مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند با طالبان می گوید که آنها را 'بسیار خوب' رابطه

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او یکشنبه با رهبر طالبان روز پس از واشنگتن و گروه ها

توسط PATRIS-FUN در 14 اسفند 1398

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او یکشنبه با رهبر طالبان روز پس از واشنگتن و گروه های افراطی امضا توافق نامه که خواستار خروج نیروهای امریکایی از افغانستان پس از بیش از 18 سال است.

مغلوب ساختن پیشی جستن است و اعتقاد بر این بود که اولین رئیس جمهور ایالات متحده به صحبت می کنند به طور مستقیم به طالبان هر چند او پیشنهاد کرد آن را اولین بار خود را. پرسید: اگر شنبه بود و اولین گفتگو با رهبر طالبان مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: "من نمی خواهم بگویم که."

"رابطه بسیار خوب است که من با ملا" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: احتمالا اشاره به مرگ رهبر طالبان ملا عبدل غنی اند. "ما تا به حال خوب مکالمه طولانی امروز و شما می دانید که آنها می خواهند برای توقف خشونت است. آنها می خواهم به توقف خشونت نیز می باشد."

"آنها به دنبال دریافت این به پایان رسید و ما به دنبال به دست آوردن آن را به پایان رسید," او گفت. "من فکر می کنم همه ما بسیار علاقه مشترک است."

تماس آمد و به عنوان مقامات در افغانستان گفت: پنج افغان افسران پلیس کشته در حمله طالبان به یک ایست بازرسی امنیتی در نزدیکی یک معدن مس در روز سه شنبه یک روز پس از شورشیان تصمیم به از سرگیری عملیات علیه نیروهای بومی و محلی.

یک سخنگوی طالبان را تایید نمی کند و یا انکار مسئولیت این حمله در شرق افغانستان زمانی که در تماس با ایسنا گفت: او با جمع آوری اطلاعات.

شبه نظامیان حال کاهش خشونت آرایش در محل قبل از امضای خروج نیروهای نظامی توافق با ایالات متحده در دوحه در روز شنبه.

اما در روز دوشنبه آنها تصمیم به پایان رسید که نیروهای افغان را در حالی که هنوز نگه داشتن پشت در مبارزه با آمریکا و دیگر نیروهای خارجی با توجه به منابع.

روز سه شنبه "سنگین برخورد" کشتن افسران افغان صورت گرفت در یک ایست بازرسی در مس معدن مس عینک در ولایت لوگر گفت: Deedar لونگ یک سخنگوی ولایت لوگر را والی.

Hasib Stanekzai رئیس شورای ولایتی لوگر گفته رویترز از افسران پلیس بودند با اهداف نرم در اوایل صبح روز حمله به آنها تا به حال هیچ سلاح های سنگین.

یک مقام ارشد آمریکا گفت: حمله قرار گرفت.

یک سخنگوی افغانستان وزارت کشور گفت که در 24 ساعت طالبان انجام شده 33 حملات علیه نیروهای افغان در 16 استان, کشته شدن شش غیر نظامی. او نمی گویند که چگونه بسیاری از نیروهای افغان کشته شده بود.

"طالبان باید به کشتار غیرنظامیان در غیر این صورت [افغانستان] اقدام و از بین بردن آنها را در دفاع از مردم ما" گفت: سخنگوی مروه امینی.

معامله در معرض خطر

آمریکا نیروهای سقوط طالبان از قدرت در سال 2001.

اما ملت شده است در بن بست پس با نيروهاي طالبان کنترل برخی از خاک اما قادر به ضبط و عمده مراکز شهری.

آخر هفته توافق پیش بینی یک عقب نشینی کامل از تمام ایالات متحده و نیروهای ائتلاف ظرف 14 ماه وابسته به تضمین های امنیتی توسط طالبان.

"اگر اعلام از سرگیری خشونت توسط طالبان تایید شده است این است که در برابر روح توافق فقط امضا در دوحه ایم" اتحادیه اروپا فرستاده ویژه امریکا برای افغانستان رولاند Kobia.

این معامله همچنین می تواند باز کردن اگر طالبان و گروه های دیگر جامعه افغانستان شکست به موفقیت مذاکرات در مورد یک راه سیاسی پیش رو برای کشور است.

این مذاکرات در حال برنامه ریزی برای شروع روز سه شنبه.

مغلوب ساختن پیشی جستن در آن گفت: هنوز مشخص نیست چه افغان ها را انجام خواهد داد که آنها با طالبان و تلاش برای پیش نویس صلح آمیز آینده سیاسی این کشور است. وی افزود: "این کشور واقعا به آن را دریافت به پایان رسید. ما شده است وجود دارد برای 20 سال است. دیگر رئیس جمهور را محاکمه و آنها ناموفق بودند."

یک زمان کوتاه قبل از تهمت صحبت کرد, طالبان, سخنگوی Zabiullah مجاهد توییتی که رئیس جمهور صحبت کرده و بر روی گوشی با اند.

طالبان افغانستان نیز با انتشار بیانیه ای گفت: تماس تلفنی گرفت و در مدت کوتاهی پس از 9:30 a. m. ET و 35 دقیقه به طول انجامید. سایت گروه هوش که نظارت بر ارتباطات از سازمان های شبه نظامی گفت: طالبان در بیانیه ای ادعا کرد که تماس برگزار شد در حضور تعدادی از اعضای طالبان مذاکره کمیته و زلمای خلیل زاد ایالات متحده فرستاده که مذاکره کرد.

با توجه به بیانیه گفتگو در مورد چگونه هر دو طرف قرار داده خواهد شد این توافق نامه در محل و ملا مطمئن مغلوب ساختن پیشی جستن است که اگر ایالات متحده مفتخر توافق پس از آن ایالات متحده و طالبان را "مثبت روابط دو جانبه."

این بیانیه گفت که طالبان گفت: تهمت: "آقای رئیس جمهور! تعیین اقدامات در رابطه با خروج نیروهای خارجی از افغانستان و اجازه نمی دهد هر کسی به اقدامات که نقض شرایط توافقنامه در نتیجه embroiling شما حتی بیشتر در این جنگ طولانی مدت."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب