کارت در اصل فرستاده 33 سال پیش در نهایت می رسد به لطف یک پست دفتر تمیز کردن عمیق

محققان در دانشگاه مریلند که تجزیه و تحلیل هوشمند داده های مکان یافت می شود که در این هفته پس از گرجستان اجازه

توسط PATRIS-FUN در 19 اردیبهشت 1399

محققان در دانشگاه مریلند که تجزیه و تحلیل هوشمند داده های مکان یافت می شود که در این هفته پس از گرجستان اجازه دهید کسب و کار مانند شام خوردن در رستوران ها و سالن های بازگشایی در آوریل 24, اضافی 62,440 بازدید به آنجا سفر روزانه با بسیاری از آینده نزدیک متحده که در آن کسانی که کسب و کار هنوز هم بسته شد.

محققان گفتند این را فراهم می کند شواهد بازگشایی برخی دولت اقتصاد زودتر از دیگران احتمالا می تواند بدتر و گسترش گسترش coronavirus. "این دقیقا همان نوع از اثر ما نگران بوده ام در مورد" پروفسور Meagan فیتزپاتریک از دانشگاه مریلند دانشکده پزشکی گفت: واشنگتن پست. "این یک نتیجه غیر قابل پیش بینی با باز کردن کسب و کار در یک محل و مردم از رفتن به دنبال خدمات وجود دارد."

Lei Zhang این مطالعه منجر پژوهشگر گفت: آنها با استفاده های ناشناس اطلاعات محل از برنامه های گوشی های هوشمند است که نشان داد که در هفته پس از مارس 24 مجموع 546,159 مردم سفر به گرجستان از کشورهای دیگر. که شامل 62,440 بیشتر سفرهای روزانه نسبت به هفته قبل از reopenings ژانگ گفت. محققان همچنین دریافتند 92 درصد از کسانی که اضافی سفر بودند افرادی که از آلاباما, کارولینای جنوبی, تنسی و فلوریدا. در آن زمان گرجستان تنها دولت در منطقه است که اجازه مکانهای تفریحی برای باز کردن در علاوه بر این به سالن مو و آرایشگر مغازه ورزشگاه و ناهار خوردن در رستوران ها.

فیتزپاتریک گفت: پست آن را حداقل دو هفته برای دیدن اگر نرخ بالاتر از بزرگراه میان ایالتی سفر نتایج در بیشتر coronavirus بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر. ادامه مطلب در واشنگتن پست. کاترین گارسیاtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب