شیکاگو افسران پلیس فیلم برداری تیراندازی در ایستگاه قطار در یک ویدیو شهردار Lightfoot خواند "بسیار نگران کننده'

مقامات در حال بررسی تصویری پس از ظهور در توییتر از شیکاگو اداره پلیس ماموران تیراندازی و زخمی شدن یک مظنون در

توسط PATRIS-FUN در 11 اسفند 1398

مقامات در حال بررسی تصویری پس از ظهور در توییتر از شیکاگو اداره پلیس ماموران تیراندازی و زخمی شدن یک مظنون در شیکاگو ایستگاه قطار در روز جمعه.

در یک جفت از فیلم ها ارسال شده در جمعه دو افسر پلیس به نظر می رسد تیزر یک مرد سفید و سپس تلاش برای پین کردن او به زمین در پایه پله برقی.

شک بارها و بارها می گوید: "من نمی توانم چیزی به شما بچه ها" به عنوان نر افسر که در بالا از او به او می گوید بارها و بارها به "توقف مقاومت در برابر." این افسر زن به نظر می رسد به تلاش و اسپری فلفل در چهره و مرد افسر خواستار به "من دست خود را," اما مرد همچنان به مبارزه است.

به عنوان سه به پای خود ماموران در ادامه به اصرار مرد به "توقف مقاومت در برابر." به عنوان مرد مسئول در ادامه به برگزاری مرد زن افسر طول می کشد چند گام به عقب می کشد و از یک تفنگ در مرد است. مرد مامور می گوید: "به او شلیک کنید."

"آقا! خود را قرار داده و f—ing دست پایین!" زن افسر می گوید. او سفارشات مرد به افسر دیگر دست خود را, و آتش سوزی یک شات. افسران دنبال مرد یک پله برقی و دیگر شات از کار اخراج شده است.

مرد بود به ضرب گلوله در شکم و باسن و تحت عمل جراحی برای صدمات خود را وکیل گلوریا اشمیت رودریگز به اسوشیتد پرس گفت که گزارش ماموران با نزدیک شدن مرد پس از آنها خال خال گفته او عبور از میان قطار که نقض یک شهر فرمان.

پلیس در حال انجام اداری و کیفری, تحقیق در مورد تیراندازی معاون سرپرست باربارا غرب گفت: با توجه به AP. غرب به خبرنگاران گفت: روز شنبه که او و موقت سرپرست چارلی بک هستند "به شدت نگران و معنادار سوال در مورد این حادثه است." او گفت که هر دو افسران جدا شده از زمینه وظایف و قرار داده خواهد شد در وظایف اداری در تحقیقات

کوک کانتی وکیل دولت را تایید کرد به زمانی که پلیس شیکاگو گروه خواسته آن را به نقد و بررسی تیراندازی و گفت که از آن خواهد شد کار با اف بی آی در تحقیقات.

شهردار شیکاگو لری Lightfoot شرح داده شده در این ویدئو به عنوان "بسیار نگران کننده" در توییتر جمعه و گفت که او با پشتیبانی از بک تصمیم دولت برای تماس با وکیل و گفت که آن را نیز به طور مستقل مورد بررسی قرار توسط ملکی دفتر پلیس پاسخگویی.

او اضافه کرد که او تا به حال بررسی این فیلم خودش است.

"با قوی نکته که یک چشم انداز نیست تصویر کشیدن تمامیت حادثه تصویری بسیار نگران کننده و اقدامات توسط این افسران در حال عمیقا در مورد" Lightfoot نوشت.

تنها چند ساعت قبل از تیراندازی مقامات اعلام کرده بود قصد دارد برای افزایش حضور پلیس در قطار و در ایستگاه برای رسیدگی به افزایش جرم و جنایت است.

نوشتن به تارا قانون در tara.law@time.com.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن