Buttigieg انتقاد ساندرز و بایدن, ریخته گری آنها را به عنوان نامزدهای گذشته

برای ماه پیت Buttigieg مبارزات انتخاباتی است به عنوان یک کاندید وحدت امیدوار به "به نوبه خود به صفحه" در امری

توسط PATRIS-FUN در 11 بهمن 1398

برای ماه پیت Buttigieg مبارزات انتخاباتی است به عنوان یک کاندید وحدت امیدوار به "به نوبه خود به صفحه" در امریکا تفرقه سیاست است. اما قفل شده است و در یک مسابقه فقط چهار روز قبل از آیووا, قفقاز, Buttigieg تیز پیام خود در روز پنج شنبه نشان می دهد سناتور. برنی ساندرز و سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن گیر شد litigating "استدلال از گذشته است."

"من می شنوم معاون رئیس جمهور بایدن می گویند که این زمان را به خطر کسی جدید" Buttigieg گفت: در یک مراسم انتخاباتی در دکوراه, Iowa. "اما تاریخ به ما نشان داده است که بزرگترین خطر ما می تواند بسیار مهم انتخابات آینده این است که به دنبال به همان واشنگتن راهکار و بازیافت همان استدلال است."

"سپس من می شنوم سناتور سندرز خواستار یک نوع سیاست است که می گوید شما رو به رفتن تمام راه را در اینجا و هیچ چیز دیگری می شمارد,'" او ادامه داد: pivoting به یک استدلال برای خود "مدیکر برای همه کسانی که می خواهند آن را" طرح نسیم جایگزین برای "مدیکر برای همه" برنامه ریزی و پشتیبانی توسط ساندرز و سناتور الیزابت وارن. "این است که هیچ وقت به در reliving استدلال از قبل" Buttigieg اضافه شده است. "کمتر 2020 شبیه 2016 در حزب ما بهتر است."

انتقاد از بالا رقبا با نام نشان دهنده یک استارک تغییر در تن برای یک نامزد است که اغلب صحبت در مورد "احساس خستگی" در اطراف سیاست های حزبی خواستگارى "آینده سابق جمهوری خواهان" و استدلال او بهترین موقعیت برای ساخت پل بین جناح های مختلف حزب دموکرات است.

Buttigieg تیز انتقاد ساندرز و بایدن برای های اخیر خود مجادله بر مواضع خود در جنگ عراق و امنیت اجتماعی و موقعیت خود را به عنوان نامزد که حرکت گذشته پیر مناقشات سیاسی. او گفت که او بیمار بود از استدلال "به دلیل این است که سال 2020 و ما باید نه تنها به یادگیری درس های جنگ در عراق, اما مطمئن شوید که ما نمی تواند به جنگ در ایران است."

"من نمی خواهم به ما در یک بحث بیش از که گفت: آنچه که در مورد امنیت اجتماعی در 1990s" او ادامه داد. "از آنجا که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و تهدید امنیت اجتماعی و اعلام کاهش به پزشکی امروز است."

Buttigieg طولانی فعالیت در گوشته از نسل تغییر دهید. هنوز آینده خود را به جلو پیام به نظر می رسد طنین بیشتر با رای دهندگان از آنهایی که جوان: با توجه به ژانویه 28 کلمبیا کلمبیا نظرسنجی Buttigieg به حمایت از تنها 4 درصد از افراد زیر 35 سال است. ساندرز به حال 53%.

حملات خود را بیشتر چاشنی رقبا که Buttigieg تکرار در دوم کمپین جلوگیری از شنبه بعد از ظهر در استقلال آمد تنها چند روز قبل از آنچه که می تواند یک یا لحظه ای برای Buttigieg مبارزات انتخاباتی. 38 ساله شهردار سابق South Bend, Ind., یکی از بهترین و سازماندهی مبارزات در دولت با توجه به محلی دموکراتیک مقامات و آیووا ارائه فرصت برای او ثابت کند که او می تواند برنده شدن بیش از سفید میانه میانه رو که به صورت یک بخش کلیدی از انتخابات ائتلاف.

"ما قطعا نیاز به یک پایان قوی در آیووا" Buttigieg به خبرنگاران گفت: در روز پنج شنبه. "از آنجا که این اولین فرصت برای نشان دادن در مقابل ما بگویید ظرفیت برای موفقیت در زمین است."

که در پایان مبارزات انتخاباتی متمرکز شده آخرین نوسان در مناطق روستایی در شمال شرقی بخشی از دولت با تاکید خاص در استان ها که رای دادند برای بازگشت رئیس جمهور اوباما دو بار و سپس مغلوب ساختن پیشی جستن. روز پنج شنبه در بازدید از, Jefferson, وبستر, شهرستان ماسون سیتی و نورث همپتون تمام مناطق که تحویل پیروزی برای اوباما در سال 2008 و پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016—که مبارزات انتخاباتی ساخته شده مطمئن شوید که به توجه به سفر را فشار دهید.

"ما در حال رقابت در مناطق که در آن [تهمت] دهکدهای قوی شده است که در گذشته" Buttigieg به خبرنگاران گفت: در دکوراه. "اما جایی که من می دانم که بسیاری از مستقل و جمهوری خواهان و همچنین حزب دموکرات هستند مشکل این رئیس جمهور را در رابطه با حقیقت ناراحت راه او را درمان هر دو آمریکایی و متحدان و به دنبال یک جایگزین."

که شاخه زیتون به ناراضی محافظه کاران تبدیل شده است بخشی از Buttigieg را از بیخ و بن سخنرانی و بخش مهمی از مبارزات انتخاباتی خود را استراتژی: آنها شرط بندی است که دموکرات ها می توانید برنده بیش از سابق مغلوب ساختن پیشی جستن رای دهندگان اگر آنها آنها را ارائه می دهد چیزی جدید.

"بدون در نظر گرفتن چگونه شما رای داده اند و یا چه حزب اگر هر یک از شما فکر می کنم شما متعلق به شما تعلق اینجا به شما تعلق در این تلاش," او گفت: جمعیت چهار شنبه در شهرستان ماسون تکرار زمین خود را به آنچه که او خواستار "آینده سابق جمهوری خواهان."

بعد در نورث همپتون او سوار آن را به خانه: "من می خواهم استدلال می کنند که یک راه خوب برای مطمئن شوید که ما برنده است که به معرفی کسی که نمی آید از واشنگتن کسی که در واقعیت زندگی در حال حاضر در یک طبقه متوسط محله در وسط صنعتی میانه."

مردم آیووا نمایندگان شان که آمده اند به Buttigieg حوادث این هفته می گویند که آنها در حال جذب جوانان و خوش بینی. "من دوست دارم که او جوان بود که او یک نظامی زمینه می گوید:" دایان بارد, 59, یک پرستار ثبت شده که Buttigieg رویداد در وبستر سیتی و او را به نام "نفس هوای تازه."

ویژه داستان
"شما رو به هدف.' جو بایدن 2020 کمپین است که آخرین آزمایش در یک عمر از دست دادن
چیزهایی که او از دست داده است هرگز دور از بایدن ذهن.

اما وحدت پیام Buttigieg به دنبال پروژه ممکن است جای خود را به تلاش برای جلب تیز تضاد با خود دموکراتیک مخالفان در آخرین روز از مسابقه. صحبت با خبرنگاران در روز پنج شنبه Buttigieg به دنبال رنگ رقبای خود را به عنوان منسوخ شده و خسته است.

"ما نمی توانیم گرفتار و یا در کسانی که استدلال بدون نظر نسبت به آینده," او گفت. "رئیس جمهور بعدی را به پرسش و چالش های مختلف هستند که در نوع خود از آنچه شده است کاونتی و استدلال در مورد در 1990s."

آن را به سختی غیر معمول برای نامزدها به دست کشیدن مخالفان خود را در اوج یک جنگ سخت مسابقه. اما تغییر حامل خطرات خاص برای Buttigieg که به دادگاه تجدید نظر به رای دهندگان توسط ریخته گری خود را به عنوان یک نوع متفاوت از نامزد.

"من مانند تن او می گوید:" دب Tesar 56 ساله بازنشسته ویژگی های نویسنده و ثبت نام جمهوری خواه که رفت به دیدن Buttigieg در ماسون سیتی در روز چهارشنبه که در آن او در یک مرد موسیقیبا مضمون رویداد سایت. "او خوش بین, مثبت, او نه مقابله. برخی از نامزدهای دیگر مانند "من مبارزه را برای شما, من برای مبارزه با این, من برای مبارزه با ما' و من فقط می خواهم آنها را برای جلوگیری از جنگ است."

نوشتن به شارلوت تغییر در charlotte.alter@time.com.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن