صندلی ایالات متحده آمریکا ستاد مشترک حسرت راه رفتن با مغلوب ساختن پیشی جستن برای کلیسا عکس-op

ژنرال ارتش ، علامت Milley بالا افسر نظامی در ایالات متحده روز پنجشنبه گفت او اشتباه بود به همراه رئیس جمهور دو

توسط PATRIS-FUN در 22 خرداد 1399

ژنرال ارتش ، علامت Milley بالا افسر نظامی در ایالات متحده روز پنجشنبه گفت او اشتباه بود به همراه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در یک پیاده روی به یک کلیسا از طریق لافایت مربع که در آن او عکس خود را در مبارزه با ریاست جمهوری و همراهان.

این بیانیه توسط ستاد مشترک رئیس خطر انداخته خشم رئیس جمهور نسبت به هر چیزی اشاره انتقاد از رویدادهای او برگزار شده است. مغلوب ساختن پیشی جستن ژوئن 1 راه رفتن را از طریق پارک به مطرح با یک کتاب مقدس در یک کلیسا پس از مقامات با استفاده از اسپری فلفل و فلش چتری برای روشن شدن پارک ها و خیابان ها تا حد زیادی از معترضان مسالمت آمیز.

Milley — که منصوب شد برگ برنده برای خود نقش فعلی در دسامبر 2018 و سوگند در ماه بعد — گفت: حضور او و عکس ها به خطر بیافتد تعهد خود را به یک نظامی جدا از سیاست است.

"من باید شده اند وجود دارد," Milley گفت: در اظهارات به یک دانشگاه دفاع ملی شروع مراسم.

پنتاگون و کاخ سفید روابط باقی می ماند زمان

Milley عمومی عبارت از پشیمانی آید به عنوان رهبران پنتاگون' روابط با کاخ سفید باقی می ماند و تنش پس از اختلاف هفته گذشته بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید به استفاده از نیروهای فدرال برای سرکوب ناآرامی های مدنی باعث مرگ جورج فلوید.

پس از معترضان پاک شد از لافایت مربع مساحت تهمت led همراهان که شامل Milley و وزیر دفاع علامت Esper به سنت جان اسقفی کلیسا جایی که او برگزار شد تا یک کتاب مقدس برای عکاسان و سپس بازگشت به کاخ سفید است.

"حضور من در آن لحظه و در آن محیط ایجاد یک درک نظامی درگیر در سیاست داخلی" Milley گفت. "به عنوان یک سفارش لباس افسر این یک اشتباه بود که من آموخته اند و من صمیمانه امیدواریم که همه ما می توانیم از آن یاد بگیرند."

Esper نه علنا گفت که او اشتباه بودن با مغلوب ساختن پیشی جستن در آن لحظه. او گفت: در یک کنفرانس خبری هفته گذشته که زمانی که آنها در سمت چپ خانه سفید او فکر رفتن آنها به بازرسی آسیب در میدان و در کلیسا و به معاشرت با سرباز گارد ملی در این منطقه است.

Milley شهادت قبل از یک خانه کمیته Feb. 26. (آماندا Voisard/فردا نیوز)

Milley نظرات خود بودند اولین اظهارات عمومی در مورد لافایت مربع رویداد در تاریخ 1 ژوئن که کاخ سفید رسما به عنوان "رهبری لحظه" برای مغلوب ساختن پیشی جستن شبیه به وینستون چرچیل بازرسی ناشی از بمب های آلمانی در لندن در طول جنگ جهانی دوم است.

عمومی داد و بیداد زیر فلوید مرگ در دست مینیاپولیس پلیس ایجاد کرده است, لایه های چندگانه فوق العاده تنش بین تهمت و ارشد مقامات پنتاگون. زمانی که Esper خبرنگاران در ژوئن 3 که او مخالف مغلوب ساختن پیشی جستن آوردن فعال-سربازان وظیفه در خیابان های پایتخت کشور برای مقابله با معترضان بالقوه و غارتگران تهمت castigated او را در چهره به چهره نشست.

دم اختلاف بیش از مؤتلفه نمادها

فقط این هفته Esper و Milley اجازه دهید آن را شناخته شده خود را از طریق سخنگویان که آنها باز به یک "دو حزبی بحث" از اینکه 10 پایگاه ارتش به نام مؤتلفه افسران ارتش باید تغییر نام داد و به عنوان یک حرکت با هدف disassociating نظامی از نژادپرستانه میراث جنگ داخلی. روز چهارشنبه تهمت توییتی که او هرگز اجازه نمی دهد نام به تغییر ابتلا به برخی از در پنتاگون ،

دریایی سپاه در هفته گذشته نقل مکان کرد و جلوتر با ممنوعیت نمایش عمومی از مؤتلفه ارتش پرچم در آن پایگاه و نیروی دریایی این هفته گفت: برنامه های مشابه ممنوعیت اعمال شده به آن پایگاه های کشتی و هواپیما. مغلوب ساختن پیشی جستن است و نه اظهار نظر علنی در آن حرکت می کند که نیاز نیست کاخ سفید یا کنگره تصویب.

Milley مورد استفاده خود را شروع نشانی بود که از قبل ثبت شده و ارائه شده به عنوان یک پیام ویدئویی در خط با فاصله فیزیکی با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس به افزایش این ماده در حضور او با مغلوب ساختن پیشی جستن در لافایت مربع است. او در معرفی این موضوع به مخاطبان خود از افسران نظامی و غیر نظامی مقامات در زمینه مشاوره از یک افسر ارتش و مبارزه با کهنه که صرف 40 سال ،

او گفت: تمام رهبران نظامی ارشد باید آگاه باشید که کلمات و اعمال خود را خواهد شد از نزدیک تماشا کردند.

"و من ایمنی نمی," او گفت: با توجه به عکسی از او در میدان لافایت. "که موجب یک بحث ملی در مورد نقش ارتش در جامعه مدنی است." او ابراز تاسف شده وجود دارد و گفت: درس گرفته شود از آن لحظه است که همه در لباس نه تنها سربازان بلکه شهروندان است.

"ما باید نگه دارید عزیز اصل از غیر سیاسی نظامی است که عمیقا ریشه در ماهیت جمهوری ما," او گفت:. "در آن طول می کشد زمان و کار و تلاش, اما ممکن است مهم ترین چیزی که هر یک از ما می کند هر روز."

سازمان دیده بان | جیمز Mattis انتقاد تهمت عملکرد:

سابق ایالات متحده آمریکا وزیر دفاع جیم برخوردار است را محکوم کرد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن استفاده از نیروی نظامی برای سرکوب تظاهرات در نزدیکی کاخ سفید و گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن "تلاش می کند به تقسیم." 4:30

Milley همچنین ابراز خشم خود را در Floyd قتل و خواست افسران نظامی به رسمیت شناختن قرن ها از بی عدالتی نسبت به آمریکایی های آفریقایی تبار.

"آنچه ما می بینیم این است که سایه طولانی ما گناه اصلی در جیمز تاون 401 سال پیش," او گفت: مراجعه به سال است که در آن برای اولین بار به بردگی گرفته آفریقایی وارد در سواحل استعماری ویرجینیا.

Milley گفت: نظامی ساخته شده است که مهم پیشرفت در مسابقه مسائل, اما بسیار و در عین حال به انجام از جمله ایجاد شرایط برای بزرگتر نسبت آفریقایی افسران به افزایش نظامی ارشد رتبه. او اشاره کرد که خدمات خود را به ارتش است فقط یک آفریقایی آمریکایی ژنرال چهار ستاره و ذکر است که نیروی هوایی است که در مورد به سوگند در اولین آفریقایی آمریکایی رئیس خدمات.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن