کانادا Cineplex تئاتر به چوب با اختیاری ماسک صورت سیاست در میان همه گیر

هنگامی که چراغ کم نور در کانادا سینما در هفته های آینده یکی از مهمترین و به شدت مورد موضوعات مورد بحث نخواهد ب

توسط PATRIS-FUN در 31 خرداد 1399

هنگامی که چراغ کم نور در کانادا سینما در هفته های آینده یکی از مهمترین و به شدت مورد موضوعات مورد بحث نخواهد بود نمایش بر روی صفحه نمایش بزرگ آن خواهید بود بازی را در مخاطب است.

قوانین در سراسر اینکه علاقمندان به سینما باید ملزم به پوشیدن ماسک صورت در طول COVID-19 pandmemic است متزلزل نمایشگاه صنعت بیش از گذشته چند روز کشیدن آمریکای شمالی تئاتر زنجیره ای — از جمله کانادا غول Cineplex, Inc. و برجسته سینما — به ایمنی بحث فقط به عنوان آنها با قرار دادن نکات تکمیلی در بازگشایی طرح است.

روز جمعه Cineplex دو برابر را در تعهد خود را به اجازه دهید هر یک از مشتریان تصمیم بگیرید که اگر آنها با پوشیدن ماسک صورت داخل آن تئاتر پیوستن به همکار داخلی زنجیره ای نقطه عطفی در نادر عمده تصمیم گیری در سیاست نیست که به دنبال در قدم اهسته با ایالات متحده تئاتر اپراتورهای.

هر دو شرکت توضیح داد که در حالی که کارکنان را ملزم به پوشیدن ماسک و تجهیزات حفاظت شخصی خود شرکت ها شد و با تکیه بر راهنمایی از کانادا مقامات بهداشتی در بلیط خریداران.

این یک موضع قرار می دهد که کانادا زنجیره ای در تقابل با ایالات متحده بزرگترین غرفه AMC Theatres که رفت به کنترل آسیب حالت پس از آن مدیر عامل شرکت مارک اجباری ماسک اجرای چیزی که در معرض خطر بودن "سیاسی است."

یک پیام بر روی بلیط پنجره در یک AMC تئاتر به اطلاع مشتریان که در حال حاضر بسته در بربنک کالیفرنیا در مارس 29. (کریس Pizzello/آسوشیتد پرس)

آدم آرن, مدیر اجرایی AMC سرگرمی دارایی گفت: هالیوود نشریه تجارت تنوع در روز پنج شنبه که در آن شرکت رهبران "فکر کردم ممکن است معکوس اگر ما مجبور به پوشیدن ماسک بر روی آن دسته از افرادی که به شدت اعتقاد دارند که لازم نیست."

یک واکنش در رسانه های اجتماعی منجر AMC مدیران به سرعت تغییر دوره روز جمعه گفت که ماسک خواهد بود و اجباری در تمام نقاط. ایالات متحده دیگر شرکت کنندگان به دنبال کت و شلوار با به روز بازگشایی سیاست از جمله Regal Cinemas و Alamo Drafthouse.

برجسته سینما اجرایی لایحه واکر توضیح داده شده به طور قابل توجهی متفاوت آب و هوا در کانادا که در آن به عنوان دومین تئاتر صاحب آن عمل 46 مکان های کشش از بریتیش کلمبیا به انتاریو است.

"ماسک را تبدیل به یک عجیب تفرقه موضوع در آمریکا و بنابراین من فکر می کنم کانادا... واقعا فقط شده یک انتخاب شخصی'-نوع موضع بر این او گفت:" در یک مصاحبه تلفنی از B. C.

"من شده است به مراکز خرید من شده است به رستوران من بوده اند. آن است که واقعا نه عادی است. من فقط در یک رستوران در بریتیش کلمبیا (که در آن) سرور نیست با پوشیدن ماسک. این لزوما یک حاکم قطعه مشترک به خصوص در بسیاری از بازارهای ثانویه که در آن عمل می کنیم."

یک Cineplex Odeon تئاتر فیلم تصویر در ونکوور در ماه جولای سال 2019. (بن Nelms/CBC)

واکر با تاکید بر سطوح مختلف تاثیر COVID-19 در مناطق مختلف کشور به عنوان یکی از دلایل که چرا آنها در حال ترک آن را به علاقمندان به سینما.

او گفت: نقطه عطفی ادامه خواهد داد برای گرفتن راهنمایی از رهبران دولت و اگر ماسک به طور ناگهانی مورد نیاز شرکت را "اندازه گیری که آیا مهمانان ما علاقه مند هستند در آینده به تئاتر در حالی که با پوشیدن ماسک که از طریق تجربه است."

خطر بالقوه

کوین کومبس یک استاد میکروبشناسی پزشکی در دانشگاه مانیتوبا گفت: تا زمانی که تئاتر اجتماعی زیر فاصله اقدامات احتمال گسترش این ویروس باید پایین تر اما که آن را نمی خلاص شدن از خطر است.

"همیشه وجود دارد یک تفاوت بزرگ میان یک فضای محصور در داخل مانند فیلم و تئاتر — در مقابل در حال خارج," او اضافه شده است.

"دیگر مردم در داخل و حتی اگر آنها شش فوت از هم فاصله بیشتر آنها در حال رفتن به بازدم و در نتیجه وجود دارد برای رفتن به ویروس در هوا."

مانکن با پوشیدن ماسک صورت قرار می گیرد به ارائه اجتماعی فاصله در یک تئاتر در مادرید در روز چهارشنبه. (مانو فرناندز/آسوشیتد پرس)

کومبس که یک متخصص بیماری های عفونی گفت: خطرات ناشی از بازدید از تئاتر متفاوت خواهد بود با ولایت بسته به تعداد COVID-19 موارد است.

"من شخصا رفتن نیست, هنوز," او اضافه شده است.

Alon Vaisman یک بیماری عفونی پزشک در بیمارستان عمومی تورنتو گفت: آن غیر ممکن است برای ایجاد یک عزم و اراده در خطر از بازدید از تئاتر به دلیل "وجود دارد هیچ اطلاعات خوبی" در ارزیابی از خطر است.

"بسیاری از این جوش پایین به حس مشترک بحث و پس از آن فرد در معرض خطر آستانه," او گفت:.

کارگران اسپری ضد عفونی کننده در تئاتر فیلم در بانکوک در تاریخ 1 ژوئن. (Sakchai Lalit/آسوشیتد پرس)

"وقتی که می آید به سینما, من می خواهم بگویم که در این مقیاس از چیزهایی که احتمالا در پایان پایین تر هنگامی که ما مقایسه آن را به چیزی شبیه به یک مدرسه و یا یک فروشگاه مواد غذایی که در آن وجود دارد به مراتب بیشتر مخاطب به مراتب بیشتر جنبش است."

او اضافه کرد که آن را حس می کند برای تشویق مردم به استفاده از ماسک داده است که خطر ابتلا به پوشیدن یکی است "ناچیز اما سود بالقوه وجود دارد."

کانادا تئاتر هنوز نامشخص است که چگونه بسیاری از cinephiles خواهد شد مشتاق به نشان می دهد تا هنگامی که آنها در عمل است.

برای چند هفته اول می توان آنها را در غربالگری در درجه اول همسر, هالیوود, بازدید, مانند پارک ژوراسیک و هری پاتر سری قبل از پیش بینی ورود چند عناوین جدید بعد از آن در ماه جولای است.

Cineplex نماینده سارا ون لاج مشخص شده تعدادی از اقدامات ایمنی فراتر از ماسک های صورت است که خواهد شد نورد از آن به عنوان تئاتر بازگشایی شده است.

آنها شامل پاک کردن سالن صندلی — که در بیشتر تئاتر در حال حاضر pleather — با یک ضد عفونی کننده اسپری مبهوت سانس اکران برای کاهش ازدحام در تئاتر لابی و امتیاز ثبت خواهد شد که محدود به هر خط دیگر.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب