این بیماری همه گیر است و همه را شکست داد اما در درون مرزهای آن.

یک مقام دولتی در روز یکشنبه وجود دارد گفت: در حال حاضر هیچ coronavirus بیماران بستری در ووهان که در آن ویروس نشات گرفته است. ووهان شده است نشان دادن نشانه هایی از بهبود در هفته های اخیر به عنوان مستند محدودیت کاسته و موقت بیمارستان ها پاک شد. همانطور که از شنبه, به گفته مقامات این شهر تا به حال فقط 12 coronavirus موارد هیچ یک از آنها عفونت های جدید.

در همین حال پکن گزارش 11 مورد جدید برای کل سرزمین اصلی در روز یکشنبه ، Mi فنگ سخنگوی ملی چین کمیسیون بهداشت گفت: دولت ادامه خواهد داد به گارد "در برابر انتقال از خارج و پرتاب ریباند از درون."

چین به خوبی ممکن است این بیماری همه گیر در حال حاضر تحت کنترل است اما بسیاری از منتقدان بر این باورند که آمار رسمی که نشان می دهد 46,452 مجموع عفونت و 3,869 مرگ و میر در ووهان و 82,827 موارد و 4,632 مرگ و میر در کشور به طور کلی پس از این ویروس پس از وقوع آغاز شد در اواخر سال گذشته — حال بسیار underreported. در ادامه مطلب نیویورک تایمز. تیم O'donnelltinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن