CBO برآورد اوقات فراغت و بخش مهمان نوازی را از دست داده و نزدیک به 50 درصد از شغل خود در ماه مارس و آوریل

چلسی Phaire دارای یک هدف: به هنر در دسترس برای همه. 10 سال از Danbury, کانکتیکات, راه اندازی چلسی خیریه بنابر

توسط PATRIS-FUN در 2 خرداد 1399

چلسی Phaire دارای یک هدف: به هنر در دسترس برای همه.

10 سال از Danbury, کانکتیکات, راه اندازی چلسی خیریه بنابراین او می تواند ارسال مداد رنگی, مداد رنگی, نشانگر, ژل قلم و کاغذ و کتاب رنگ آمیزی برای بچه ها در پناهگاه بی خانمان و نگهداری. دو سال پیش Phaire شاهد خشونت اسلحه و شروع به استفاده از هنر به عنوان درمان. این به او کمک کرد تا آنجا که او می خواست برای به اشتراک گذاشتن تجربه با دیگر بچه ها رفتن را از طریق تروما.

Phaire اش را راه اندازی موسسه خیریه در ماه اوت گذشته در روز تولد او درخواست دوستان برای اهدای لوازم هنری در ازای ارائه. با کسانی که مواد او قادر به کنار هم قرار دادن 40 هنر کیت برای یک پناهگاه بی خانمان در نیویورک است. او راه اندازی یک آمازون لیست علاقه مندی مردم از سراسر کشور می تواند اهدای اقلام و در پنج ماه اول او موسسه خیریه Phaire توزیع نزدیک به 1000 کیت.

قبل از همه گیر Phaire و مادر او را ملاقات با کودکان و نوجوانان, دریافت, هنر, کیت, اما در حال حاضر آنها در حال ارسال تجهیزات به جای. از زمان شروع این بیماری همه گیر چلسی خیریه فرستاده است بیش از 1500 کیت به کودکان در 12 متحده است. "من احساس خوبی در داخل دانستن آنها چگونه خوشحال هستند که خود هنر کیت" Phaire سی ان ان گفت. "من قطعا رشد به عنوان یک فرد به این دلیل است. در حال حاضر رویای من این است که برای دیدار با هر بچه در کل جهان و به آنها هنر است. چه کسی می داند شاید اگر ما انجام این کار و پس از آن بچه های ما در انجام این کار ما باید صلح جهانی است." کاترین گارسیاtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن