به عنوان تنش با پکن رشد انگلستان تعلیق استرداد ترتیبات با هنگ کنگ

(لندن) — دولت بریتانیا خود را به حالت تعلیق استرداد ترتیبات با هنگ کنگ روز دوشنبه پس از چین تحمیل سختی جدید ا

توسط PATRIS-FUN در 30 تیر 1399

(لندن) — دولت بریتانیا خود را به حالت تعلیق استرداد ترتیبات با هنگ کنگ روز دوشنبه پس از چین تحمیل سختی جدید امنیت ملی قانون است.

به عنوان تنش رشد با پکن وزیر امور خارجه Dominic Raab کرد و گفت: نگرانی در مورد قانون جدید و در مورد اتهام نقض حقوق بشر در چین در خصوص توجه به درمان اویغوری اقلیت. یک تحریم تسلیحاتی چین تمدید خواهد شد به دلار هنگ کنگ, او گفت:.

ادامه مطلب: آنچه در هنگ کنگ امنیت ملی قانون به معنی آن دموکراسی

"ما را به حفاظت از منافع حیاتی ما," Raab گفت. "ما ایستاده تا برای ما و ارزش های ما به چین به تعهدات بین المللی خود."

Raab به دنبال به عنوان مثال در ایالات متحده و استرالیا و کانادا توسط تعلیق استرداد ترتیبات با خاک.

بررسی استرداد اقدامات می آید تنها چند روز پس از عقب نشینی بریتانیا در نظر دارد به شرکت ارتباطات چینی هواوی یک نقش در انگلستان با سرعت بالا جدید شبکه تلفن همراه در میان نگرانی های امنیتی سوخت افزایش تنش بین پکن و قدرت های غربی.

جانسون دولت در حال حاضر با انتقاد چین تصمیم به اعمال گسترده جدید امنیت ملی قانون در هنگ کنگ. انگلیس را متهم به پکن دولت از تخطی از چین و بریتانیا اعلامیه مشترک که تحت آن انگلستان بازگشت و کنترل از هنگ کنگ به چین در سال 1997 و اعلام کرد این امر باز کردن یک مسیر خاص به شهروندی تا 3 میلیون واجد شرایط ساکنان جامعه.

پکن اعتراض به حرکت می کند. چین سفیر بریتانیا لیو Xiaoming اخیرا در توصیف این پیشنهاد را به عنوان "ناخالص دخالت" در امور.

لیو بی بی سی گفته است Andrew Marr در روز یکشنبه که بریتانیا شد "رقص به لحن" از ایالات متحده و رد اتهامات نقض حقوق بشر در برابر عمدتا مسلمان اویغوری مردم است.

او را متهم کشورهای غربی از تلاش برای دامن زدن مشکل با چین است.

"مردم می گویند چین (است) در حال تبدیل شدن بسیار تهاجمی است. که کاملا اشتباه است گفت:" بی بی سی "چین تغییر نکرده است. این کشورهای غربی به رهبری ایالات متحده — آنها شروع به این به اصطلاح جنگ سرد جدید در چین است."

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن