نفت کانادا در حال حاضر در ایالات متحده انتخابات موضوع

شما می توانید تعداد به دلیل برخی از کانادایی ها در حال حاضر ممکن است پیدا کردن خود را بیشتر به شدت سرمایه گذار

توسط PATRIS-FUN در 30 اردیبهشت 1399

شما می توانید تعداد به دلیل برخی از کانادایی ها در حال حاضر ممکن است پیدا کردن خود را بیشتر به شدت سرمایه گذاری در این انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده از آنها در حال حاضر بودند.

می گویند در حدود 1.5 میلیارد دلار بیشتر دلایل.

که تعدادی از دلار آلبرتا مالیات دهندگان در حال سرمایه گذاری به عنوان یک سهام در کیستون XL خط لوله نفت که سرنوشت ممکن است در حال حاضر لولا در آمریکا.

Presumptive دموکراتیک نامزد جو بایدن روز دوشنبه اعلام کرد او می خواهم ضایعات خط لوله در صورت انتخاب ساخت آلبرتا-به-تگزاس پروژه یک کمپین موضوع است.

"استان آلبرتا در حال حاضر صاحب این خط لوله گفت:" دنیس pierre rochard سابق معاون رئیس جمهور از شرکت ساخت Keystone XL در حال حاضر شناخته شده به عنوان TC انرژی است. او با اشاره به آلبرتا دولت اقلیت سرمایه گذاری در این پروژه اعلام کرد در ماه مارس است.

"پس همه بهره واقعی سهام در این است."

به نام او بایدن در انتخابات اواخر مرحله خطر برای تکمیل این پروژه; ساخت و ساز به تازگی آغاز شده در یک پیش بینی دو - سه سال ساخت فاز میان بیش از یک دهه در-باز-کردن-دوباره حقوقی و سیاسی نبرد.

Pierre rochard هشدار داده است که وجود خواهد داشت بیشتر پرونده های حقوقی اگر بایدن تلاش می کند آن را کشتن و به او هشدار داد خط لوله مبارزه می تواند به خوبی گذشته انتخابات.

چرا که اعلام

یکی از دلایل ممکن برای اعلام در حال حاضر: بایدن در حال حاضر برای تحکیم حمایت از شک و تردید ترقی خواهان او به عنوان حرکت به انتخابات عمومی.

او راه اندازی وظیفه نیروهای خود را برای ساخت حزب پلت فرم با حامیان سناتور. Bernie Sanders; آب و هوا-تغییر گروه به عنوان مثال شامل اسکندریه Ocasio-کورتز, اولین-دوره نماینده مجلس که افزایش اصطلاح سبز معامله جدید و لعنتی Keystone XL.

بایدن همچنین وعده داده شده دوباره به پاریس آب و هوا توافق در روز اول خود را در دفتر و در حال حاضر ممکن است نقطه به ضد خط لوله موقعیت در چارچوب این بحث.

"ما در فصل سیاسی," بروس Heyman, باراک اوباما, سفیر کانادا, گفت, CBC News, اذعان, که, در, انتخابات, سال, نامزد, هر, ژست می شود به عنوان تفسیر کمپین های مربوط به.

"اما من فکر می کنم ... او را تبیین مواضع او معتقد است که در."

او گفت: بایدن است که به سادگی به حفظ نتیجه همان اوباما به خود جلب کرد و پس از یک سال-طولانی بارها به تاخیر افتاد شور — که این پروژه ارائه می دهد کمی به نفع ایالات متحده آمریکا در نظر شغل و قیمت سوخت در حالی که تضعیف انتقال به انرژی سبز.

طرفداران پروژه باید رقابت آن نتیجه گیری. حتی اوباما وزارت امور خارجه در آن زمان عنوان آب و هوا, تاثیر ذکر در ارزیابی های زیست محیطی است که این خط لوله پیشنهاد شده که به احتمال زیاد تغییر نخواهد جهانی انتشار گازهای گلخانه ای.

خط لوله بسته های کمتر سیاسی پانچ

این خط لوله شد و برای چند سال داغترین کانادا و امریکا مسئله سیاسی و با مشخصات بالا محرک در هر دو طرف مرز.

که تغییر کرده است.

جو بایدن در سمت چپ حضور داشت که پس از آن رئیس جمهور, باراک اوباما, در اینجا دیده می شود در سال 2015 اعلام کرد او را رد مجوز برای Keystone XL pipeline از کانادا. بایدن در حال حاضر می گوید او می خواهم آن را رد دوباره. این خط لوله است که حمایت از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. (Jonathan ارنست/فردا نیوز)

در واشنگتن آن را تبدیل به یک پایین رده سیاسی موضوع تأکید شنبه توسط چند U. s. اخبار و حداقل واکنش به بایدن اعلام.

پایتخت ایالات متحده آمریکا است که در حال حاضر مصرف بیش از حد شارژ جدید بحث در مورد روابط با چین; همه گیر و آینده تجارت جهانی.

کانادا سیاستمداران نیز کمتر مشتاق به بالا بردن این موضوع این روزها.

تحت استفان هارپر کانادا نصب شده چند دلار به مبارزات انتخاباتی آگهی برای فشار بر دولت اوباما با مترو پوستر و پخش و اینترنت لکه استدلال این خط لوله ایجاد شغل نمی کربن تولید گازهای گلخانه ای.

هر دو دولت استانی و فدرال در پاسخ دوشنبه با اندازه گیری بیانیه که اجتناب انتقاد بایدن.

آلبرتا وزیر سونیا Savage گفت که او علاقه مند نبود در گمانه زنی در مورد پتانسیل های آمریکا نتایج انتخابات.

او گفت: او را به سادگی یاد آمریکایی ها از مزایای پروژه: هزاران نفر از بیل آماده شغل در یک زمان بیکاری توده و ثبات عرضه نفت در زمان بی ثباتی جهانی.

کانادا سیاستمداران نیز ممکن است داخلی انگیزه های سیاسی برای اجتناب از یک خراش با بایدن در حال حاضر در میان یک جنگ سخت آمریکا.

کانادایی' مشاهده در آمریکا

کانادایی ها انبوه ریشه بایدن علیه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: یکی pollster. دیوید طراحی در چرتکه داده گفت: او را نمی بینم این خط لوله که این مسئله تبدیل می شود که کانادا نظرات در این انتخابات است.

طراحی تازگی یک نظرسنجی آنلاین از 1,727 کانادایی از مارس 14-17 که نشان داد آنها مورد علاقه بایدن با 56 درصد در برابر تهمت (78 درصد به 22 درصد).

همانطور که برای Keystone XL, آخرین نظرسنجی در این موضوع انجام شد سه سال پیش و آن را نشان داد واجد شرایط برای حمایت از خط لوله: در میان 2,036 کانادایی نظرسنجی, 33 درصد تایید شده از کیستون XL; 25 درصد با آن مخالف و 25 درصد گفت: آنها می توانند حمایت از آن تحت شرایط مناسب.

"در حالی که بایدن این موضع در Keystone XL ممکن است از دست دادن برخی از طرفداران مغلوب ساختن پیشی جستن منفی بسیار بیشتر بایدن در ذهن اکثر مردم" طراحی گفت.

"بایدن را مجبور به انجام خیلی بیشتر برای کانادایی ها به می خواهید آقای ترامپ انتخاب مجدد او. ... من فکر نمی کنم این اساسا تغییر هر چیزی [در کانادا نظر]."

هیلاری کلینتون و اوباما مخالف کیستون و بسیاری از کانادایی ها آنها را دوست دارم بیش از حد طراحی گفت.

Heyman گفت: کانادایی ها نیز همراه فقط خوب با یک رئیس جمهور بایدن.

"هیچ کس وجود دارد که برای رفتن به یک دوست بهتر به کانادا از جو بایدن" Heyman گفت.

"و که خواهد بود یک استارک تفاوت از آنچه که شما تجربه کرده ام در طول این چند سال گذشته [تحت مغلوب ساختن پیشی جستن]. ...

"[او نخواهد بود] تهدید با فولاد و آلومینیوم تعرفه ها. تهدید با نیروهای نظامی در مرز خود را. تهدید با برگزاری بحرانی منابع در طول یک بیماری همه گیر."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن