کیپ تاون — یک بهشت توریستی بدون گردشگران

آفریقای جنوبی بخش گردشگری است که در آستانه سقوط به دلیل coronavirus بحران است. روز پنج شنبه گذشته گردشگران آلم

توسط PATRIS-FUN در 3 اردیبهشت 1399

آفریقای جنوبی بخش گردشگری است که در آستانه سقوط به دلیل coronavirus بحران است. روز پنج شنبه گذشته گردشگران آلمانی به تخلیه شود. DW خبرنگار Adrian Kriesch گزارش از کیپ تاون است.

بسیاری از آلمانی ها خاطرات خوشی از کیپ تاون استادیوم فوتبال. در اینجا بود که آلمان تیم ملی را شکست داد و آرژانتین 4-0 در یک چهارم نهایی جام جهانی 2010. از آن زمان به بعد ورزشگاه باقی مانده است تا حد زیادی استفاده نشده از یک فیل سفید. و در حال حاضر آن است که یک محل از خداحافظی.

این شهر را انتخاب کرده است این ورزشگاه به عنوان یک نقطه جلسه برای گردشگران که در حال پرواز کردن توسط خود دولت به دلیل coronavirus بحران است. پس از پایان ماه مارس, آفریقای جنوبی تحمیل کرده است یکی از دقیقترین حکومت در جهان است. دویدن و راه رفتن ممنوع است و همچنین فروش الکل و سیگار. تمام فعالیت های گردشگری متوقف شده است و تنها چند هتل ها هنوز جای رشته گردشگران است. مرزها بسته شده اند و در پرواز برنامه ریزی شده اند به حالت تعلیق درآمد.

'امیدوارم مردم خواهد آمد'

بعد از عقب و جلو دولت آفریقای جنوبی در حال حاضر اجازه کشورهای دیگر به پرواز خود شهروندان است. در هفته های اخیر صف های طولانی تشکیل داده اند تقریبا روزانه در اطراف ورزشگاه در شهر کیپ تاون. در اینجا مسافران هستند اولین آزمایش برای علائم و پلیس بررسی کارت های هویت. تنها پس از آن آنها سفر در اتوبوس به فرودگاه و به بریتانیا و آمریکا و هلند و آلمان.

Colin Deiner, the head of the Civil Protection Department in the Western Cape region (DW/A. Kriesch)

کالین Deiner رئیس حفاظت مدنی بخش در کیپ غربی و کنترل عملیات در ورزشگاه

"ما واقعا امیدواریم که مردم به یاد داشته باشید آنچه در آن بود در اینجا قبل از — و دوباره می گوید:" کالین Deiner به عنوان فرودگاه شاتل اتوبوس آماده پشت سر او. رئیس حفاظت مدنی بخش در منطقه کیپ غربی تجربه کرده است و بسیاری از بلایای طبیعی — اما تا به حال نه یک بیماری همه گیر.

گردشگران و مسافران به ارمغان آورد COVID-19 به آفریقای جنوبی و گسترش ویروس. داستان به سرعت گسترش و متفاوت موارد گزارش شده سوخت خشم در میان مردم مانند آلوده هلندی که بازدید چند wineries با سفر گروه در چند روز و یا یک سفر در یک سفر از طریق مناطق مختلف — که شامل یک توریست که تست مثبت تنها در پایان سفر.

آلمان منشور 19 هواپیما

آلمان راه اندازی شد بزرگترین عملیات بازگشت برای اتباع خود رشته در خارج از کشور. دولت آلمان به اجاره تعداد 19 هواپیما حامل حدود 5000 گردشگران از آفریقای جنوبی South African Airways. این احتمالا آخرین تزریق مالی به صورت بسیار مدیون شرکت هواپیمایی دولتی است که در آستانه ورشکستگی است.

Employees of the German Consulate in Cape Town organize the return flights to Germany (DW/A. Kriesch)

کارکنان کنسولگری آلمان در شهر کیپ تاون را سازماندهی پروازهای بازگشت به آلمان

"هر روز بیشتر شرکت ها در حال رفتن زیر" سیسا Ntshona سر از آفریقای جنوبی, گردشگری, دولت, بازاریابی سازمان است. "آن را مانند یک رقابت برای دیدن که می تواند نفس خود را نگه دارید طولانی ترین. اما شما نمی دانید که چگونه شما را به نگه داشتن نفس خود را — و برخی فقط از بخار اجرا و سقوط توسط ایستگاه فرعی," او گفت: DW.

در سال های اخیر مهم بخش معدن است به طور فزاینده شود و رئیس جمهور سیریل Ramaphosa قرار داده است امید خود را در گردشگری به عنوان یک رشد بخش. برخی از 10.5 میلیون گردشگر آمد به آفریقای جنوبی در سال گذشته است. هدف این بود به دو برابر این تعداد تا سال 2030 اما در حال حاضر تبدیل شدن به یک چشم انداز دور.

شش تا 18 ماه در یک الگوی برگزاری

سیسا Ntshona هنوز نمی تواند پیش بینی کند که دقیقا چه چیزهایی را ادامه خواهد داد. "اما شکوفایی خواهد بود در ابتدا رانده داخلی سفر" و سپس توسط منطقه نمونه گردشگری از کشورهای همسایه. گردشگران از اروپا و آسیا و امریکا, که حساب برای بخش بزرگی از گردشگری درآمد خواهد شد و احتمالا تنها مجاز به بازگشت به بعد. این می تواند شش تا 18 ماه.

دولت در کنار هم قرار دادن چندین بسته کمک, به خصوص برای کمک به کسب و کارهای کوچک. وزارت گردشگری ارائه شده است یکی کردن کمک های مالی — 50,000 برامدگی لبه طبقات سنگ به ازای هر شرکت در مورد €2,500 ($2,646). در مجموع 200 میلیون برامدگی لبه طبقات سنگ شده است را کنار بگذارند برای این منظور به معنی حداکثر 4000 شرکت ها قادر خواهد بود به نفع.

Empty streets in Cape Town because of the curfew (DW/A. Kriesch)

در کیپ تاون خیابان ها را خالی هستند به دلیل مقررات منع رفت و آمد

"اما چگونه بسیاری از مستقل راهنمایان گردشگری به طور رسمی ثبت شده و می توانید این کار را انجام?" می پرسد مایک زوما. برای 10 سال به او نشان داده گردشگران از سراسر جهان کیپ تاون و آن township Langa که در آن او همچنین با این نسخهها کار در یک رستوران. هر دو شغل از بین رفته اند در حال حاضر.

"اگر من می گویند که وضعیت فاجعه بار است که کتمان می شود, می گوید:" زوما. در شهرک های مواد غذایی در حال تبدیل شدن به کمیاب برای بسیاری از مغازه ها در حال حاضر شاهد افزایش تعداد سرقت. در Langa یک مغازه مشروب فروشی و غارت کردند.

مایک زوما است با این وجود خوش بینانه در مورد آینده است. زمانی که حکومت نظامی است و بیش از او می خواهد برای پیدا کردن شغل دیگری. شاید در یک مرکز تماس. اصلی فصل گردشگری است بیش از در حال حاضر به هر حال — و هنگامی که تابستان می آید و در پایان سال او می گوید: پس از آن امیدوارم چند گردشگران بیش از حد خواهد شد.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de
آخرین مطالب