'فاجعه' بافندگی به عنوان آواره سوری از فرار به سمت بسته مرز ترکیه

"کودکان. هزاران نفر از کودکان زیر درختان." که جواب آمد که آمیزش از دکتر Tammam Lodami در گوشی از شمال سوریه در

توسط PATRIS-FUN در 25 بهمن 1398

"کودکان. هزاران نفر از کودکان زیر درختان."

که جواب آمد که آمیزش از دکتر Tammam Lodami در گوشی از شمال سوریه در شهر al-دانا زمانی که خواسته به شرح شرایط زمین است.

در شمال شهر ادلب و غرب حلب شهر گرفتار در میان دو جانبه پیشرفته توسط دولت سوریه نیروهای خود را در روسیه به عنوان حامیان رئیس جمهور سوریه بشار اسد به دنبال به دست آوردن مجدد کنترل از گذشته مخالفان محاصره در کشور است.

"این مورد است" Lodami گفت: به عنوان او تلاش برای انتقال مقیاس بحران او را شاهد ورود دهها هزار نفر از مردم سوریه آواره از جنگ و رهبری نسبت به یک بسته مرز ترکیه با هیچ پناهگاه و فرو بردن درجه حرارت به عنوان کم به عنوان -7 C.

"من به زبان انگلیسی فروتن است," او گفت:. "من می خواهم برای رسیدن به صدای من به جهان است."

اما بسیار کمی به نظر می رسد قادر به نفوذ بی تفاوتی جهان و گریزان که بدن به عنوان شناخته شده دیپلماتیک جامعه این روزها حتی زمانی که هشدارهای صدای دیگری ممکن است تشدید جنگ وارد آن 10 سال است.

دکتر Tammam Lodami یک دندانپزشک است که در حال حاضر با این نسخهها کار به عنوان یک مدیر برای این اتحادیه از مراقبت های پزشکی و امداد سازمان در شمال سوریه در شهر al-دانا می گوید: این شهر که در آن او به طور معمول از شیوه های سرشار با مردم آواره از جاهای دیگر در کشور است. (فرستاده شده توسط اتحادیه از مراقبت های پزشکی و امداد سازمان)

"شما می توانید با در نظر گرفتن این روز به عنوان یک فاجعه" گفت: Lodami یک دندانپزشک تجارت که در حال حاضر با این نسخهها کار برای این اتحادیه از مراقبت های پزشکی و امداد سازمان (UOSSM).

"خانواده خود را ترک شهرها و خانه برای ترس از بمباران بی رویه. [سوریه نیروهای رژیم] هدف قرار دادن بیمارستانها و مراکز درمانی آمبولانس و مدارس و بازارها و غیرنظامیان است. همه چیز است."

'سریعترین رشد جابجایی'

سوریه صرف جنگ سیستماتیک corralling شورشی مخالف مبارزان گروه های افراطی و فعالان سیاسی و صدها نفر از هزاران نفر از مردم آواره به استان ادلب.

در حال حاضر رژیم اسد به نظر می رسد در آینده برای مخالفان خود در میان آنها وابسته به القاعده miliants با حملات هوایی فرش یک مسیر برای سربازان بر روی زمین است.

نیروهای رژیم شروع به پیشروی های خود را در ماه آوریل 2019 اما از آن شده است چیدن بخار. برخی از 700,000 سوری مجبور به ترک خانه های خود در شمال غربی سوریه از اوایل ماه دسامبر با توجه به سازمان ملل متحد برای امور انسان دوستانه.

روز سه شنبه سخنگوی ینس Laerke توصیف آن به عنوان بیشترین تعداد افراد آواره در یک دوره از زمان شروع بحران سوریه تقریبا نه سال پیش.

آن را "سریعترین رشد جابه جایی ما تا کنون دیده ام در این کشور گفت:" در یک کنفرانس خبری در ژنو است.

یک آواره دختر به نظر می رسد از یک چادر در Azaz سوریه در روز پنج شنبه. (خلیل Ashawi/فردا نیوز)

آن را دشوار است به درک که چرا هنگامی که مواجه با تصاویر روزانه جهنمی بیرون آمدن از ادلب: بستگان گریه بیش از سوخته اجساد عزیزان کشته در حملات هوایی و سفید و کلاه ایمنی کارگران نجات برداشت خون آلود و گریه کودکان را از زیر آوار.

جاده های منتهی به سوی مرز ترکیه در حال مسدود با وسایل نقلیه لود پایین با خانواده به اندازه کافی خوش شانس به آنها را یا clamber در حمل آنچه که آنها می توانند.

بسیاری از آنها رهبری نسبت Atmeh های وسیع اردوگاه حدود یک میلیون نفر از مردم در امتداد سوریه هنوز بسته مرز با ترکیه است.

'شرایط اضطراری'

دکتر Okbaa Jaddou متخصص اطفال وجود دارد گفت: بیمارستان خود تنها 40 تخت.

"در [این] تخت ما قرار داده 80 [کودکان] و یا شاید 120 [کودکان] چون [وجود دارد] بسیاری از مردم در حال حاضر او گفت:" در یک مصاحبه اسکایپ در روز چهارشنبه. "ما عامل در شرایط اضطراری."

در اصل از حما یک شهر بیشتر جنوب Jaddou شده است زندگی در آتما برای دو سال.

"من آواره و من [نیست] یافت می شود هر جایی امن تر از مرز سوریه و ترکیه به دلیل رژیم [سوریه] به تلافی همه جا."

"اگر وضعیت [ادامه] ما در حال رفتن به یک بحران بزرگ در مرز ترکیه و سوریه."

آوارگان داخلی دریافت نان در یک اردوگاه موقت در Azaz سوریه در روز پنج شنبه. (خلیل Ashawi/فردا نیوز)

ادلب قرار بود یک "د-تشدید منطقه" به توافق در مذاکرات هسته ای کار می کرد بین ترکیه است که پشتیبانی از برخی از گروه های شورشی در داخل ایران و روسیه است.

حدود 1,800 شهروندان با توجه به گزارش های جدید کشته شده اند, پس از آن.

اخیر مرگ و میر تعدادی از سربازان ترکیه کشته سوریه بمباران افزایش تنش های قابل توجهی. در اوایل این هفته رئیس جمهور ترکیه رجب طیب اردوغان دستور تقویت نیروهای نظامی به مرز.

زنگ زنگ

"اگر کوچکترین آسیب به سربازان ما در مشاهده پست ها و یا مکان های دیگر من اعلام از اینجا که ما آمار نیروهای رژیم در همه جا از امروز او گفت:" به غرش تشویق در پارلمان ترکیه "صرف نظر از خطوط [بس]."

چشم انداز سوریه و نیروهای ترکیه معاملاتی آتش سوزی در یک رویارویی مستقیم صدا زنگ زنگ.

"آنچه که ما باید کاملا جلوگیری از این توسعه به گسترده تر درگیری بین ترکان سوریه و روسیه" گفت: Hamish د برتون-گوردون مدیر گروه پزشکان زیر آتش و مشاور به سازمان های غیر دولتی مشغول به کار در سوریه است.

یک سرباز و سلاح های شیمیایی, متخصص, او می خواهم برای دیدن ناتو کشورها از جمله کانادا انجام بیشتر برای حمایت از ترکیه در زمان بحران است.

اما ترکیه نیز خشم متحدان غربی در ماه های اخیر با حرکت علیه کردها در شمال شرقی با اعتبار کمک به نیروهای متفقین در مبارزه با "دولت اسلامی" یا داعش.

جاده های منتهی به سوی مرز ترکیه در حال مسدود با وسایل نقلیه لود کردن با خانواده است. (فرستاده شده توسط اتحادیه از مراقبت های پزشکی و امداد سازمان)

د برتون-Gordan گفت: این نمایش در بریتانیا حداقل این است که آن را نباید درگیر کنید تا زمانی که آن را بیش از همه و پس از آن کمک به انتخاب کنید تا قطعات.

"شما می دانید من تا به حال جلسات با وزرای دولت برای این درخواست اما دیدگاه وجود دارد قطعا در اینجا در لندن است که تمام ادلب که تحت ترکی یا روسی کنترل در حال اجرا جهادی. که فقط این مورد نیست."

پزشکان بر روی زمین در Bab al Hawa بیمارستان در نزدیکی مرز ترکیه تخمین می زنند که 95 درصد از قربانیان از آخرین حمله در حال شهروندان و با دو سوم زنان و کودکان است.

روحیه تهدید

"سه میلیون غیرنظامیان به دام افتاده" گفت: ده برتون-گوردون. "اگر هیچ پشتیبانی برای کمک به آنها روحیه خود را به طور کامل می رود. و همانطور که می دانیم در حال حاضر بسیاری از آنها با عجله به سمت مرز ترکیه."

حضور قوی نظامی ترکیه حضور که در امتداد مرز ارائه می دهد به راحتی به کسانی که پناه در این نزدیکی هست با توجه به Jaddou اما چند بر این باورند که ترکیه به اندازه کافی قوی به سوریه داده می شود روسیه و ایران متحدان حمایت از دمشق.

"ده دقیقه پیش من شنیده چهار بمب از ترکیه توپ," او گفت:.

"اما این چهار بمب گذاری نمی تواند این وضعیت را تغییر دهید چرا که روسیه در پشتیبانی از رژیم اسد با هواپیماهای جنگ.

"ادلب, آخرین, مخالفت قلعه رفتن به تسلیم. چرا که مردم فقط با تفنگ نمی تواند مبارزه با هواپیماهای جنگ."

Lodami توضیح داده در حال رشد 'فاجعه' به CBC اخبار توسط تلفن از al-دانا در استان ادلب که در آن برای چند روز گذشته او می گوید: او شاهد هزاران نفر از مردم در تلاش برای فرار از مبارزه شدید. (فرستاده شده توسط اتحادیه از مراقبت های پزشکی و امداد سازمان)

در al-دانا Lodami نمی خواهند به بحث در مورد سوریه و ترکیه رویارویی است. این یک سوال سیاسی است و او در رابطه با کمک به نیازمندان, او گفت:.

"چگونه ما [صورت] خدا ما با بچه ها ؟" او می پرسد. "همه جهان است. تمام جهان وجود دارد یک مشکل بسیار بزرگ است. آنها را نمی دهد هر گونه مراقبت و یا علاقه به این کودکان و زنان در زیر درختان."

از او بپرسید چه نیازهای فوری خود را دارد و جواب می آید و بدون مکث.

"ما نیاز به صلح است. فقط صلح است."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن