نظر: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نتواند در coronavirus بحران

هیچ رهبری بدون همدلی — امریکا سزاوار نیست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن فقیر مدیریت بحران. با این وجود آمریکایی

توسط PATRIS-FUN در 12 فروردین 1399

هیچ رهبری بدون همدلی — امریکا سزاوار نیست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن فقیر مدیریت بحران. با این وجود آمریکایی ها فقط ممکن است دوباره انتخاب او در ماه نوامبر می گوید: DW را Alexandra فون Nahmen.

او در حال حاضر تقریبا روزانه coronavirus کنفرانس های مطبوعاتی در نظر گرفته شده برای نشان دادن اعتماد به نفس و قدرت تصمیم گیری. اما آنها تقریبا غیر قابل تحمل برای مردم به دنبال جهت گیری و یا افراد علاقه مند به حقایق است. او در طول حضور رئیس جمهور ایالات متحده اغلب گسترش نیمه حقایق و حتی دروغ آشکار و حملات خبرنگاران که از کاوش سوالات. او پیام های متناقض و مدیریت بحران می تواند هزینه های بسیاری در آمریکا زندگی می کند.

هنگامی که خود را سازمان های اطلاعاتی هشدار داد از coronavirus در ژانویه مغلوب ساختن پیشی جستن بازی پایین خطر است. هنگامی که این ویروس گسترش بدون کنترل با توجه به عدم تست او عهد او بود و همه چیز تحت کنترل است. او در حال حاضر اعلام شده خود را به یک "جنگ زمان رئیس جمهور" جنگ نامرئی دشمن. اما آن است که نه تهمت است که بازیگری با شجاعت و عزم و اراده در بحران اطمینان ناامن ملت اما اندرو کومو دموکرات فرماندار نیویورک, کانون coronavirus بحران در ایالات متحده است.

بیشتر بخوانید: کروناویروس در اسپانیا: از گردشگری کانون سرایت به سر چشمه

متضاد پیام

در حالی که تعدادی از عفونت است به سرعت در حال افزایش است در نیویورک و دیگر نقاط کشور و بیشتر و بیشتر آمریکایی بیمارستان ها تحت فشار قرار دادند به حد تهمت می خواهد به اقتصاد در حال حرکت دوباره به زودی. به عنوان پزشکان در شهر نیویورک آماده به صورت امکان شاید نیاز به تصمیم گیری آنها برای ذخیره و آنها اجازه دهید به مرگ به عنوان یک نتیجه از کمبود هواکش تهمت prattled شرایط نسبتا به تازگی در مورد شلوغ کلیساها در عید پاک.

von Nahmen, Alexandra

الکساندرا فون Nahmen سر DW واشنگتن دفتر

روز شنبه اعلام کرد که کاخ سفید بود و با توجه به اعمال ممنوعیت خروج برای ایالت های نیویورک و کنتیکت و نیوجرسی. تنها چند ساعت بعد از انصراف او این ایده. به جای مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری با صدور یک توصیه به ساکنان مناطق آسیب دیده به خودداری از سفر غیر ضروری.

تصویب رتبه بندی هستند تا

نیویورک فرماندار کومو گزارش پس از دریافت تماس از دست پاچه نیویورکی که با توجه به خروج از شهر در نیک از زمان. همه این باعث می شود شما می خواهید به گریه کردن "امریکا که به شما رای دادن به کاخ سفید؟"

و در عین حال تهمت را تصویب رتبه بندی در حال افزایش است. متزلزل و وحشت ملت محوری است در اطراف رئیس جمهور خود را به عنوان مرسوم است در زمان بحران. و او امیدوار است که این کشور ظهور خواهد کرد قوی تر از همیشه از این بحران به دلیل امریکا است و امریکا و یک کشور بزرگ است که می تواند هر چیزی را انجام. ترحم و اعتماد به نفس — لحظاتی وجود دارد که تهمت برآورده نقش در نظر گرفته شده برای رئیس جمهور در ایالات متحده است. متاسفانه این لحظات معمولا تنها چند دقیقه قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن یک بار دیگر ثابت می شود بیهوده خود پروموتر که می بالد در مورد رتبه بندی از کنفرانس های مطبوعاتی خود را و whines که رسانه ها و آزار دهنده فرمانداران پرداخت نمی کند او را به اندازه کافی احترام.

بیشتر بخوانید: Coronavirus: آلمان به تمرکز زنجیره تامین, مجموعه, قیمت های روز, ماسک, محافظ دنده

یک بررسی از رئیس جمهور ؟

حامیان او اهمیتی نمی دهند. آنها بر این باورند در "خود" جمهور. بسیاری از آمریکایی ها به زودی دریافت یک بررسی برای $1,200 (€1,077) از دولت مستقیم کمک در بحران است که ما اقتصاد وضعیتی وخیم. شایعه است که تهمت خیلی می خواهم برای دیدن خود امضا در چک. آن را سخت به تصور کنید که بهتر است در حال حاضر برای به دست آوردن رای دهندگان.

این پول بخشی از جامع ترین بسته محرک اقتصادی در تاریخ ایالات متحده توسط کنگره تصویب هفته گذشته در سراسر حزب خط. این شامل میلیاردها دلار کمک برای کارگران, اما همچنین کمک های مالی و وام برای کسب و کارهای کوچک و بیمارستان و به خصوص سخت-آمار صنایع از جمله حمل و نقل هوایی.

بیشتر بخوانید: آیا coronavirus جرقه موج غذایی کشت ؟

ریاست جمهوری مدعی مبارزه برای جلب توجه

هر دو حزب دموکرات و جمهوری خواهان تا به حال به معده زیادی برای دریافت این لایحه در راه به طوری که امریکا می تواند زنده ماندن این بحران اقتصادی است. به نظر می رسد که اولویت برای ما رئیس جمهور که همواره تعریف خود را از طریق رشد اقتصادی و بازار سهام ، اگر اقتصاد بر میدارد و نرخ بیکاری افت دوباره در زمان انتخابات در سقوط او رای دهندگان باقی می ماند وفادار به او با توجه به مغلوب ساختن پیشی جستن راه تفکر است.

در ضمن او به احتمال زیاد رقیب سابق دموکراتیک معاون رئیس جمهور جو بایدن — است که با داشتن مشکل بزرگ سپردن هر گونه توجه عمومی در همه در وضعیت فعلی. این واقعیت است که او تا کنون نشان داده شده است همدلی بیشتر و تخصص در بحران نسبت به زمان فعلی نیست کمی به او کمک کند در این شرایط استثنایی.

این بار مثل این که همه به نظر می رسد این مرد در کاخ سفید است. با تشکر از مغلوب ساختن پیشی جستن و یا به رغم مغلوب ساختن پیشی جستن — اگر امریکا کارشناسی ارشد این بحران رئیس جمهور می ایستد یک فرصت خوب بودن انتخاب مجدد در نوامبر است.

DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. برای ثبت نام آن را در اینجا.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب