کانادا اطلاعات نظامی واحد صادر شده هشدار در مورد ووهان شیوع در ژانویه

یک واحد تخصصی در کانادا نظامی هوش شعبه شروع به تولید هشدارهای دقیق و تجزیه و تحلیل در مورد ظهور مرگبار رمان co

توسط PATRIS-FUN در 22 فروردین 1399

یک واحد تخصصی در کانادا نظامی هوش شعبه شروع به تولید هشدارهای دقیق و تجزیه و تحلیل در مورد ظهور مرگبار رمان coronavirus در ووهان چین در اوایل ژانویه, CBC News یاد کرده است.

پزشکی هوش (MEDINT) تلفن در کانادا نیروهای اطلاعاتی فرمان است tucked دور در لبه های امنیتی این کشور و استقرار دفاع.

این دستور برای پیگیری بهداشت جهانی و روند سرایت بیماری به پیش بینی چگونه آنها را تحت تاثیر قرار دهد عملیات نظامی اما آن ارزیابی شدت تحت تاثیر گزارش از پنج چشم هوش همکاران از جمله نظامی آمریکا را مرکز ملی پزشکی هوش (NCMI).

برای حداقل یکی از کشور های پیشرو در هوش کارشناسان این واقعیت است که واحد ردیابی شد که COVID-19 شیوع و گزارش آن پرسش جدی درباره اشتراک گذاری اطلاعات در دولت فدرال — و آن را ممکن است عدم توجه به علائم هشدار دهنده زود هنگام.

این MEDINT همراه نظارت اوایل پیشرفت از شیوع این بیماری در چین و ارزیابی چگونه آن را تحت تاثیر قرار می در حال انجام ماموریت است.

دور هشدارهای زودهنگام

"ما می توانیم تایید می کنند که CFINTCOM آغاز شد به گزارش COVID-19 شروع ژانویه سال 2020" سرهنگ Hrayr Karageozia یک سخنگوی نظامی هوش شعبه گفت: در یک ایمیل.

واحد نظامی که ساخته شده است تا از متخصصان بهداشت عمومی و میکروبیولوژی بیوشیمی اضطراری و مدیریت بالینی پزشکی با استفاده از منبع باز داده — از جمله سازمان بهداشت جهانی آمار و تجزیه و تحلیل — همراه با طبقه بندی شده هوش از متحدان.

استفاده از آن از اطلاعات طبقه بندی شده می تواند قابل توجه در گزارش های رسیده از واشنگتن در این هفته است که ارتش ایالات متحده پزشکی سازمان اطلاعات شد و گزارش در رمان coronavirus به عنوان اوایل به عنوان در ماه نوامبر گذشته.

ABC News در گزارش روز چهارشنبه که دقیق NCMI جلسات که زنگ خطر مطرح شده در مورد COVID-19 شیوع منتشر شد چندین بار در میان تصمیم گیرندگان و کارشناسان سیاست در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در طول ماه دسامبر است. آنها در نهایت به پایان رسید تا در جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن روزانه هوش توجیهی بسته در اوایل ژانویه.

کسانی که ارزیابی گفت: ویروس های مطرح شده یک تهدید جدی برای نیروهای آمریکایی در آسیا و به طور قابل توجهی ادعا چین را رهبری می دانستند شیوع بیماری از کنترل خارج شد و که اطلاعات حیاتی بود که نکردن از دولت های خارجی و سازمان بهداشت و درمان.

Karageozia گفت: MEDINT واحد کار "به طور مستقیم با سازمان های همکار" اما نمی گویند که آیا کسانی که استارک تجزیه و تحلیل ساخته شده راه خود را به کانادا نظامی پزشکی اطلاعاتی مختصر.

"ما نمی توانیم اظهار نظر در مورد محتوای گزارش های اطلاعاتی که ما دریافت می کنیم و یا به اشتراک گذاری" Karageozia گفت.

"چگونه به طور جدی آن گرفته شده؟'

وسلی Wark یک دانشگاه اتاوا استاد دانشگاه و یکی از این کشور بالا هوش کارشناسان گفت: کانادایی ها ممکن است دیده می شود این تصویر کامل را دیده اند برخی از مرتب کردن بر اساس به طور کلی اطلاعات خلاصه ای مشترک توسط آمریکایی ها.

"آن شده اند که در ایالات متحده علاقه ای به اشتراک گذاری آن را با ما و دیگر متحدان بنابراین ما می تواند یک جبهه مشترک در چه بود به جهانی همه گیر" گفت: Wark.

نظامی و پزشکی واحد اطلاعات نقش است "بسیار مهم" عامل کار کردن چه گسترده تر در کانادا اطلاعاتی جامعه ممکن است شناخته شده و مورد شیوع او اضافه شده است.

"در اینجا ما باید حداقل یک بخشی از کانادا اطلاعاتی جامعه ای که انجام شد در اوایل گزارش. سوال این است که آیا این گزارش برود ؟ چگونه به طور جدی آن گرفته شده؟"

واحد گزارش قطعا آن را به میز رئیس ستاد دفاع ژنرال جاناتان ونس و احتمال داده شد به وزیر دفاع Harjit Sajjan به عنوان به خوبی.

با توجه به این که MEDINT یک واحد کوچک زحمتکش عمیق در محدوده نظامی Wark گفت: او در شگفتی که آیا آن را به حال نفوذ به شنیده می شود در خارج از اداری محدوده وزارت دفاع ملی.

"چگونه به طور جدی آن را در نظر گرفته و هر دو در DND و گسترده تر امنیتی و اطلاعاتی جامعه؟" "خود شد, گزارش درست بودن گردش? آیا این نوع احترام در جامعه شما نیاز به گرفتن توجه به گزارش های اطلاعاتی?"

در یکی از های اخیر روزانه وزرای رسانه ای, همایش, وزیر بهداشت Patty Hajdu گفت: اولین اصلی جلسه در این بیماری همه گیر رخ داده است در اوایل ژانویه.

روشن نیست که آیا هر یک از این جلسات آماده شد با استفاده از هشدارهای نظامی و متحدان و یا اگر آنها صرفا بر اساس داده ها و ارزیابی از آژانس بهداشت عمومی کانادا (PHAC) — که مسئول همه گیر پاسخ در این کشور و سازمان بهداشت جهانی است.

گزارش شده است که PHAC خود را کوچک واحد اطلاعات است که ترخیص در نگاه به داده های طبقه بندی شده اما Wark گفت که او در بر داشت شواهد کمی از آن واحد در دولت اسناد و مدارک ممیزی و جلسات.

این کشور جاسوسی آژانس هیچ دستور به حمایت از PHAC را جمع آوری داده ها و یا تلاش برای پیگیری تاثیر این بیماری همه گیر گفت: جان تاونسند یک سخنگوی Canadian Security Intelligence Service.

آن, است, اما, ارائه, آژانس سلامت "توصیه های کلی" از آن علم داده ها ،

"این یک شکست اطلاعاتی'

داده های اجتماعی و اقتصادی فاجعه است که انداخته شده است با این بیماری همه گیر Wark گفت: این هشدار را به ببینید که چگونه "به طور کامل در افراطیترین" PHAC است از بقیه کشور اطلاعاتی و امنیتی جامعه است.

"این یک شکست اطلاعاتی" او گفت:. "ما نمی باید این هشدار ما مورد نیاز است و ما نمی باید یک سیستم برای ارائه آن است.

"هوش احتمال زیاد آمد تا ما را از متحدین خود به ویژه آمریکا در آنچه که اتفاق می افتند در ووهان و هوبئی اما هر چه دیدیم از ایالات متحده منابع به اندازه کافی برای حرکت دولت ما به قانون هر چه زودتر و بیشتر قاطعانه است."

قرار نبود به این راه Wark گفت.

پس از سارس بیماری همه گیر در کانادا مقامات در خط مقدم بودند و از تعدادی از داخلی و بین المللی طرح های طراحی شده برای ارائه هشدار دهنده برای بیماری های همه گیر.

دولت لیبرال نخست وزیر سابق پل مارتین تعبیه شده در آن سیاست خارجی بیانیه یک طرح به گوشت گاو تا جهانی بهداشت عمومی شبکه های اطلاعاتی (GPHIN) شبکه بهداشت حرفه ای که شغل — با توجه به وب سایت خود را — این است که "به سرعت در حال شناسایی, شناسایی, ارزیابی جلوگیری و کاهش تهدیدات برای سلامت انسان است."

قرار بود آن را به عمل در رابطه با چه کسی است و مقر آن در اتاوا.

Wark گفت که با وجود نیات شبکه hobbled توسط کشورهای دیگر بی میلی برای به اشتراک گذاشتن داده ها و دقت باز-منابع گزارش های رسانه ای در یک کشور که در آن شیوع رخ می دهد.

و یک سال 2018 مقاله در آرشیو ملی ایالات متحده آمریکا کتابخانه پزشکی گزارش داد که GPHIN بود و نیاز به نوسازی و تبدیل شده بود به شورای تحقیقات ملی کانادا به "جوانی" نرم افزار خود سیستم ها و ابزار.

Wark گفت: کانادا همه گیر سیستم هشدار دهنده یک قتلگاه.

"ما همه ایمان ما در یک سیستم باز کردن گزارش از طریق چه کسی است. ما باید به جای اعمال ضرب المثل قدیمی — اعتماد اما بررسی است."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب