CDC منتشر مقایسه کردن بخش از بازگشایی ارشاد کنار گذاشته توسط کاخ سفید

دکتر ریک روشن, که رییس فدرال رسمی که قبلا پیشرو coronavirus واکسن توسعه روز پنج شنبه تحویل شهادت قبل از کنگره

توسط PATRIS-FUN در 26 اردیبهشت 1399

دکتر ریک روشن, که رییس فدرال رسمی که قبلا پیشرو coronavirus واکسن توسعه روز پنج شنبه تحویل شهادت قبل از کنگره است که با توجه به فاکس نیوز' Bret Baier, ممکن است سیاسی "مخرب" برای رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

روشن شهادت قبل از کنگره پس از تشکیل پرونده whistleblower شکایت ادعا "cronyism" در وزارت بهداشت و خدمات انسانی پس از حذف به عنوان مدیر آن پزشکی پیشرفته تحقیقات و توسعه قدرت. در علاوه بر این به اصرار دولت فدرال به سطح شیب دار تا پاسخ خود را به کروناویروس همه گیر برای جلوگیری از زندگی بیشتر از اینکه از دست او ادعا در شهادت او را دولت بود و نه به اندازه کافی آماده شده برای این بیماری همه گیر است و از هشدارهای کارشناسان مانند او بودند "نادیده گرفته شده" به عنوان "صفحات از ما همه گیر راهکار نادیده گرفته شد توسط برخی در رهبری است."

"این مهم است شهادت امروز" Baier گفت: در فاکس نیوز. "...او یک مقدار زیادی از تجربه و او با گفتن یک داستان در مورد آماده بودن برای این بیماری همه گیر. این است که به طور بالقوه از نظر سیاسی مضر برای رئیس جمهور."

مغلوب ساختن پیشی جستن است را رد کرد و روشن به عنوان تنها یک "کارمند ناراضی" اما روشن Baier گفت: "نه بی اعتبار راحتی." فاکس نیوز میزبان اضافه شده شهادت بود که از "ماده" را می توان در ایران توسط دموکرات ها به عنوان مثال از مغلوب ساختن پیشی جستن "انداختن توپ" در بحران است.

روشن است اتهام او برداشته شد از موقعیت خود را در بخشی به دلیل او نمی خواهد به عقب مغلوب ساختن پیشی جستن-تبلیغ هیدروکسی کلروکین به عنوان یک COVID-19 درمان و دفتر مشاور ویژه به تازگی یافت "دلایل منطقی" به باور او بیمارستانها در حال تمام شدن بود تلافی جویانه. برندان فرداtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب