یک مجموعه رمان در سال 1918 همه گیری آنفولانزای بخش زنان و زایمان ارائه می دهد یک استارک هشدار برای ارائه

Emma _tenor می رود به مکان های تاریک. او معروف ترین کار 2010 اتاق بر محور یک زن که تا به حال ربوده شده مورد ت

توسط PATRIS-FUN در 2 مرداد 1399

Emma _tenor می رود به مکان های تاریک. او معروف ترین کار 2010 اتاق بر محور یک زن که تا به حال ربوده شده مورد تجاوز قرار گرفته و مجبور شده توسط او اسیر به منظور بالا بردن فرزند خود را در یک اتاق ریخته. 2014 رمان قورباغه موسیقی صورت گرفت در 1870s سان فرانسیسکو در طول یک آبله بیماری همه گیر. استرس محل مانند این را برای صفحه عطف کتاب—هر تصمیم گیری یک شخصیت باعث می شود در این شرایط است که زندگی یا مرگ.

_tenor آخرین رمان این است که هر دو فوری و ترسناک prescient: کشش ستاره ها در یک بخش زنان و زایمان در دوبلین بیمارستان در طی سال 1918 آنفولانزای همه گیر. نویسنده فرستاده شده او مقاله به قهوه ای در ماه مارس زمانی که COVID-19 شیوع بود شروع به تعطیل اروپایی و شهرستانها ایالات متحده; ناشر با عجله کتاب را برای چاپ.

شخصیت از کشش از ستاره های یک پرستار به نام جولیا, اجرا می شود به طور موقت بخش برای زنان باردار که آلوده شده اند. بیمارستان به سختی می تواند یدکی دکتر—همه آنها مبارزه در جنگ بزرگ و یا بیمار مبتلا به آنفلوانزا خود را—بنابراین جولیا باید مربی این زنان از طریق دلخراش تحویل با کمک تنها داوطلب مورد آزار قرار گرفته یتیم به نام Bridie.

به عنوان او در اتاق _tenor استادانه conjures یک فضای خفه کننده این زمان جلال گنجه که در آن جولیا زنان کمک می کند تا به هنگام تولد. اکثریت عمل می گیرد در یک اتاق با یک تعداد انگشت شماری از زنان دوار در داخل و خارج از آن سه تخت. یکی قهرمانانه پزشک گاهی اوقات سهامداران: زندگی واقعی suffragette و فعال دکتر کاتلین لین که در خدمت به عنوان افسر ارشد پزشکی از سال 1916 عید پاک رو به افزایش در برابر انگلیسی ها و که در نهایت برنده یک کرسی در پارلمان ایرلند.

بهنگام بودن _tenor این قضیه ثابت می کند بیش از یک حیله. او تجزیه و تحلیل از چگونگی بیماری های همه گیر جای یک بار بی در زنان طنین انداز امروز در بحران: زنان تشکیل می دهند که اکثریت ضروری کارگران و کارکنان مراقبت های بهداشتی مبارزه با COVID-19 در ایالات متحده و کار در حال پوشش سهم شیر از مهد کودک کار در حالی که مدارس تعطیل هستند. به عنوان بسیاری از تعجب که چه موانع است که باید ناشی از این بیماری همه گیر ممکن است به معنی برابری حقوق زنان _tenor کتاب بازگو ترسناک تاریخ ما باید تکرار نیست.

در تصویر 1918 ایرلند زنان تحت درمان به عنوان کمی بیش از نوزاد نوار نقاله و بدون مزد ارائه دهندگان مراقبت از کودکان. جامعه درک این زنان توانایی برای ایجاد زندگی نه به عنوان یک انتخاب بلکه به عنوان یک وظیفه به کلیسا و دولت است. "او نمی کند و او را دوست دارم" پرستاران ظالمانه تکرار "مگر او را به او می دهد دوازده."

در موارد نادر که نر پزشکان انجام به نظر می رسد دور از چشم ناظر از دکتر لین, اولویت های خود را به دروغ با حصول اطمینان از بیماران خود را و توانایی برای تحمل بیشتر کودکان اغلب در هزینه سلامت زنان است. مشمئز کننده چشم انداز یک پزشک اره از طریق یک بیمار عانه استخوان ها در طول یک تحویل آویزان بیش از هر زنی که وارد بخش است. (_tenor به وضوح reveled در تحقیقات خود را در اوایل قرن 20th پزشکی است. این رمان است نه سخت گیر.)

_tenor بر تشابه بین زنان درد و رنج در بیمارستان ها و شوهران و برادران درد و رنج در ترانشه. منظم رد این ایده از زنان حق رای: "نمی پرداخت خون مالیات بر اینکه آیا شما? نه مثل ما همراهان انجام دهد. باید شما واقعا می گویند در امور انگلستان مگر اینکه شما آماده به وضع زندگی خود را برای پادشاه؟" جولیا شاخه به عقب "به اطراف خود نگاه کنید ... این جایی است که هر ملت تساوی اول آن نفس است. زنان پرداخت شده است خون مالیاتی از زمان شروع شد."

شخصیت خود را در کشش از ستاره در حال نازک تر از کسانی که در برخی از _tenor گذشته کتاب اما این اقدام بدون توقف از بخش زنان و زایمان که بسیار قانع کننده است که آن را به سختی مهم است. او با حذف علامت نقل قول از گفت و گو به طوری که کلمات گفتاری رانش در بین افکار. به عنوان یک نتیجه کل روایت احساس می کند مانند آنفولانزا ناشی از رویای یک نبوی یکی از ما باید تمام توجه مبادا ما لغزش به عقب در زمان.

نوشتن به Eliana Dockterman در eliana.dockterman@time.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب