چین نیروهای کنترل تولد در اسلام Uighurs به سرکوب جمعیت

دولت چین در نظر گرفتن اقدامات سخت گیرانه به بریده بریده نرخ تولد در میان Uighurs و دیگر اقلیت ها به عنوان بخشی

توسط PATRIS-FUN در 9 تیر 1399

دولت چین در نظر گرفتن اقدامات سخت گیرانه به بریده بریده نرخ تولد در میان Uighurs و دیگر اقلیت ها به عنوان بخشی از یک جارو کمپین برای جلوگیری از آن جمعیت مسلمان حتی آن را به عنوان تشویق برخی از کشور های هان اکثریت به داشتن فرزند بیشتر.

در حالی که فردی زنان اند و قبل از اینکه در مورد مجبور کنترل تولد این عمل به مراتب گسترده تر و سیستماتیک تر از قبلا شناخته شده است, با توجه به یک AP تحقیقات بر اساس آمار دولت, دولت اسناد و مدارک و مصاحبه با 30 سابق بازداشت شدگان اعضای خانواده و سابق اردوگاه مربی. این کمپین بیش از چهار سال گذشته در غرب تا منطقه سین کیانگ که منجر به آنچه که برخی از کارشناسان خواستار یک شکل از "جمعیتی نسل کشی است."

دولت به طور منظم به افراد اقلیت زنان به بارداری چک و نیروهای داخل رحمی دستگاه های عقیم سازی و حتی سقط جنین در صدها نفر از هزاران نفر مصاحبه ها و داده ها نشان می دهد. حتی در حالی که استفاده از آیودی و عقیم سازی کاهش یافته در سراسر کشور آن در حال افزایش است به شدت در سین کیانگ.

جمعیت کنترل اقدامات حمایت توده بازداشت هر دو به عنوان یک تهدید و به عنوان یک مجازات برای عدم رعایت. داشتن بیش از حد بسیاری از کودکان این است که یک دلیل عمده مردم فرستاده شده به اردوگاه های بازداشت AP با پدر و مادر از سه یا بیشتر از سه پاره پاره و دور از خانواده خود را مگر اینکه آنها می توانند با پرداخت جریمه بزرگ.

پس از Gulnar Omirzakh چینی متولد قزاقستان بود, او فرزند سوم دولت دستور داد او را به يو قرار داده شده است. دو سال بعد در ژانویه 2018 چهار مقامات نظامی استتار آمد ضربه زدن در درب او را به هر حال. آنها به Omirzakh از بی پول از بازداشت سبزی گر سه روز به پرداخت $2,685 ما خوب برای داشتن بیش از دو فرزند.

الف Baqytali آغوش مادرش Gulnar Omirzakh در خانه جدید خود را در Shonzhy قزاقستان. Omirzakh چینی متولد قومی قزاقستان می گوید او مجبور شد به داخل رحمی پیشگیری از بارداری, دستگاه و مقامات در چین را تهدید به بازداشت او اگر او نمی پرداخت یک جریمه بزرگ برای تولد, الف, او فرزند سوم. (Mukhit Toktassyn/آسوشیتد پرس)

اگر او نمی, آنها هشدار داده, او را به پیوستن به شوهر و یک میلیون دیگر اقلیت های قومی قفل شده است تا در اردوگاه های اقامت اجباری — اغلب برای داشتن بیش از حد بسیاری از کودکان است.

"برای جلوگیری از مردم از داشتن فرزند اشتباه است" گفت: Omirzakh که رفت و عمیق در بدهی به خراش با هم پول و بعد از فرار به قزاقستان. "آنها می خواهند برای از بین بردن ما به عنوان یک مردم است."

نرخ تولد در بیشتر اویغوری مناطق هوتن و کاشغر سقوط بیش از 60 درصد از سال 2015 تا 2018 آخرین سال در دسترس در دولت آمار. صدها میلیون دلار به دولت هرچه به کنترل تولد باید تبدیل سین کیانگ از چین سریعترین رشد مناطق را به یکی از آن کمترین در فقط چند سال با توجه به تحقیقات جدید به دست آمده توسط آسوشیتدپرس پیش از انتشار توسط چین محقق Adrian Zenz.

"این بخشی از گسترده تر کنترل کمپین به انقیاد Uighurs" گفت: Zenz یک پیمانکار مستقل پیمانکار مستقل و با غیر انتفاعی قربانیان کمونیسم بنیاد یادبود در واشنگتن ،

وزارت خارجه چین و سین کیانگ دولت را در پاسخ به درخواست های متعدد برای نظر. اما پکن در گذشته گفته است که این اقدامات صرفا به معنای عادلانه اجازه می دهد هر دو چینی هان و اقلیت های قومی به همان تعداد از کودکان است.

در زیر چین در حال حاضر رها شده 'یک فرزند سیاست های مقامات بلند تشویق گاهی اوقات مجبور ضد بارداری عقیم سازی و سقط جنین در چینی هان. اما اقلیت اجازه داده شد دو فرزند و سه اگر آنها را از روستا.

دریافت برای جریمه وضع در Zumret Dawut یک اویغوری زن از چین به مراتب غربی سین کیانگ منطقه برای داشتن بیش از حد بسیاری از کودکان است. Dawut می گوید او جریمه شد 18,400 RMB ($3,500 Cdn) برای داشتن فرزند سوم و به زور سترون پس از آزادی از سین کیانگ بازداشت شد. (جزوه/Zumret Dawut از طریق آسوشیتد پرس)

که تغییر رئیس جمهور خلق چین, چین, ترین استبدادی رهبر در دهه. به زودی پس از او به قدرت رسید دولت تجدید نظر تولد مقررات بنابراین سین کیانگ چینی های هان می تواند دارای دو یا سه فرزند فقط مانند اقلیت.

در حالی که مساوی بر روی کاغذ در عمل هان چینی تا حد زیادی در امان سقط جنین عقیم سازی IUD درج و بازداشت برای داشتن بیش از حد بسیاری از کودکان که مجبور هستند در سین کیانگ را اقوام دیگر مصاحبه ها و داده ها نشان می دهد. برخی از روستایی مسلمانان مانند Omirzakh شد punished حتی برای داشتن سه فرزند مجاز توسط قانون.

مجبور کنترل تولد

پانزده Uighurs و قزاق ها گفت: AP آنها می دانستند که افراد زندانی یا بازداشتی برای داشتن بیش از حد بسیاری از کودکان است. بسیاری از دریافت, سال ها و حتی دهه ها در زندان است.

هنگامی که در اردوگاه های بازداشت زنان در معرض مجبور آیودی و آنچه به نظر می رسد پیشگیری از بارداری عکس مصاحبه ها و داده ها نشان می دهد.

یکی سابق بازداشت شدگان Tursunay Ziyawudun گفت: او تزريق شد تا او را متوقف و او را دوره و لگد بارها و بارها در پایین معده در طول بازجویی. او در حال حاضر نمی تواند به کودکان و اغلب بیش از دو برابر در درد و خونریزی از رحم او, او گفت:. Ziyawudun گفت: زنان در اردوگاه ساخته شده بودند به انجام زایمان امتحانات و آیودی و خود را "معلم" به آنها گفت که آنها در صورت سقط جنین اگر در بر داشت ،

در سال 2014 بیش از 200 ، 000 آیودی قرار داده شد در سین کیانگ. تا سال 2018 که شروع به پریدن کرد بیش از 60 درصد به حدود 330,000 آیودی. در همان زمان IUD استفاده به شدت کاهش یافت و در جای دیگر در چین به عنوان بسیاری از زنان شروع به گرفتن دستگاه حذف شده است.

یک اویغوری زن و کودکان از نشستن در یک موتور سه چرخه بعد از مدرسه در وحدت جدید ایجاد کرد در هوتن در غرب چین سین کیانگ منطقه است. تولد کنترل مبارزات انتخاباتی بیش از چهار سال گذشته در غرب تا منطقه سین کیانگ که منجر به آنچه که برخی از کارشناسان خواستار یک شکل از "جمعیتی نسل کشی است." (Andy Wong/آسوشیتد پرس)

چینی بهداشتی آمار همچنین نشان می دهد عقیم سازی رونق در سین کیانگ.

بودجه اسناد و مدارک به دست آمده توسط Zenz نشان می دهد که با شروع در سال 2016 سین کیانگ دولت شروع به پمپاژ ده ها میلیون دلار به یک کنترل تولد برنامه از عمل جراحی. حتی در حالی که عقیم سازی نرخ کاهش یافت و در بقیه کشور آنها رسید هفت برابر در سین کیانگ از سال 2016 تا 2018 به بیش از 60,000 روش.

Zumret Dawut یک اویغوری مادر سه گفت: پس از آزادی از اردوگاه در سال 2018 مقامات او را مجبور به دریافت مي کنند. اگر او نمی, آنها به او گفت که او می خواهم برای بازگشت به اردوگاه.

"من خیلی عصبانی بود," او گفت:. "من می خواستم یکی دیگر از پسر."

قومی هدفمند

کنترل تولد کمپین سوخت توسط دولت نگران است که نرخ زاد و ولد بالا در میان مسلمانان منجر به فقر و افراط گرایی در سین کیانگ یک خشک محصور در خشکی منطقه است که تلاش کرده است در سال های اخیر با knifings و بمب گذاری مقصر تروریست های اسلامی. اگر این برنامه تصویب تاکتیک از چین 'یک کودک', سیاست, کمپین آشکار در سین کیانگ متفاوت در آن است که قومی را هدف قرار.

"هدف ممکن است به طور کامل از بین بردن اویغوری جمعیت, اما آن را به شدت کاهش دهد خود را افزایش داده و آنها را آسان تر برای جذب" گفت: Darren Byler یک کارشناس Uighurs در دانشگاه کلرادو است.

برخی از کارشناسان آن را یک گام بیشتر است.

"این نسل کشی کامل متوقف کند" گفت: اویغوری متخصص جوآن اسمیت فینلی که با این نسخهها کار در دانشگاه نیوکاسل در انگلستان "آن را فوری تکان دهنده جرم قتل در نقطه ای از نوع نسل کشی, اما آن را آهسته و دردناک خزنده نسل کشی است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن