Elizabeth Warren, خوشبین است, وجود خواهد داشت یک زن رئیس جمهور به زودی: 'ما باقی بماند'

به تازگی منتشر شده رسید و صدور صورت حساب و اسناد و مدارک نشان می دهد که مالیات دهندگان پرداخت می شود برای اضا

توسط PATRIS-FUN در 16 اسفند 1398

به تازگی منتشر شده رسید و صدور صورت حساب و اسناد و مدارک نشان می دهد که مالیات دهندگان پرداخت می شود برای اضافی $157,000 در اتهامات ناشی از سرویس مخفی ماندن در جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن خواص واشنگتن پست گزارش.

پس از مراسم تحلیف خود مغلوب ساختن پیشی جستن صرف 355 روز بازدید خود از خواص این پست تخمین می زند. مغلوب ساختن پیشی جستن, پسر اریک مغلوب ساختن پیشی جستن است گفت: عوامل "اقامت در خواص ما به صورت رایگان — معنی مانند هزینه برای خانه داری" بعد اضافه کرد: "ما مسئول آنها مانند 50 دلار." جدید رسید به دست آمده توسط watchdog گروه عمومی شهروند نشان می دهد که در سال 2017, 2018 و 2019 در سرویس مخفی شد و متهم برای 177 اضافی شبانه اجاره اتاق در مغلوب ساختن پیشی جستن Mar-a-لاگو باشگاه در پالم بیچ در هزینه $396.15 هر شب هر اتاق.

در طول تابستان 2018 و بخشی از تابستان 2019 در سرویس مخفی شد و همچنین متهم $17,000 هر ماه به اجاره Sarazen کلبه در مغلوب ساختن پیشی جستن باشگاه ملی گلف در بدمینستر, New Jersey. لیست های محلی نشان می دهد این نرخ غیر منتظره ای بالا برای خانه ها در این منطقه ارسال یادداشت. The Secret Service پرداخت هزینه اجاره حتی زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن و عوامل نمی شد بازدید از ملک.

قبل از این جدید رسید شده و این پست تخمین زده است که مغلوب ساختن پیشی جستن شرکت شارژ the Secret Service حداقل $628,000 پس از 2017. کاترین گارسیاtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب