می تواند یک سوم انتخابات در فضایی از یک سال استراحت اسرائیل را به بن بست سیاسی?

در مارس 2, اسرائیل رای دهندگان را به پای صندوق های رای به صورت بی سابقه انتخابات در کمتر از یک سال. می آید پس

توسط PATRIS-FUN در 9 اسفند 1398

در مارس 2, اسرائیل رای دهندگان را به پای صندوق های رای به صورت بی سابقه انتخابات در کمتر از یک سال. می آید پس از اسرائیل در پارلمان اروپا در کنست موفق به توافق بر سر یک ائتلاف حاکم پس از دو انتخابات قبلی آخرین مارس و سپتامبر.

با نامزدها و شعار مبارزه تا حد زیادی بدون تغییر ایدئولوژیک چسبیده نقاط تثبیت شده و رای گیری الگوهای انتظار سازگار باقی می ماند هیچ تضمینی وجود ندارد یک سوم انتخابات را شکستن بن بست. حتی قبل از آغاز رای گیری امکان یک چهارم بيشترین.

در اسرائیل شده است دیدار با جمعی شانه را بالا انداختن. Coronavirus ترس هیجان انگیز ترین چیز در مورد اسرائیل را خسته کننده انتخاباتبود زد Feb. 26 تیتر در این کشور هاآرتص روزنامه.

هنوز باتلاق است پیامدهای جدی. "عمده وجود دارد مسائل مربوط به مقابله با: جنگ و صلح, اقتصاد, تنظیم بودجه می گوید:" یوسی Meckelberg اسرائیل یک سیاست متخصص در نایب السلطنه را در دانشگاه لندن است. "هنگامی که شما یک کنست است که عملکرد از دسامبر سال 2018 اولین بار انتخابات نامیده می شد وجود دارد کمبود دموکراتیک."

آن است که بازی کردن در برابر پس زمینه از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به اصطلاح صلح خاورمیانه طرح آن رونمایی شد و در Jan 28. رهبری فلسطینی ها همراه با جامعه بین المللی است را رد کرد و این طرح به عنوان یک sop به اسرائیل annexationist راست.

کشور را رهبری آخرین مسابقه نیز می آید تنها دو هفته پیش از تاریخ و بنیامین نتانیاهو نخست وزیر را به فساد محاکمه است انتظار می رود برای شروع. در اینجا چه چیز دیگری می دانم:

چرا اسرائیل با داشتن یکی دیگر از انتخابات ؟

چرا که برندگان قبلی انتخابات شکست خورده به اندازه کافی برای جلب پارلمانی حمایت از تشکیل یک دولت.

در دو پی در پی انتخابات هر دو نتانیاهو که منجر جناح راست حزب لیکود و اصلی خود را حریف Benny Gantz که سران این میانه آبی و سفید حزب کاهش یافت و به خوبی از 61 کرسی لازم برای آشکار اکثریت در اسرائیل 120 کرسی کنست ،

اسرائیل سیستم پارلمانی تشکیل یک دولت تقریبا همیشه بستگی به انتخابات جعل ائتلاف با احزاب کوچکتر. به طور سنتی آن احزاب coalesced در اطراف یا مذهبی جناح راست بلوک و یا میانه رو و چپ بلوک.

نتانیاهو در تلاش برای تشکیل یک دولت پس از آوریل انتخابات به هم ریخت بیش از اختلافات با گرایان رهبر حزب آویگدور لیبرمن نتانیاهو وزیر دفاع سابق. در ماه سپتامبر Gantz تحویل داده شد که پس از دستور نتانیاهو دوباره موفق به تشکیل یک دولت.

آبی و سفید رهبر حزب حل و فصل به سنگ فرش با هم یک "دولت وحدت ملی" اما این چشم انداز نیز فروپاشید: Gantz حاضر به نشستن با نتانیاهو با استناد به نخست وزیر در مورد فساد اداری در حالی که حزب لیکود حاضر به jettison آن زمان رهبر. پارلمان منحل مرحله تنظیم برای دور سه.

Benny Gantz, رهبر, آبی و سفید, پارتی, طول مبارزات انتخاباتی رویداد در رمت گن در نزدیکی تل آویو در فوریه 25 سال 2020 است.
آرتور Widak—NurPhoto/گتی ایماژ

که نامزدهای اصلی?

همان زمان گذشته است. نتانیاهو سال گذشته پیشی گرفته دیوید بن گوریون برای تبدیل شدن به اسرائیل طولانی ترین خدمت نخست وزیر اما تاریخی پنجمین دوره تا کنون فراموش 70 ساله که اسرائیلی ها از تمام خطوط سیاسی از آن به عنوان "بی بی."

رئیس خود را حریف Gantz است که بلند است اما نرم-صحبت سابق نیروی دفاع اسرائیل (IDF) رئیس ستاد. Gantz نظامی لغو احکام صادره ی او را ماندگار ظهور نتانیاهو "آقای امنیت" تصویر. او قول داده است برای التیام شکاف در جامعه اسرائیل و برافراشته در برابر سولفات و تحریک است که مشخص می شود نتانیاهو تصدی.

اسمی میانه, Gantz آبی و سفید حزب شامل افزایش تدابیر راست-کنار میان بیشتر از متوسط عناصر. سه نفر از آن چهار اکثر سران سابق ارتش اسرائیل ژنرال. مانند نتانیاهو Gantz با حضور در کاخ سفید رونمایی از "صلح شرق میانه برنامه" ملاقات با رئیس جمهور تهمت داد و طرح خود را واجد شرایط تایید شده.

که یک مشکل برای اسرائیلی ها در سمت چپ می گوید ریجنسی را Mekelberg. Gantz "نمی تخیل از هر کسی. نه از نظر رهبری, و نه از نظر ارائه یک جایگزین سیاست" او می گوید. "رای دهندگان به او نگاه کنید و از خود بپرسید چه چیزی سر و صدا؟"

که به احتمال زیاد به نفع خود ؟

نه نامزد قطعی. در آوریل لیکود و آبی و سفید هر زمان 35 کرسی است. در ماه سپتامبر Gantz سایهدار نتانیاهو با رنگ های آبی و سفید برنده 33 کرسی به حزب لیکود را 32. تا زمانی که به تازگی نظر سنجی نشان داد Gantz حفظ حاشیه ای منجر شود. اما آخرین نظرسنجی ها نشان می دهد آبی و سفید اعداد فرو بردن در زیر لیکود را با بیشتر از عمومی نیز گفت: آنها درک نتانیاهو به عنوان بهترین نامزد برای نخست وزیر.

آیا بزرگترین مسائل ؟

سال گذشته سفیر سابق ایالات متحده به اسرائیل دانیل شاپیرو گفت: زمانی که اسرائیل رهبری مسابقه گودال "ضروری نتانیاهو" در خود اعلام کرد: نقش دولت محافظ در برابر "بی بی خستگی." خستگی ممکن است رشد کرده اما 2 مارس انتخابات باقی مانده است و در عین حال یکی دیگر از نجف بر نقش مرجعیت و رهبری است.

در غیر این صورت مغلوب ساختن پیشی جستن میانه طرح است و انتظار می رود در رای دهندگان ذهن. Gantz واجد شرایط حمایت از این پیشنهاد تعجب آور بود به دلیل محبوبیت داخلی. اما تفاوت مهم وجود دارد چگونه دو نفر از نامزدها انتظار می رود به پیاده سازی آن.

نتانیاهو خارش است تا به وعده خود برای گسترش اسرائیل حاکمیت در کرانه باختری و دره اردن پس از طرح گذاشته یک پیشنهاد برای اسرائیل مدعی حدود 30 درصد از کرانه.

ویژه داستان
یک سال پس از Christchurch, Jacinda protocol wine studio جهان مورد توجه است. چه خواهد شد او از آن استفاده کنید ؟
نیوزیلند نخست وزیر به دست آورده تحسین بین المللی به رهبری او در مواجهه با فاجعه. در حال حاضر او برای متقاعد کردن این کشور برای حفظ ایمان

Gantz گفته است که او تنها ضمیمه این بخش از نقشه مفهومی کاخ سفید طرح قواره برای اسرائیل با تایید جامعه بین المللی و در هماهنگی با بازیگران منطقه ای. با توجه به پاسخ های معامله شده بدستآمده که تایید به نظر می رسد یک راه طولانی ،

"Gantz خواهد بود به احتمال زیاد برای درمان این طرح به عنوان یک مکانیسم که از طریق آن به تلاش برای به دست آوردن حکومت خودگردان فلسطینی و اردنی خرید می گوید:" مایکل Koplow سیاست مدیر در آمریکا مبتنی بر اسرائیل سیاست های فروم که پشتیبانی از راه حل دو کشور برای مناقشه. "در حالی که نتانیاهو نشان داده نمی شود و این نگرانی ها و دیدگاه های آن را بیشتر به عنوان یک مکانیسم برای الحاق فوری."

اسرائیل در دیوان عالی کشور حکم داده است که یک مجلس انتقالی نمی تواند معرفی عمده طرح تغییرات قابل توجهی به قوانین و یا تصویب یک بودجه جدید تا زمانی که دولت جدید تشکیل شده است. از لحاظ تئوری حداقل که باید الحاق کردن جدول در صورت ادامه بن بست.

اضافی, غیر منتظره, موضوع Coronavirus مربوط وحشت. در فوریه 26, اسرائیل, انتخابات کمیته هشدار داد مردم به احتیاط از خبر جعلی متصل به شیوع ترس آن ممکن است بر میزان مشارکت. اسرائیل تعیین کرده است تا جدا غرفه برای فعال کردن آن در قرنطینه—در حال حاضر بیش از 1500 به بازیگران یک رای. در فوریه. 27 یک مرد اسرائیلی که به تازگی از ایتالیا شد برای اولین بار در کشور تشخیص داده می شود در خارج از قرنطینه شرایط.

چگونه می تواند اتهامات علیه بنیامین نتانیاهو بر انتخابات ؟

فساد گرفتار شده اند نتانیاهو به عنوان دور برگشت به عنوان 2018. اما قانونی خود گلایه رشد کرده اند پس از اسرائیلی ها آخر سر به پای صندوق های رای. در ماه نوامبر اسرائیل دادستان کل متهم نخست وزیر در سه اتهام فساد مالی. خود حقوقی دادگاه تنظیم شده است برای شروع در 17 مارس است.

این تا حد زیادی پیش بینی تحولات بعید است به تغییر حساب اسرائیلی ها در انتخابات پارلمانی غرفه نظرسنجی می گویند, اما آنها ممکن است تاثیر مذاکرات ائتلاف. اگر نتانیاهو قادر به تلنگر صندلی به اندازه کافی به او جناح راست بلوک باریک اکثر تلاش به ادامه بن بست به نظر می رسد بعدی خود بهترین استراتژی است.

باقی مانده انتقالی نخست وزیر خواهد به نتانیاهو "بحرانی اهرم باید او تصمیم به اعتصاب درخواست مقرون به صرفه. آن را نیز می دهد او یک پسر قلدر منبر و بالقوه اهرم در هر انتخاباتی می گوید:" اسرائیل سیاست انجمن Koplow. و حتی آن را "حفظ امکان عبور از قانون کنست پایین جاده که میله دادرسی کیفری برای نشستن نخست وزیر."

چگونه می تواند بر نتایج انتخابات تاثیر اسرائیل روابط با آمریکا ؟

نتانیاهو و تهمت باید با هم ساخته شده اسرائیل به طور فزاینده ای حزبی مسئله در ایالات متحده زور زدن پیچیده و گاهی اوقات مملو رابطه بین اسرائیلی ها و یهودیان آمریکایی. بسیاری از یهودیان آمریکایی لاغر دموکرات با ترقی خواهان به ويژه توسط اسرائیل ادامه اشغال سرزمین های فلسطینی.

برای یهودیان آمریکایی یک پیروزی خواهد بود "مجددا خود را باور است که اسرائیل به سادگی تبدیل به یک جامعه ای که ارزش آنها راحت نیست با, می گوید:" دانیل Gordis نویسنده تقسیم شده و ما ایستاده: شکاف بین یهودیان آمریکایی و اسرائیل. دموکرات سناتور برنی ساندرز به تازگی توصیف اسرائیل بزرگترین لابی سازمان AIPAC به عنوان یک پلت فرم برای "ابراز تعصب"—به سختی محجبه حفاری در نتانیاهو. مغلوب ساختن پیشی جستن در ضمن دارای بحث برانگیز ادعا کرد که یهودیان آمریکایی که رای دموکرات نشان می دهد "بزرگ بی وفایی."

اما Gordis می گوید: Gantz پیروزی خواهد بعید است برای التیام شکاف به ثمر رساند توسط نتانیاهو و مغلوب ساختن پیشی جستن. "وجود خواهد داشت یک لحظه حس که اسرائیل بعد از رهایی از چنگال بی بی" او می گوید. "اما آنچه که آنها در حال رفتن به کشف بسیار سریع است که سیاست تغییر نخواهد کرد."

نوشتن به یوسف Hincks در joseph.hincks@time.com.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de