چین را متهم به کانادا از "بلند گو حرف زدن دیپلماسی" برای انتقاد از محاکمه Kovrig و Spavor

چین مشت کردن در کانادا در روز شنبه بیش از انتقادات در مورد چینی محاکمه دو کانادایی گفت: این موضوع بر اساس شواه

توسط PATRIS-FUN در 8 تیر 1399

چین مشت کردن در کانادا در روز شنبه بیش از انتقادات در مورد چینی محاکمه دو کانادایی گفت: این موضوع بر اساس شواهد و اصرار اتاوا بس "بلند گو حرف زدن دیپلماسی است."

چینی دادستان این ماه شارژ کانادایی مایکل Kovrig یک دیپلمات سابق و مایکل Spavor یک تاجر برای مظنون به جاسوسی است. نخست وزیر کانادا جاستین ترودو به نام در پکن بس "بازداشت خودسرانه" و وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo, نیز نامیده می شود برای آزادی آنها.

در یک وب سایت پست یک نماینده از سفارت چین در اتاوا انتقاد اخیر "اظهارات غیر مسئولانه" توسط کانادا رهبران.

"حقایق روشن و شواهد متقن و کافی است. اتهام به اصطلاح 'خودسرانه' بازداشت شهروندان کانادایی است که کاملا بی اساس" پست گفت.

مقامات چینی دستگیر و در اواخر سال 2018 به اتهام به خطر انداختن امنیت ملی به زودی بعد از پلیس کانادا بازداشت Huawei Technologies Co ارشد مالی افسر Meng Wanzhou در ایالات متحده حکم.

یک مرد جوان دارای یک علامت بلبرینگ عکس از مایکل Kovrig و مایکل Spavor خارج B. C. دیوان عالی کشور در ونکوور کجا هواوی رئیس امور مالی Meng Wanzhou با حضور در جلسه در Jan. 21, 2020. (Darryl Dyck/کانادا مطبوعات)

سفارت سخنگو گفت: Meng دستگیری واقعی بازداشت خودسرانه و تکرار پکن تماس برای آزادی او.

"توقف ساخت اظهارات غیر مسئولانه در مورد مایکل Kovrig و مایکل Spavor و اعمال فشار بر چین را از طریق بلند گو حرف زدن دیپلماسی است."

سخنگویان برای ترودو و معاون نخست وزیر Chrystia Freeland بلافاصله نمی تواند رسید.

Kovrig همسر پرسید: این هفته که کانادا وزیر دادگستری در نظر گرفتن دخالت در چینی اجرایی استرداد مورد را امتحان کنید و رایگان دو کانادایی.

ترودو گفت: تبادل Meng برای دو مرد را تضعیف کانادا ارزش ها و نظام عدالت.

آخرین مطالب