کانادایی ها انتظار می رود برای ورود به کشورهای عضو اتحادیه اروپا اما شهروندان ایالات متحده به احتمال زیاد به از دست

اتحادیه اروپا روز سه شنبه اعلام کرد یک لیست از کشورهایی که شهروندان را مجاز به وارد 31 کشور اروپایی اما اکثر آ

توسط PATRIS-FUN در 10 تیر 1399

اتحادیه اروپا روز سه شنبه اعلام کرد یک لیست از کشورهایی که شهروندان را مجاز به وارد 31 کشور اروپایی اما اکثر آمریکایی ها به احتمال زیاد رد ورود برای حداقل دو هفته دیگر به دلیل افزایش عفونت کروناویروس در آمریکا

انتشار گزارش های رسانه ای می گویند, کانادا, استرالیا, نیوزیلند, ژاپن, کره جنوبی و تایلند در میان کشورهای در لیست تایید شده.

به عنوان در اروپا اقتصاد حلقه از تاثیر coronavirus جنوبی کشورهای اتحادیه اروپا مانند یونان و ایتالیا و اسپانیا هستند از جان گذشته برای جلب دوباره خورشید محبت بازدید کنندگان و تنفس زندگی را به خود آسیب دیده و گردشگری صنایع.

بیش از 15 میلیون آمریکایی در حال برآورد شده برای سفر به اروپا هر سال و در حالی که برخی از 10 میلیون اروپایی ها سر در سراسر اقیانوس اطلس.

هنوز هم بسیاری از مردم در داخل و خارج اروپا باقی می ماند و با احتیاط از سفر در coronavirus دوران با توجه به غیر قابل پیش بینی از این بیماری همه گیر و احتمال دوم امواج از عفونت است که می تواند پرواز و رزرو هتل. دهها هزار نفر از مسافران بود از کوره در رفته, هرج و مرج تقلا در ماه مارس به خانه به عنوان همه گیر جاروب در سراسر جهان و مرزهای ناودان.

اتحادیه اروپا سفرای خود را در بروکسل آغاز کرده اند تا یک روش نوشته که دیدن لیست تایید شنبه تا زمانی که هیچ ایرادات مطرح شده توسط کشورهای عضو. لیست رود که شامل بیش از 15 کشور است که عفونت با ویروس نرخ در مقایسه با کسانی که در اتحادیه اروپا.

ایالات متحده موارد افزایش

میزان عفونت در برزیل و روسیه و هند در حال بالا بیش از حد و آنها نیز بعید است به کاهش است.

این کشورها نیز باید برای بلند کردن هر گونه ممنوعیت آنها ممکن است در اروپا مسافران است. لیست کشورهای مجاز است به روز شود هر 14 روز با کشورهای جدید اضافه شده و یا حتی رها کردن بسته اگر آنها نگه داشتن این بیماری تحت کنترل است.

روزانه تعداد موارد تایید شده در ایالات متحده رسید و در طول هفته گذشته. ایالات متحده بدترین شیوع کروناویروس با نزدیک به 2.6 میلیون نفر تایید آلوده و بیش از 126,000 مرده با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز است که کارشناسان می گویند طلب بخشایش همه گیر واقعی تلفات به دلیل محدود تست و دلایل دیگر.

در مقابل گذشته از قابل توجه شیوع اخیر به یک کشتارگاه در غرب آلمان این ویروس گسترش است و به طور کلی تثبیت سراسر قاره اروپا است.

در ماه مارس رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به حالت تعلیق همه مردم از اروپا ID check-رایگان سفر منطقه از ورود به ایالات متحده, و آن را بعید است که در حال حاضر شهروندان ایالات متحده خواهد بود واجد شرایط برای ورود به اتحادیه اروپا.

اتحادیه اروپا از اعمال محدودیت های غیر ضروری سفر به 27 کشور به اضافه نروژ و سوئیس که بخشی از شنگن باز-مرزهای منطقه در ماه مارس برای متوقف کردن گسترش ویروس. شهروندان غیر اتحادیه اروپا که در حال حاضر در اروپا زندگی می کنند را شامل می شوند نیست در ممنوعیت.

اتحادیه اروپا لیست صدق نمی کند, سفر به انگلیس که در سمت چپ اتحادیه اروپا در ماه ژانویه است. بریتانیا در حال حاضر نیاز به تمام تماس های ورودی مسافران — نوار چند مورد استثنا مانند رانندگان کامیون — برای رفتن به یک خودخواسته 14 روز در قرنطینه اگر چه اندازه گیری است که تحت بررسی است و به احتمال زیاد به سهولت در هفته های آینده. نیاز نیز به انگلستان شهروندان است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب