می تواند هند را مستند شامل coronavirus?

حاوی COVID-19 شیوع میان هند 1.3 میلیارد نفر است که به یاد ماندنی چالش در کشور در حال حاضر ضعیف بهداشت عمومی زی

توسط PATRIS-FUN در 6 فروردین 1399

حاوی COVID-19 شیوع میان هند 1.3 میلیارد نفر است که به یاد ماندنی چالش در کشور در حال حاضر ضعیف بهداشت عمومی زیرساخت ها است. ممکن است نتیجه یک مثال برای دیگر کشورهای در حال توسعه.

نخست وزیر هند نارندرا مودی در سه شنبه شب اعلام کرد یک 21 روز در سراسر کشور مستند به متوقف کردن گسترش coronavirus نگرانی است که ملت از 1.3 میلیارد نفر می تواند در آستانه یک شیوع گسترده.

"در حال حاضر هند در یک مرحله که در آن زمان ما اقدامات را تعیین می کند چقدر ما قادر به حداقل رساندن تاثیر این فاجعه" مودی گفت: در یک سخنرانی تلویزیونی ،

اگر هند ندارد "رسیدگی به این 21 روز پس کشور ما... خواهد رفت عقب با 21 سال" مودی هشدار داد.

هند را تجربه کرده سنبله در COVID-19 موارد در روز های اخیر. روز پنج شنبه تعداد موارد تایید شده بود بیش از 560 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز coronavirus مرکز منابع. بیش از 10 نفر کشته شده اند.

یک بیماری همه گیر در هند ؟

با این حال کارشناسان بهداشت عمومی نگران هستند که نسبتا کم تعداد رسمی موارد در هند گزارش شده توسط وزارت بهداشت belies واقعی مقیاس شیوع.

کارشناسان هشدار می دهند که بدون جرم-تست هند ممکن است قادر به تشخیص و کاهش جامعه انتقال COVID-19. ترس وجود دارد که جامعه انتقال این ویروس در حال حاضر آغاز شده به عنوان موارد گزارش شده در افراد با و بدون سابقه سفر خارجی و یا تماس با افرادی که سفر در خارج از کشور.

"در اوایل و توده تست همه تفاوت چرا که در بسیاری از موارد coronavirus می تواند بدون علامت باشد. برای شناسایی جامعه انتقال ما به آزمایش بسیاری از مردم با علائم آنفلوانزا حتی اگر آنها را به نوبه خود به شما با فصلی آنفلوآنزا و کروناویروس گفت:" T Sundararaman مدیر سابق هند بهداشت ملی سیستم های منابع مرکز یک نهاد مشورتی به وزارت بهداشت ،

وزارت بهداشت به تازگی تایید شده 12 خصوصی COVID-19 آزمایشگاه تست و وجود دارد 15,000 مجموعه مراکز با توجه به یک دولت آزادی مطبوعات.

اما اثربخشی سیستم تست هنوز ثابت نشده است و تست نرخ در هند کم است.

به عنوان مقامات بهداشت شروع به تست بیشتر مردم در بیشتر شهرهای تعداد موارد تایید شده است و انتظار می رود به سرعت در حال افزایش.

"عفونت نهفته است و منتظر است تا منفجر شود. رسمی شماره که اعلام کرد در حال حاضر تنها نوک کوه یخ" Arvind Kumar, یک جراح ریه در سر Ganga رم بیمارستان در دهلی نو گفت: DW.

هندی اپیدمیولوژی Jayaprakash Muliyil صادر وخیم هشدار به تازگی برآورد که تا به 55 درصد جمعیت هند می تواند قرارداد COVID-19.

دیگر تخمین می زند از سرایت را گسترش در هند, استفاده از مدل های ریاضی استفاده می شود در ایالات متحده و بریتانیا نشان می دهد هند می تواند 300 میلیون COVID-19 موارد توسط ژوئیه.

می هند صاف منحنی است؟'

اگر این پیش بینی های نگران کننده از افزایش COVID-19 caseloads آمد واقعی در هند افزایش خواهد پایمال کردن این کشور در حال حاضر با کمبود بودجه روبرو بهداشت و درمان زیرساخت ها است.

برای جلوگیری از شیوع هند دارای چندین اقدامات در محل همراه با سراسر کشور مستند. مقامات در حال پیگیری افرادی که در بازگشت از خارج از کشور. با توجه به گزارش های رسانه های, مقامات می تواند مهر و موم کردن خانه ها و اجرای قرنطینه اگر کسی می شکند پروتکل.

هر سیستم بهداشت و درمان رو به COVID-19 همه گیر بستگی به تعداد موارد در حال گسترش بیش از یک دوره طولانی تر از زمان. منطق پشت سراسر کشور مستندات و قرنطينه است به سرعت نرخ انتقال و به بیمارستان یک شانس برای درمان به عنوان بسیاری از بیماران به عنوان امکان پذیر است.

در حال حاضر هند نیاز به زمان برای به دست آوردن بیشتر coronavirus تست کیت و هواکش.

"بسیاری از بیماران را برای قرار دادن در تنفس پشتیبانی و هند بيمارستان مجهز نیست به اندازه کافی هواکش" گفت: Mukesh Muki, یک دکتر در یک بیمارستان در جنوب شهر بنگلور.

مقامات در شورای تحقیقات پزشکی هند گفت: DW که یک میلیون coronavirus کیت های آزمایش از آلمان دستور داده شده است برای دیدار با تقاضا.

"وجود دارد هیچ دلیلی برای وحشت. ما در حال حاضر بیش از 100,000 تست کیت و ما در تهیه بیشتر کیت به زودی" Lav Agarwal, وزارت بهداشت مشترک وزیر گفت: DW.

وزارت بهداشت آمار و ارقام نشان می دهد در اطراف وجود دارد 30,000 هواکش در هند در حال حاضر با 800 به تنهایی در بمبئی بدترین متاثر از شهرستان. گرداندن مراکز فساد بیشتر پیچیده است تامین خط اختلالات با توجه به ممنوعیت سفر.

Indien Neu Delhi Coronavirus (DW/A. Sharma)

یک coronavirus مرکز آزمون در دهلی نو به رم منهر Lohia بیمارستان.

علاوه بر حصول اطمینان از منابع مردم را به پیروی از قرنطينه و مستندات است مشکل دیگری است.

"بزرگترین نگرانی در مبارزه با کروناویروس است که مردم ذهنیت است. مردم فقط حاضر به اقدامات احتیاطی و یا این بیماری همه گیر به طور جدی گفت:" Muki.

"اگر دولت شد و بی درنگ در پاسخ به وضعیت ما می تواند شکسته زنجیره انتقال با تحمیل یک مستند بسیار زودتر" Prashant Kashyap مدیریت ویرایشگر در گردش جمعی Dainik Jagran, روزنامه گفت: DW.

"قبل از این مستند همه فعال بود و در محله خود و در خیابان."

سرخپوستان آماده شدن برای بدترین

خدمات ضروری مانند فروشگاه های مواد غذایی, بانک ها و داروخانه ها باز باقی خواهد ماند اگر چه آنها را تشویق به افزایش صفحه اصلی خدمات تحویل.

با این وجود, به عنوان مستند آغاز شد شنبه, مردم سراسر هند درهم به بازارهای داروخانه ها و فروشگاه ها به سهام تا در منابع است.

به جز چند مکان-اجرای اتوبوس در حال اجرا در انتخاب مسیرهای بیشتر حمل و نقل عمومی در هند متوقف شده است. به عنوان متحده تعطیل مرزهای خود را به صف های طولانی کامیون حمل شیر و میوه و سبزیجات crawled شده در چندین بزرگراه.

فروشنده آنلاین گفت: آنها تلاش خود را برای حفظ زنجیره تامین.

"من شده اند در انتظار برای دو ساعت به خرید شیر و برخی از میوه ها. این وحشتناک است. مردم شده اند احتکار ما را با هیچ چیز" گفت: پریا کاپور یک زن در دهلی نو.

دستمزد کارگران در حال ضربه زدن به خصوص با مستند. بسیاری از آنها در مجموعه ای به از دست دادن شغل خود و یا اخراج از خانه های خود. اگر چه دولت به نام "اقدامات پیشگیرانه" برای محافظت از کارگران از جمله, دولت, پرداخت, کارگران گفت: آنها مطمئن هستند که آنها پرداخت خواهد شد.

"من واقعا نمی دانم چه باید بکنید. خانواده من شده است انتظار برای من به خانه آمده برای سه روز. اما من هیچ چاره ای جز ماندن در لکنو با درآمد" گفت: Rajeev Paswan یک ساخت و ساز کارگر.

جنبش توده ای کارگران از شهرها به روستاها به ویژه در بخش کشاورزی کمربند در ایالت اوتار پرادش بیهار و بنگال غربی نیز به شمار خطر بهداشت عمومی به عنوان بسیاری ممکن است ندانسته بود حمل coronavirus.

"هند لایه های مختلف از آگاهی در مورد این بیماری همه گیر کوروناویروس. در حالی که یک بخشی از هند آگاه است و گرفته شده احتیاطی اکثریت مردم هنوز هم غافل. آن را دشوار است برای قفل کردن زندگی مردم در روستاها. آن است که در حال حاضر فصل برداشت. یک کشاورز کار نمی کند مانند یک شرکت اجرایی است. کار خود را نمی تواند انجام شود در داخل خانه گفت:" روزنامه نگار Kashyap.

"جامعه انتقال در حال حاضر اجتناب ناپذیر و روستایی پزشکی زیرساخت کاملا unequipped برای رسیدگی به شیوع," او اضافه شده است.

بلدو Rai یک مغازه دار و چای فروشنده در Gurugram در نزدیکی دهلی نو گفت که او نمی داند که در مورد علائم کروناویروس و یا حالت خود را انتقال. "من فقط می خواهم به بازگشت به زمین های کشاورزی در زادگاه من," او گفت: DW.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن