بوستون برای حذف مجسمه برده زانو قبل از لینکلن پس از شکایت

(بوستون) — بوستون هنر کمیسیون به اتفاق آرا رای داده سهشنبه شب به حذف یک مجسمه به تصویر می کشد که یک برده آزاد

توسط PATRIS-FUN در 11 تیر 1399

(بوستون) — بوستون هنر کمیسیون به اتفاق آرا رای داده سهشنبه شب به حذف یک مجسمه به تصویر می کشد که یک برده آزاد زانو در آبراهام لینکلن ،

این کمیسیون تا به حال سابقه افزایش شکایات در مورد رهایی یادبود, همچنین شناخته شده به عنوان رهایی و فریدمن یادبود به عنوان یک ملت مقابله با نژادی و بی عدالتی تجدید نظر, پیر تصاویر.

مجسمه ایستاده بود در یک پارک درست کردن بوستون مشترک پس از سال 1879. این یک نسخه یکسان بنای تاریخی که ساخته شد در واشنگتن دی سی و سه سال پیش از آن. کپی نصب شده بود در بوستون به دلیل این شهر بود به مجسمه سفید خالق توماس توپ.

اگر چه این اثر تاریخی ایجاد شده بود به جشن آزادی بردگان در امریکا طراحی آن مختل بسیاری از کسانی که در اعتراض به اپتیک از یک مرد سیاه و سفید زانو قبل از لینکلن.

"آنچه من شنیده ام این است که امروز آن را لطمه می زند و به این قطعه و در بوستون چشم انداز ما باید با این نسخهها کار که شرم را هر گروه از مردم" گفت: Ekua هلمز, معاون, رئیس کمیسیون هنر.

"پس از درگیر شدن در یک روند روشن است که ساکنان و بازدید کنندگان به بوستون شده اند ناراحت کننده با این مجسمه" شهردار بوستون مارتی والش در بیانیه ای گفت.

بیش از 12000 نفر با امضای یک طومار خواستار مجسمه را برداشت. مقامات را بلافاصله تنظیم یک تاریخ به آن را به پایین و گفت: جزئیات خواهد بود کار می کرد و در ملاقات بعدی خود را در ماه ژوئیه 14.

یادبود شده در بوستون رادار حداقل پس از سال 2018 زمانی که آن را راه اندازی یک بررسی جامع از اینکه عمومی, مجسمه, آثار تاریخی و دیگر آثار هنری منعکس شهر تنوع و نمی دلخور جوامع از رنگ. هنر کمیسیون گفت: آن توجه اضافی به کار می کند با "مشکل تاریخ."

"همانطور که ما در ادامه کار ما را به بوستون عادلانه تر و فقط شهر این مهم است که ما در این داستان گفته شده توسط هنر عمومی در همه محله های ما" والش گفت.

آزاد سیاه و سفید اهدا کنندگان پرداخته اصلی در واشنگتن; سفید سیاستمدار و سیرک نمایش دهنده موسی کیمبال تامین مالی کپی در بوستون. کتیبه بر روی هر دو آمده است: "یک مسابقه رایگان مجموعه و کشور در صلح است. لینکلن استوار از کارگر خود را."

اما سیاه نیست بخشی از فرایند طراحی و یادبود مرکزی بصری غذای آماده — یک مرد سیاه و سفید زانو قبل از سفید خود را ناجی — تا به حال مردم cringing برای سال.

معترضان قول داده اند که به پاره کردن اصلی مجسمه در واشنگتن است و حفاظت شده توسط سرباز گارد ملی امنیت آن و دیگر آثار.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن