دانشگاه کمبریج تکه فرد در سخنرانی برای 2020-2021

کمبریج تبدیل شده است و این دانشگاه برای اولین بار در بریتانیا به لغو تمام چهره به چهره و سخنرانی برای 2020-21

توسط PATRIS-FUN در 31 اردیبهشت 1399

کمبریج تبدیل شده است و این دانشگاه برای اولین بار در بریتانیا به لغو تمام چهره به چهره و سخنرانی برای 2020-21 سال تحصیلی به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس پس از 800 سال از استقبال دانش آموزان به آن صومعه quadrangles و کلاس های درس.

آن را به احتمال زیاد نمی خواهد گذشته به عنوان ویروس تهدید پایه های سنتی دانش آموز تجربه و منابع مالی دانشگاه ها در سراسر جهان است.

کمبریج گفت: اواخر روز سه شنبه که همه سخنرانی ها برگزار خواهد شد و عملا جریان آنلاین تا تابستان 2021. آن گفت: ممکن است ممکن است برای نگه داشتن آموزش و تدریس در گروه های کوچک — یک بخش کلیدی از دانشگاه سیستم — زمانی که سال تحصیلی جدید شروع می شود در ماه اکتبر به عنوان طولانی به عنوان اجتماعی فاصله می توان دنبال کرد.

این دانشگاه که در حدود 12,000 دانشجویان کارشناسی در بیانیه ای گفت که "تصمیم گرفته شده است در حال حاضر به منظور تسهیل در برنامه ریزی, اما همانطور که تا کنون مورد بررسی قرار خواهد گرفت وجود دارد باید تغییرات رسمی مشاوره در coronavirus."

دانش آموزان به خانه فرستاد

این بیماری همه گیر در حال حاضر طرح میتوانست زندگی دانشجویی. کمبریج فرستاده دانش آموزان خانه نقل مکان کرد و همه آن آموزش آنلاین در ماه مارس به انگلستان رفت و به مستند و امتحانات برگزار می شود از راه دور. در سراسر انگلستان و در سراسر جهان مراسم فارغ التحصیلی و بهار توپ شده اند scrapped.

دانشگاه ایالتی کالیفرنیا در هفته گذشته اعلام کرد که آن را نگه مجازی ترم پاییز و نگه داشتن کلاس های درس بسته شدن عمده کالج های ایالات متحده برای لغو سخنرانی برای پاییز.

دانشگاه های بریتانیا هشدار آنها را به صورت یک بحران مالی اگر دانش آموزان در تصمیم گیری آنها نمی خواهند به پرداخت شهریه — در حال حاضر 9,250 پوند (حدود 15,800 Cdn) یک سال در انگلستان — برای یک تجربه کالج بین بردن از فرد در آموزش, باشگاه فوق برنامه و اجتماعی. برخی از دانش آموزان بودند که با توجه به شروع در پاییز به احتمال زیاد به تاخیر برای یک سال به امید همه چیز به حالت عادی بازگشت ،

نیکولا Dandridge که سران عالی آموزش و پرورش تنظیم دفتر برای دانش آموزان گفت: در این هفته که دانشگاه نیاز به پاک آمده در مورد چه نوع از تجربه دانش آموزان انتظار می تواند قبل از ماه ژوئن زمانی که فارغ التحصیلان مدرسه تصمیم می گیرید که آیا به کالج مکان برای ترم پاییز.

"آنچه ما نمی خواهیم برای دیدن هستند وعده داده است که آن را تمام می شود به طور معمول — در-پردیس تجربه — وقتی معلوم می شود که چنین نیست," او گفت: مجلس کمیته آموزش و پرورش.

مستندات و سفر از محدودیت های اعمال شده به دلیل همه گیر نیز قطع جریان از دانشجویان بین المللی که پرداخت هزینه های بالاتر و به شکل یک منبع اصلی درآمد برای دانشگاه های انگلستان.

در حال حاضر کمبریج و دیگر دانشگاههای انگلستان در حال آماده شدن برای برخی از دانش آموزان به بازگشت در پاییز. دانشگاه منچستر گفت: آن را نقل مکان کرد همه سخنرانی های آنلاین برای پاییز مدت اما هنوز هم انتظار دارد دانش آموزان را به حرکت به آن سالن از محل اقامت.

دانشگاه ادینبورگ گفت: این امر اتخاذ یک "مدل ترکیبی" به جای رفتن به طور کامل مجازی.

"داشتن صدها نفر از دانش آموزان بسته بندی شده به سالن های سخنرانی نزدیک به هم احتمالا نمی خواهید به امن و یا ممکن است" معاونت پیتر Mathieson به بی بی سی گفت در روز چهارشنبه. "اما ما قصد داریم به ارائه در گروه های کوچک آموزش و سایر پردیس تجارب است که تشخیص ما است."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de