کانادا سایبری جاسوس مصرف کردن سایت به عنوان نبرد در برابر COVID-19 تقلب آغاز می شود

به مبارزه ادامه دارد به سرعت گسترش COVID-19 کانادا خارجی سیگنال های اطلاعاتی آژانس به راه انداختن جنگ در برابر

توسط PATRIS-FUN در 4 فروردین 1399

به مبارزه ادامه دارد به سرعت گسترش COVID-19 کانادا خارجی سیگنال های اطلاعاتی آژانس به راه انداختن جنگ در برابر نوع دیگری از ویروس: دروغ.

ارتباطات بین الملل می گوید که در حال حاضر گرفته شده تعدادی از سایت های جعلی که جعلی به آژانس بهداشت عمومی کانادا, کانادا درآمد و اخیرا آژانس خدمات مرزی کانادا.

"ما گرفته ام پایین برخی از COVID مربوط به سایت های جعلی در خارج وجود دارد. ما با همکاران به انجام آن نوع از چیزی. ما اقدام" اسکات جونز رئیس CSE کانادا مرکز امنیت سایبری گفت: CBC News در مصاحبه.

با توجه به RCMP است که پیگیری گزارش کلاهبرداری در حداقل یک مورد کلاهبرداران مطرح شده به عنوان آژانس بهداشت عمومی و گفته کانادایی آنها تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 و سپس در خواست اطلاعات کارت اعتباری برای نسخه.

مجرمان نیز به تقلید از دولت فدرال برای ارسال coronavirus با مضمون ایمیل های فیشینگ و مخرب فایل پیوست گفتند.

جونز گفت: مجرمان و دولت های بازیگران سعی خواهد کرد به بهره برداری جهانی اضطراب بیش از COVID-19 بیماری همه گیر.

عمل کشیدن heartstrings با COVID-19 داستان

"من قطعا دیده می شود که در برخی از این COVID نیزه فیشینگ تلاش — آن را واقعا یدک کش در رگ و ریشه دل خود را با کسی که در حال مرگ در خانواده, et cetera," او گفت:.

"آنها عمل نمی با همان اخلاق است که بقیه از ما."

کلاهبرداران سعی کرده اند به زمین و درمان های معجزه آسا برای درمان و یا جلوگیری از coronavirus در حالی که برخی از شرکت های خصوصی ارائه سریع تر تست که در واقع تنها بیمارستان می تواند انجام آزمایشات. حداقل در یک مورد گزارش شده به RCMP مجرمان تلاش برای فروش یک لیست جعلی از تمام افراد آلوده در یک محله است.

بازیگران مخرب خواهد فضولی بر اضطراب: کارشناس

Farhaan Ladhani مدیر عمومی دیجیتال مربع در مدرسه مانک از امور جهانی شده است تحقیق در مورد دروغ در اطراف COVID-19 بیماری همه گیر.

کانادایی ها احساس ترس و استرس و کسانی که قوی پاسخ های عاطفی می تواند مورد سوء استفاده آنلاین, او گفت:.

"جوامع آنلاین در حال دیدن بالاتر و سطوح بالاتری از مشارکت به عنوان مردم به دنبال اطلاعات. همه از این می تواند با ترکیب بالقوه برای بازیگران مخرب به سرمایه گذاری در یک وضعیت" Ladhani گفت.

تیم خود را به طبقه بندی شده اند از طریق بیش از 100 ، 000 رسانه های اجتماعی پست به دنبال موضوعات مشترک و تست عمومی آگاهی کمپین برای کمک به کانادایی کشف واقعیت از داستان است.

Ladhani گفت: برخی از رایج ترین موارد از دروغ مردم باور افراد سالم باید هنوز هم پوشیدن ماسک در همه زمان ها یک اسطوره است که سیر می تواند به دفع عفونت و گمراه کننده گزارش می دهد که اشعه ماورای بنفش ضد عفونی لامپ می تواند کشتن ویروس.

"این کاملا مناسب برای افرادی است که نگران او گفت:" اما خواست مردم را به نگاه به منابع معتبر که اکثر تا اطلاعات به روز از جمله سازمان بهداشت جهانی و دولت را به وب سایت خود را.

"آنها در دسترس هستند اما چالش با آن البته این است که این نوع منابع به طور معمول نمی پیدا کردن خود را در virality از مکان های که در آن مردم به طور معمول داشتن مکالمات در رسانه های اجتماعی," او گفت:.

دفاع اتحادیه اروپا در مورد امنیت سایبر

CSE را takedowns آمده در کشور را بالا فرمانده نظامی هشدار داد که کانادا دشمنان قصد بهره برداری از این زمان نامشخص

ژنرال جاناتان ونس کشور رئیس ستاد دفاع گفت: او دیده می شود نشانه ای که به تازگی در کانادا دشمنان قصد بهره برداری از نصب اضطراب در مورد جهانی همه گیر.

"کاملا وجود دارد رفتن به تلاش های دولت تحت حمایت و غیر تحت حمایت دولت [بازیگران] را امتحان کنید تا در هر مرحله ما را به عنوان یک دولت و در واقع به عنوان متحدان نگاه بد" ونس گفت: CBC News اوایل این ماه.

این CSE نیز صادر هدفمند هشدار برای مراقبت از سلامت بخش در اواخر هفته گذشته نگرانی مجرمان و دولت های بازیگران, را پس از به کانادا پزشکی آزمایشگاه های تحقیقاتی و استخراج پرداخت باج از ارائه دهندگان خدمات سلامت.

هشدار می گوید سازمان های متصل به COVID-19 پاسخ باید خود را به افزایش نظارت بر شبکه, سیاهههای مربوط به یادآوری کارکنان به عمل فیشینگ آگاهی و اطمینان حاصل شود که سرور و سیستم های حیاتی در حال به روز شد.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب