کانادا کشیش محکوم به 3 ماه برای هجوم میانمار coronavirus قانون

یک دادگاه در میانمار روز دوشنبه محکوم کانادا کشیش یک کلیسای پروتستان به سه سال حبس پس از پیدا کردن او را به ات

توسط PATRIS-FUN در 16 مرداد 1399

یک دادگاه در میانمار روز دوشنبه محکوم کانادا کشیش یک کلیسای پروتستان به سه سال حبس پس از پیدا کردن او را به اتهام نقض قانون در نظر گرفته شده برای مبارزه با گسترش coronavirus.

میانمار-متولد دیوید الله بود و متهم به نقض ممنوعیت اجتماعات بزرگ با برگزاری یک جلسه مذهبی در یانگون در 7 آوریل.

Lah وکیل Aung کی برنده گفت: دادگاه پیدا کرده بود مشتری خود را به جرم نقض مقاله ای در مدیریت بحران های طبیعی قانون چرا که او موفق به تطابق با بخشنامه برابر کرده است.

یک میانمار همکار Lah, وای قدح دریافت حکم همان است.

شواهد Lah اقدامات آمد از تصویری از این رویداد که نوشته شده بود در حساب های رسانه های اجتماعی تحت کنترل او است. ویدئوها نشان داد او ظاهر می شود به نقض این ممنوعیت که در زمان اثر در اواسط ماه مارس در موارد دیگر نیز هست.

تورنتو-بر اساس Lah تا به حال التماس کرد گناه نیست ماه گذشته است اما نه اظهار نظر علنی در مورد او.

الله مذاکرات در یک ویدیو یوتیوب را مىخواند و در طول بیماری کروناویروس (COVID-19) شیوع در یانگون در مارس 1 در این صفحه نمایش, گرفتن, گرفته شده از یک ویدیو. (فرزند خدا/یوتیوب/فردا نیوز)

حدود 50 نفر از Lah را به هواداران نشان داد تا در دادگاه روز شنبه به قرض دادن حمایت خود را. کسانی که ایستاده در دادگاه ورودی مستقر چتر در تلاش برای خنثی کردن رسانه ها از عکس گرفتن از او.

Lah ساخته شده خود را برای اولین بار حضور در دادگاه در ماه مه پس از آزادی از قرنطینه که به دنبال یک بیمارستان باقی بماند چرا که او تا به حال قرارداد COVID-19. بیش از 20 پیروان خود گزارش همچنین آزمایش مثبت برای coronavirus.

در علاوه بر این به تجمعات Lah مشتعل خشم عمومی برای اظهارات خود را در آنلاین ویدئوها از خطبه های خود را. یک ویدئو نشان داد که او مدعی است که مسیحیان ایمنی بدن را از ابتلا به کوروناویروس.

"من می تواند تضمین کند اگر کلیسا خود را در حال راه رفتن در مسیر درست است و شما باید تمام مسیح را در قلب خود را, شما نمی توانید به این بیماری گفت:" در یک چنین سخن گفتن.

یکی دیگر از کلیپ به خود جلب کرد که تمسخر در عمدتا بودایی میانمار به حال او گفت که آموزه های راهبان بودایی مسئول ساختن مردم "گناهکار است."

او همچنین با انتقاد برای ساختن نظرات موهن در مورد جامعه تجاوز و اسلام در دیگر کلیپ های ویدیوئی.

واکنش در برابر Lah گسترده به این کشور در جامعه مسیحی که حدود 6 درصد از جمعیت پس از یک عکس منتشر شد آنلاین از این کشور مسیحی معاون هنری ون تهیو در جلسه با الله در اوایل فوریه.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
نظرات کاربرن