BTS تست کردن یک Infinite انتشار و ویروسی چالش دسته کوچک موسیقی جاز برای در به دست آوردن فن ارتش مونتاژ

ترک آن را به BTS به خاطر به چالش کشیدن انتظارات از چگونگی صنعت موسیقی کار می کند. در پنج شنبه, K-pop septet م

توسط PATRIS-FUN در 2 اسفند 1398

ترک آن را به BTS به خاطر به چالش کشیدن انتظارات از چگونگی صنعت موسیقی کار می کند. در پنج شنبه, K-pop septet منتشر شد یک کلیپ 30 ثانیه ای از تک آهنگ های جدید, "در," در Infinite اجتماعی تصویری پلت فرم است که کمک کرده است تا راه اندازی و مورد پسند عامه آهنگ دوست دارم از Lil Nas X "شهر قدیمی در جاده ها است." BTS استراتژی در اینجا این است که رمان: یک نماینده برای Infinite مشترک با زمان است که این اولین بار است که یک هنرمند معرفی کرده است تنها با استفاده از فرم کوتاه تصویری برنامه به عنوان اولیه پلت فرم.

آن را نیز بسیار زرنگ و دانا: حدود یک ساعت پس از انتشار بیش از 20 ، 000 فن ساخته شده در فیلم های "روی" در حال حاضر جمعیت این نرم افزار است. (طبق معمول BTS آخرین فعالیت نیز این روند توییتر درمان است.) این تیزر آزاد است مقدمه ای برای نقشه از روح: 7خود را کامل آلبوم است که می آید Feb. 21 فقط دوازده ساعت پس از "در" کلیپ.

این اولین بار نیست BTS است فرو بردن به Infinite آب ؛ supergroup ساخته شده یک حساب رسمی در ماه سپتامبر و شکست رکورد سریع حساب رشد چیدن یک میلیون پیروان در کمتر از چهار ساعت است. مدت کوتاهی پس از J-Hope یکی از BTS اعضای لگد کردن یک "مرغ سوپ رشته فرنگی چالش" بر اساس یکی از, تک آهنگ ها با Becky G. این هم اولین بار نیست BTS استفاده کرده اند ویروسی "چالش" مفهوم به طرفداران برای تعامل بیشتر با پیام خود را; در ماه مارس به "شخصیت چالش" خواسته طرفداران به باز کردن در مورد رشد شخصی است.

BTS شناخته شده است برای اتصال با طرفداران به نام ارتش بر روی انواع سیستم عامل — و adopters اولیه از فن آوری های جدید. (استفاده از جریان خدمات V, زندگی می کنند, برای مثال, شده است, بخشی از استراتژی خود را برای ساخت خود را در دسترس به مخاطبان جهانی برای سال, و آنها قطعا نه غریبه ها به توییتر selfie.) این شرکت در پشت آنها BigHit سرگرمی نیز آن را یک نقطه به صحبت در مورد قوی جهان دیجیتال آنها گردد و سعی کنید از جدید پروژه های چند رسانه ای.

بنابراین در حالی که ارتش در انتظار کامل نقشه از روح: 7 انتشار "در چالش" قطعا باید فعال نگه داشتن طرفداران مشغول و در خدمت به افزایش اعتیاد به مواد مخدره.

نوشتن به Raisa برونر در raisa.bruner@time.com.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب